Treść opublikowana przez misiek95
-
Oświetlenie bagażnika - problem a4 b5 2001 avant
usuwa rdze, odświeża zaśniedziałe styki a poźniej wyparowuje. w czym problem? jedyne do czego kategorycznie nie powinno się używać WD-40 to smarowanie. A to właśnie najczęśniej ludzie robią
-
Oświetlenie bagażnika - problem a4 b5 2001 avant
zazwyczaj jednak to zimne luty i od tego proponuje zacząć ja w swojej zrobiłem jeden lut to drugi sie uszkodził Nie każdy musi mieć w domu jakieś preparaty specjalne do psikania po stykach. WD-40 przecież nie zaszkodzi, prawda?
-
Oświetlenie bagażnika - problem a4 b5 2001 avant
zimne luty pewnie są. rozbierz na cześci pierwsze, wszystkie styki posprawdzaj, lutownicą popraw luty, popsikaj wd 40 i bedzie swiecic
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
żadnych kitów żadnych springów wygodny gwint mnie interesuje
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
TA,SS, MTS odpada na starcie. KW v2 domyślam się, że może być komfortowy, bo jest tam chyba regulacja twardości. a co z pozostałymi typu FK, Weitec, Vogtland, AP, KW v1??
-
brak kontrolki świec żarowych
Zarówka sprawna bo na teście w vagu świeci jak trzeba. w sterowniku silnika mam błąd 19456- czyli brak kontrolki wstępnego żarzenia czy coś takiego
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Zazwyczaj ludzie szukają twardego gwintu, żeby było betonowo i nic nie obcierało. Ja chciałbym się dowiedzieć, który gwint jest najbardziej komfortowy. Macie jakieś doświadczenia? Co polecacie?
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
z moich obserwacji wynika, że sprężyny obniżające współpracują dobrze tylko z amorami do tego przystosowanymi. Jak ktoś kupi same sprężyny a amory zostawi seryjne lub 1be to będzie kaszana. Ja miałem weiteca założonego przez miesiąc i było piekielnie twardo a do tego skakałem jak pingpong bo amory nie dawaly rady. więc nie sugerujcie sie tym, że ktoś pisze "seryjne amorki dadzą rade". Jeździć to może i będzie ale nie polecam nikomu
-
brak kontrolki świec żarowych
Od jakiegoś czasu nie zapala mi sie kontrolka od świec żarowych. Swiece grzeja, przekaźnik cyka, poza kontrolką wszystko okej. Na teście vagiem kontrolka normalnie jest. Co z tym zrobić? Auto to a4 b5 2000r AJM, licznik pełny fis VDO
-
Wylot korbowodu przez miskę
Ale rzeznia
-
Takie tam B5 quattro... :)
dużo usiadł przód po swapie?
-
Ślizgi przód polift
mnostwo ludzi ma te księżyce połamane. Ja u siebie wymieniałem 1 ślizg bo nei mogłem patrzeć na te dziure
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Swapuj ajm'a masz angola na graty, nie?
-
AJM z Tiptroniciem
czarna góra wnętrza a dół i fotele zielone? bo coś nie moge kontrastu złapać
-
szpilka napinacze rozrządu
ja bym tym kurw#@ nie odpuścił. jak masz cierpliwość to walcz z nimi bo to sie w głowie nie mieści co ci ubezpieczyciele odstawiają...
-
Zmiana tkaniny boczka ( foto )
Hehe no skąd ja to znam
-
Zmiana tkaniny boczka ( foto )
szacun że Ci sie chciało to robić Ja tam pracowity chłopak jestem i wole sam coś zrobić niż kupić ale tego na pewno bym się nie podjął. Cena boczków jest tak mała, że szkoda zachodu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wszyscy cali?
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
super ja też poluje na jakiegoś klasyka
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
haha no bez przesady coś ponad 100 dałem wtedy
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
nie pamietam co to dokładnie jest 9 ledów ma. te czteroledowe typu nssc510 mi sie jakoś nie widziały
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
dubel to kaszanka moim zdaniem ja kompletnie nie odczuwam braku przeciwmgielnych bo latam na bixie a nie ma gdzieś w nowych vagach halogenów które miały by homologacje na DRL i przeciwmgielnych? to było by rozwiązanie idealne w sumie
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
Ja miałem wypolerowane na błysk ale po roku troche sie zeszmaciły znów trzeba będzie poprawić. ale efekt był super
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
Okrągle ledy włożone w starą gumową rure od IC która jest włożona w obudowe ori poliftowego halo, wszystko podcięte aby sie zgrywało z kratkami. Wtyczki szczelnie upakowane do wnętrza obudów. Rozwiązanie całkiem estetyczne,100% legalne, ale wiadomo że nie wszystkim sie musi podobać Ja jestem bardzo zadowolony
-
Manetki kierunkowskazów i wycieraczek
gdyby problem powrócił to zwalaj fajere, wyciągnij wszystko na stół i wtedy wyczyść dokładnie styki przejedź papierkami , później możesz wazeliną techniczną przesmarować i poskładać wszystko. Spokój na lata gwarantowany