Treść opublikowana przez misiek95
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
jazda na gewinde kw i oponce 205/50 to ambrozja w porównaniu do skakania na tym nieszczęsnym weitecu u mnie nie bardzo rozumiem dlaczego nie chcesz dozbierać i kupić gwinta... ja tam specjalistą od gwintów nie jestem ale już sie przekonałem że żaden składany kit ze springów i amorków o innych markach, specyfikacjach nie bedzie miał tak zarypistej charakterystyki jak gwint pozatym kombinujesz z tym ile chcesz obniżyć bo sam nie wiesz to może kup gwinta i sobie pokręcisz tyle ile bedziesz chciał
-
Który z Was jeździ na 60/40 i kołach r18? FOTO
nie kupuj weiteca no chyba że masz super drogi w okolicy. Ja wytrzymałem miesiąc latając na profilu 55 btw... tweetery jutro lece na poczte, serio
-
Ułamany uchwyt licznika co teraz?
nic sie nie powinno dziać. a ułamałeś te przy liczniku?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kiedy spot? im wcześniej tym więcej osób sie dowie proponujcie jakieś daty
-
audi ajm kat
Od dołu da radę, tylko że srubami przy turbo będzie walka
-
Naprawa fotela kierowcy
lutowałem poprzerywane kabelki. maty same w sobie raczej się nie psują a właśnie te nieszczęsne połączenia między nimi
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wpadnij na spota kiedyś
-
Głośniki przód 300-500 zł
to i tak dużo, aż ciężko uwierzyć
-
Głośniki przód 300-500 zł
jak chcesz żeby to zagrało dobrze to bez wygłuszenia i zamknięcia przestrzeni w drzwiach sie nie obejdzie. Bez rezania co byś tam do boczka nie przykręcił to będzie przeciętnie
-
Wycieraczki A6 C5 Lift
No aero przecież...
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
205/55/15 w a4 b5? to nie jest dobry pomysł dobra nie chwal sie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
przy takiej oponie to chyba 16" a ja mam 185/65/15 i powiem wam że jak popada to jeszcze na 3 biegu nie ma trakcji
-
Naprawa fotela kierowcy
Tak, naprawialem grzanie
-
Stukają klocki, wybite jarzma
no u mnie to już było takie głośne pukanie że nie dało sie nie zwrócić uwagi
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
w ori samopoziom chyba się nie bede bawił... za dużo sie to ustrojstwo ceni to po pierwsze a po drugie często w używce te cięgna pozapiekane może za jakiś czas zrobię sobie imitacje, żeby był ruch odbłyśnika i tyle
-
Stukają klocki, wybite jarzma
tak, 3 kolejne wahacze niepotrzebnie wymienione i kilka dni walki aż w końcu wymieniłem gumki na których zacisk pływa po prowadnicach i nastała cisza... dziwna sprawa, dosyć niespotykana awaria
-
Podswietlenie licznika po przekreceniu kluczyka a6 c5
Arre też z tym walczył w c5, zagadaj z nim
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Możliwe że wyrezales za mały otwór na soczewke. Musi być widać obudowe soczewki bo inaczej mogą być takie kwiatki:) albo może taka konstrukcja soczewki i tak ma być
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Haha ratowanie tego zderzaka to rzeźba i to konkretna a bix już dawno jest
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Kupiłem poliftowy ze spryskami, ale trochę poobijany i trzeba go odmalowac
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Siema taśma została moja ale trzeba było przelutować wtyczke w kierze bo ta od b6 nie pasowała. dekory muszą poczekać bo aktualnie rzeźbie zderzak ze spryskami
-
Wycieraczki A6 C5 Lift
Z paska
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tak, igła
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
haa dopadłem poliftowy zderzak ze spryskami
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja swego czasu grałem dużo, x360