Treść opublikowana przez misiek95
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
w necie brałeś? jak tak to prosił bym namiar jakiś
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
na pekinie go wyczaiłem koło elektronika widać że modzone, bixa ma nawet
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
To ktoś od nas?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Panowie znajde gdzies w poliftowej lampce + po zapłonie? Bo coś nie mogę namierzyć
-
stuknięcie przy hamowaniu, pomocy
Może po zmianie na 312 nie dokreciles jarzm odpowiednio mocno?
-
Zamarznięta szyba od środka ! POMOCY !
mój kumpel wozi skarpete pełną ryżu pod siedzeniem, też sie sprawdza fajnie ale autorowi tematu to chyba nie pomoże
-
Opinie o skórzanej tapicerce
po 10 latach chyba jedna różnica była by taka że materiał był by upierdzielony jak stół z TVN'u a skóra wyglądała by pewnie całkiem normalnie no to mamy zupełnie inne podejście do kwesti dbania o auto, dalsza dyskusja chyba bezcelowa nie wiem czy miałeś kiedyś auto ze skórzanymi fotelami ale jeżeli nie to powinieneś spróbować, serio
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
wrzuć zdjecia tak żeby sie same pokazywały
-
Zmiana koloru dekorow
kiedyś mi sie nie podobało piano ale teraz widze że to jedyna słuszna opcja i moje też takie będą
-
Opinie o skórzanej tapicerce
twierdzisz że konkretne wypranie ekstrakcyjne foteli przy pomocy dobrej chemi i wypożyczonego sprzętu jest tańsze i trwa krócej niż ich przetarcie gliptonem? nawet jeżeli pierzesz co 5 lat to skóra wypada lepiej biorąc pod uwage Twoje kryteria no chyba że pierzesz vanishem i zbierasz pieluchą no to faktycznie masz racje-jest taniej i szybciej
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
też miałeś filterki usyfione czarnym brudem po operacji?
-
Opinie o skórzanej tapicerce
jedno i drugie pisałem ja i nie widze w tym sprzeczności. jest moim zdaniem łatwiejsza w utrzymaniu, co nie znaczy że można kompletnie nic nie robić. raz na rok przetrzeć jakimś specyfikiem chyba żaden wysiłek. To moim zdaniem łatwiejsze i przyjemniejsze niż pranie raz na 5 lat możesz być spokojny, ja też mam i skóra ma się świetnie
-
Opinie o skórzanej tapicerce
ewidentnie mamy inne gusta. Co do białej to sie nie wypowiadam bo nie miałem styczności ale zadbana czarna nawet w 15 letnim aucie wygląda super. A co do pękania skóry to znowu wracamy do kwesti tego czym się ją nasmaruje. Jak sie dba tak sie ma i tyle
-
Opinie o skórzanej tapicerce
polecam z całego serca skórzane fotele sam sie przesiadłem z rok temu zimą jak wsiadasz w jeansach i kurtce to co za różnica czy na szmate czy na skóre ślizganie? kwestia odpowiedniej pielęgnacji skóry i zastosowanych preparatów. jak sie nasmaruje jakimś smalcem to faktycznie może być śliska... parzenie latem? jak już jest tak ekstremalnie gorąco że parzy kiera, tapicerka i wszystko w okół to rzeczywiście parzą i fotele... w mniej skrajnych sytuacjach nieodczuwalna sprawa zdecydowanym plusem jest to że skóre łatwo utrzymać, dużo łatwiej niż szmate moim zdaniem no i ten wygląd wnętrza auta który rekompensuje wszystko
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
różnica diemetralna powiedz mi jakie masz tam teraz przetworki i żarniki. Hida czy zestaw od Gwertego?
-
Rozpórki a4 b5
też polecam dolną orginalną. Na płaskownik kilka osób narzekało i sie go pozbywali. ja mam teraz góre a6 c5 i ori dół i jest miodzio. Nawet przy 1be i baloniastej oponie czuć dużą poprawe w prowadzeniu
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Masz jakas fotke tych springow? Zaciekawila mnie ta grubosc "drutu"
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
Ja miałem dobrze dobrane, siadlo jqk trzeba i był beton piekielny. To jak to jest?
-
Kontrolka świec żarowych - zasada działania.
Podłącz vaga i zobacz czy jest błąd o jej braku. Powinień być. Ja mam to samo i błąd jest
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pasuje
-
[B5 AJM] OGrowóz
jak dla mnie lepiej niż lato
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
blachy DJE?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no latam codziennie, bardzo możliwe w astrze FMIC'a już z daleka poznaje a jak audi lecisz to nie zawsze zajarze
-
Ułamany uchwyt licznika co teraz?
jak Ci to bardzo przeszkadza to wymień szybke licznika... nie wiem jaki masz licznik ale zazwyczaj to groszowa sprawa
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
jak za 200 to może i zarobisz na nich jak ja moim zdaniem dobrze to to nie będzie jeździło, szukaj gwinta