Treść opublikowana przez misiek95
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
nie prościej założyć klapę gaszącą z 2,5 tdi ? A cos trudnego w tym jest? pracy na godzinke: kupić albo zrobić zaslepki, zapakować 2 nity, złożyć na nowych uszczelkach i mamy spokój z egrem dozywotnio właściwie
-
AGR- zaślepiać, demontować, czyścić? wasze sposoby i opinie?
Nie odczujesz różnicy w mocy, jeżeli masz sprawny egr
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Ty już lepiej nie kombinuj Alan
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tez moze byc ale 6 ciezka krowa i z 2.7 lepiej sie odpycha o ile zadbane sie trafi napewno 2.8 czy 2.7 lepsze od 4.2 ktore konie gubi na potege... Ja tam nigdy nie miałem styczności z 2.7 ale z tego co czytam w necie to nie odważył bym sie na taki silnik ze względu na koszty utrzymania. Ciągle ktoś to remontuje A wolnossaki jeżdżą i jeżdżą i jeżdżą. Powiedz ty mi lepiej jak robiłeś to black piano bo chyba sobie dekory opapram A Ty Michał jak byś miał sprzedawać auto to pamiętaj o lampach dla mnie
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
No jak właściciel kumaty to nawet 2.5 będzie jeździć i jeździć dobra robota fajny kolorek, po korekcie na żywo musi sie piekielnie w oczy rzucać Powiedz mi jak tak wrażenia po użyciu gliptona? też chciałem podziałać na wiosne bo mam takie same stołki. A no i pozbądź sie tego drewna ze środka aa no i pod maską jakoś dziwnie Ci te przewody do sprysków wiszą, nie? wepchaj je w mache jak ori no i napisz mi co to za końcówki wydechu są bo mi sie podobają
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
2.8 może?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Filtr zmieniałem dużo wcześniej ale to bez związku z czyszczeniem. Zrobiłem obieg (słoik z preparatem- układ wtryskowy-filterek ze stacji benzynowej- słoik z preparatem) więc filtr paliwa w ogóle nie uczestniczył w operacji dlatego nie było potrzeby go ruszać. Niektórzy puszczają preparat przez filtr paliwa ale to głupota moim zdaniem
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Tutaj w tym temacie masz zabieg ładnie rozpisany http://a4-klub.pl/index.php?/topic/127707-all-czyszczenie-wtryskiwaczy-pompowtryskiwaczy-diesla/
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Musi być czerwona ewentualnie żółta
-
swap ramion wycieraczek od paska b5 fl
Sam passat b5 fl ma 2 rodzaje mocowań wycieraczek. Te starsze wyglądają bardzo podobnie do tych które masz obecnie na aucie, czyli na tzw. "ucho". Te nowsze wyglądają tak: Różnica na plus przedewszystkim w wyglądzie. Poza tym lepiej zbierają
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
No i tak jak pisałem trzeba było coś podziałać z tym hakiem. Kupiłem od Oliego nowiutki orginalny odpinany hak z 2007roku. Kompletna wiązka wszystkie gadżety itd. Jedną fotke z rezania wrzucam Mechanicznie już wszystko zrobione ale okazało sie że od strony elektrycznej jest troche zabawy z kontrolą spalonych żarówek dlatego jeszcze nie wszystko podłączone Poza tym wpadły rozpórki góra i dół. Górnej nie będę pokazywał bo docelowo ma być czerwona Różnica w prowadzeniu kolosalna, pomimo tego że to tylko 1BE Teraz zastanawiam sie czy nie zrobić dekorów w black piano, bo leży mi jeden komplet już gotowy pod malowanie tylko nie moge sie zdecydować na kolor A z rzeczy eksploatacyjnych to wpadły nowe świece dogrzewające płyn chłodniczy
-
Brak daty w liczniku
Ustawiasz godzine i date, pociągasz za wajche. Jak data zaczyna migac to dajesz prawo lub lewo i znowu pociągasz wajche Tego ostatniego pociągnięcia zabrakło w opisie kolegi i pewnie dlatego nie działa
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
imponujące fotki Powiedz mi przy jakim oświetleniu są zrobione? tylko lampki w kabinie? btw. nie podobało mi sie kiedyś piano na dekorach ale takie właśnie fotki mieszają mi w mózgu
-
Podgrzewane lusterka . Jak się włączają
Nikt ci tego nie powie. Jedni mają tak a drudzy inaczej. A czujniki w matach nie włączają mat tylko je wyłączają.
