Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. w necie brałeś? jak tak to prosił bym namiar jakiś
  2. na pekinie go wyczaiłem koło elektronika widać że modzone, bixa ma nawet
  3. To ktoś od nas?
  4. Panowie znajde gdzies w poliftowej lampce + po zapłonie? Bo coś nie mogę namierzyć
  5. Może po zmianie na 312 nie dokreciles jarzm odpowiednio mocno?
  6. mój kumpel wozi skarpete pełną ryżu pod siedzeniem, też sie sprawdza fajnie ale autorowi tematu to chyba nie pomoże
  7. po 10 latach chyba jedna różnica była by taka że materiał był by upierdzielony jak stół z TVN'u a skóra wyglądała by pewnie całkiem normalnie no to mamy zupełnie inne podejście do kwesti dbania o auto, dalsza dyskusja chyba bezcelowa nie wiem czy miałeś kiedyś auto ze skórzanymi fotelami ale jeżeli nie to powinieneś spróbować, serio
  8. wrzuć zdjecia tak żeby sie same pokazywały
  9. misiek95 odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B5
    kiedyś mi sie nie podobało piano ale teraz widze że to jedyna słuszna opcja i moje też takie będą
  10. twierdzisz że konkretne wypranie ekstrakcyjne foteli przy pomocy dobrej chemi i wypożyczonego sprzętu jest tańsze i trwa krócej niż ich przetarcie gliptonem? nawet jeżeli pierzesz co 5 lat to skóra wypada lepiej biorąc pod uwage Twoje kryteria no chyba że pierzesz vanishem i zbierasz pieluchą no to faktycznie masz racje-jest taniej i szybciej
  11. też miałeś filterki usyfione czarnym brudem po operacji?
  12. jedno i drugie pisałem ja i nie widze w tym sprzeczności. jest moim zdaniem łatwiejsza w utrzymaniu, co nie znaczy że można kompletnie nic nie robić. raz na rok przetrzeć jakimś specyfikiem chyba żaden wysiłek. To moim zdaniem łatwiejsze i przyjemniejsze niż pranie raz na 5 lat możesz być spokojny, ja też mam i skóra ma się świetnie
  13. ewidentnie mamy inne gusta. Co do białej to sie nie wypowiadam bo nie miałem styczności ale zadbana czarna nawet w 15 letnim aucie wygląda super. A co do pękania skóry to znowu wracamy do kwesti tego czym się ją nasmaruje. Jak sie dba tak sie ma i tyle
  14. polecam z całego serca skórzane fotele sam sie przesiadłem z rok temu zimą jak wsiadasz w jeansach i kurtce to co za różnica czy na szmate czy na skóre ślizganie? kwestia odpowiedniej pielęgnacji skóry i zastosowanych preparatów. jak sie nasmaruje jakimś smalcem to faktycznie może być śliska... parzenie latem? jak już jest tak ekstremalnie gorąco że parzy kiera, tapicerka i wszystko w okół to rzeczywiście parzą i fotele... w mniej skrajnych sytuacjach nieodczuwalna sprawa zdecydowanym plusem jest to że skóre łatwo utrzymać, dużo łatwiej niż szmate moim zdaniem no i ten wygląd wnętrza auta który rekompensuje wszystko
  15. różnica diemetralna powiedz mi jakie masz tam teraz przetworki i żarniki. Hida czy zestaw od Gwertego?
  16. misiek95 odpowiedział(a) na marek232 temat w Audi A4 B5
    też polecam dolną orginalną. Na płaskownik kilka osób narzekało i sie go pozbywali. ja mam teraz góre a6 c5 i ori dół i jest miodzio. Nawet przy 1be i baloniastej oponie czuć dużą poprawe w prowadzeniu
  17. Masz jakas fotke tych springow? Zaciekawila mnie ta grubosc "drutu"
  18. Ja miałem dobrze dobrane, siadlo jqk trzeba i był beton piekielny. To jak to jest?
  19. Podłącz vaga i zobacz czy jest błąd o jej braku. Powinień być. Ja mam to samo i błąd jest
  20. jak dla mnie lepiej niż lato
  21. blachy DJE?
  22. no latam codziennie, bardzo możliwe w astrze FMIC'a już z daleka poznaje a jak audi lecisz to nie zawsze zajarze
  23. jak Ci to bardzo przeszkadza to wymień szybke licznika... nie wiem jaki masz licznik ale zazwyczaj to groszowa sprawa
  24. jak za 200 to może i zarobisz na nich jak ja moim zdaniem dobrze to to nie będzie jeździło, szukaj gwinta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.