Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. usuwa rdze, odświeża zaśniedziałe styki a poźniej wyparowuje. w czym problem? jedyne do czego kategorycznie nie powinno się używać WD-40 to smarowanie. A to właśnie najczęśniej ludzie robią
  2. zazwyczaj jednak to zimne luty i od tego proponuje zacząć ja w swojej zrobiłem jeden lut to drugi sie uszkodził Nie każdy musi mieć w domu jakieś preparaty specjalne do psikania po stykach. WD-40 przecież nie zaszkodzi, prawda?
  3. zimne luty pewnie są. rozbierz na cześci pierwsze, wszystkie styki posprawdzaj, lutownicą popraw luty, popsikaj wd 40 i bedzie swiecic
  4. żadnych kitów żadnych springów wygodny gwint mnie interesuje
  5. TA,SS, MTS odpada na starcie. KW v2 domyślam się, że może być komfortowy, bo jest tam chyba regulacja twardości. a co z pozostałymi typu FK, Weitec, Vogtland, AP, KW v1??
  6. Zarówka sprawna bo na teście w vagu świeci jak trzeba. w sterowniku silnika mam błąd 19456- czyli brak kontrolki wstępnego żarzenia czy coś takiego
  7. Zazwyczaj ludzie szukają twardego gwintu, żeby było betonowo i nic nie obcierało. Ja chciałbym się dowiedzieć, który gwint jest najbardziej komfortowy. Macie jakieś doświadczenia? Co polecacie?
  8. z moich obserwacji wynika, że sprężyny obniżające współpracują dobrze tylko z amorami do tego przystosowanymi. Jak ktoś kupi same sprężyny a amory zostawi seryjne lub 1be to będzie kaszana. Ja miałem weiteca założonego przez miesiąc i było piekielnie twardo a do tego skakałem jak pingpong bo amory nie dawaly rady. więc nie sugerujcie sie tym, że ktoś pisze "seryjne amorki dadzą rade". Jeździć to może i będzie ale nie polecam nikomu
  9. Od jakiegoś czasu nie zapala mi sie kontrolka od świec żarowych. Swiece grzeja, przekaźnik cyka, poza kontrolką wszystko okej. Na teście vagiem kontrolka normalnie jest. Co z tym zrobić? Auto to a4 b5 2000r AJM, licznik pełny fis VDO
  10. misiek95 odpowiedział(a) na wojtu20 temat w 2.4
    Ale rzeznia
  11. dużo usiadł przód po swapie?
  12. misiek95 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    mnostwo ludzi ma te księżyce połamane. Ja u siebie wymieniałem 1 ślizg bo nei mogłem patrzeć na te dziure
  13. Swapuj ajm'a masz angola na graty, nie?
  14. czarna góra wnętrza a dół i fotele zielone? bo coś nie moge kontrastu złapać
  15. ja bym tym kurw#@ nie odpuścił. jak masz cierpliwość to walcz z nimi bo to sie w głowie nie mieści co ci ubezpieczyciele odstawiają...
  16. Hehe no skąd ja to znam
  17. szacun że Ci sie chciało to robić Ja tam pracowity chłopak jestem i wole sam coś zrobić niż kupić ale tego na pewno bym się nie podjął. Cena boczków jest tak mała, że szkoda zachodu
  18. wszyscy cali?
  19. super ja też poluje na jakiegoś klasyka
  20. haha no bez przesady coś ponad 100 dałem wtedy
  21. nie pamietam co to dokładnie jest 9 ledów ma. te czteroledowe typu nssc510 mi sie jakoś nie widziały
  22. dubel to kaszanka moim zdaniem ja kompletnie nie odczuwam braku przeciwmgielnych bo latam na bixie a nie ma gdzieś w nowych vagach halogenów które miały by homologacje na DRL i przeciwmgielnych? to było by rozwiązanie idealne w sumie
  23. Ja miałem wypolerowane na błysk ale po roku troche sie zeszmaciły znów trzeba będzie poprawić. ale efekt był super
  24. Okrągle ledy włożone w starą gumową rure od IC która jest włożona w obudowe ori poliftowego halo, wszystko podcięte aby sie zgrywało z kratkami. Wtyczki szczelnie upakowane do wnętrza obudów. Rozwiązanie całkiem estetyczne,100% legalne, ale wiadomo że nie wszystkim sie musi podobać Ja jestem bardzo zadowolony
  25. gdyby problem powrócił to zwalaj fajere, wyciągnij wszystko na stół i wtedy wyczyść dokładnie styki przejedź papierkami , później możesz wazeliną techniczną przesmarować i poskładać wszystko. Spokój na lata gwarantowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.