-
Wycieraczka tylna
za 30zł jest na allegro zamiennik od golfa V. fotki w moim temacie szukaj jak coś. leży fajnie ale teraz szukał bym orginału bo ten plastik jest mocno tandetny
-
Climatronic sam przyśpiesza prędkość nadmuchu.
potwierdzam- normalna rzecz. Też tak mam nawet przy wyłączonym auto. Fakt że troche to denerwujące. przydaje sie to zimą jak np. ustawisz temp na 20 stopni a klimatronic zwiększa nadmuch dopiero jak temperatura troche wzrośnie i pojawia sie ciepłe powietrze
-
Montaż haka holowniczego A4 B5 2000
siemanko. Odgrzewam kotleta. Jestem na etapie montażu takiego haka do swojego auta. Chciałbym podłączyć wiązke razem z kontrolą spalonych żarówek tak jak to powinno wyglądać w orginale. 2 przelotki wpiąłem w kostki lamp, zasilanie do pokazanego wyżej modułu i zostały mi dwie wtyczki które sądząc po długości przewodów powinny być podpięte gdzieś w lewym boczku ale pojęcia nie mam co z nimi zrobić. Ma ktoś jakiś schemat albo cuś?
-
Przekaźniki w skrzynce ECU Fotka!
Przecież widać że podstawka jest pod przekaznik..
-
miejsce mocowania wahacza dolnego przod (banana) w którą dziure ?
To tak w przenośni. Jak jeden banan będzie bardziej wewnątrz auta zamocowany to wole sobie nie wyobrażać jak to auto będzie się prowadziło A może tymi otworami reguluje się kat wyprzedzenia?
-
miejsce mocowania wahacza dolnego przod (banana) w którą dziure ?
Nie że nie zwracaja ale jak wyjmujesz śrube z jednej dziury to wkoło niej zostaje okrągły ślad i nie ma opcji coś tam popierdzielic. No chyba że ktoś wybitnie zdolny albo zamyslony. Moim zdaniem zamontowanie banana inaczej będzie skutkowalo tym że auto nie będzie skrecalo
-
Przycięte końcówki wydechu
O gustachsie nie dystkutuje Ja jednak wole zachować krany zagięte w dół bo to charakterystyczne dla klekota to po pierwsze, a po drugie jak komuś padalec mocno kopci a założy proste końcówki to duża szansa że d*pa bedzie non stop osmolona Ostatnio poważnie sie zastanawiam nad większymi kranami z a6 c5 2.5tdi. Nawet dałem znać kumplowi złomiarzowi że takich szukam i jak sie trafią to pewnie wypoleruje je na lustereczko i wspawam ładnie do siebie
-
miejsce mocowania wahacza dolnego przod (banana) w którą dziure ?
w ten otwór bliżej środka auta z tego co pamietam. Zbieżność do sprawdzenia. Wątpie żeby ktoś aż tak spartolił sprawe i pomylił dziury ;D pozatym to chyba nie dało by sie tak jeżdzić..
-
Czy żarówki świateł cofania w polifcie są na can'ie ?
no faktycznie konstrukcja wskazuje że mogą świecić przyjemnie. za to cena mnie zabiła
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Masz swoje zdanie czy powielasz to co chłopaki na forum piszą? A zanim sie do kolegi doczepisz że ma krótki staż na forum to proponuje przejrzeć temat o jego aucie bo zrobił nim kupe kilometrów i wie co jest grane. Tak od siebie dodam że ojca pastuch 8 lat lata na boxie i jakoś mu sie nic nie dzieje. Wiadomo że oszukiwanie temperatury przez rezystor to troche prymitywna metoda podnoszenia mocy ale jak słysze takie frazesy że komuś niby ma od tego silnik paść to mnie krew zalewa A co do auta to szukaj okazji żeby sie tych sonarów pozbyć bo strasznie szpecą. Orginalne polifty wyglądały by tu dużo lepiej powodzenia w modach
-
Czy żarówki świateł cofania w polifcie są na can'ie ?
Arre ma w a3 ledy ale takie że nie rzucają światła na odblysnik tylko do przodu i jest kupowato. Ja odpuscilem że względu na brak homologacji