Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Zależy od oleju. Na obecnym mam zawsze 100. Czy jadę 50 czy 150
  2. Mnie nie ma
  3. Temat ogarniety. Egr zaslepiony i grucha od klapy gaszacej też, bo membrana miała nieszczelnosc. Teraz idzie na zimnym jak pociąg elektryczny
  4. Chyba lepiej wypasiona od większości, ale sporo jej brakuje wiec chyba troche przesadziłeś z tym że to taka najbogatsza wersja Długość listwy wyposażenia imponująca, ale połowe z tego ma każdy polift. Widać, że zadbane auto, felgi bym zmienił na jakieś ori i było by cacy
  5. No te z paska dużo lepiej zbierają, ramiona lepiej dociskają.Przy duzych predkosciach nie ma z nimi problemów. Teraz mam pióra Boscha nówki to w ogóle bajka. Moim zdaniem na wycieraczkach nie ma co oszczędzać
  6. Panowie odgrzewam kotleta bo mam ten sam problem. Przeryłem każdy zakamarek internetu i jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie ktoś podał na forum chyba golfa, to uszkodzony zawór n239(sterowanie klapą gaszącą). Gościu pisał, że w czasie kiedy silnik jest zimny klapa gasząca przymyka się minimalnie a egr otwiera. Ktoś tam wymienił ten n239 i auto na zimnym zaczeło latać jak na rozgrzanym silniku. Nie wiem ile w tym prawdy, ale może warto to sprawdzić. Co o tym myślicie?
  7. Jak się robi pierwszy raz to trochę trzeba powalczyć, żeby nic nie polamac. Jak masz opanowane to 10minut 2 strony
  8. Z weitec'iem już sie pożegnałem Po ładnych drogach lata sie super, ale w moich okolicach to podkakiwałem w tym aucie jak pingpong Trochu za twardy zawias jak dla mnie. Wróciło 1be, było troche przebojów bo kupiłem na forum stukające amortyzatory na tył W przyszłym sezonie zapoluje na eibacha -30 albo -35. Kosmetyki to Nielsen Cyclone do wyczyszczenia wszystkiego a potem Nielsen Finesse jako dressing Z innych rzeczy to wpadł nowy aku, przy okazji wymyłem całe podszybie, plastiki i cały silnik karcherem na błysk. Przydał by sie zbiorniczek wyrównawczy nowy Wyprałem też bagażnik i oparcia siedzeń tylnych Ramke od biegów troche odświeżyłem czyli nic ciekawego generalnie sie nie dzieje
  9. Koła od a3 zamieniłem na te a na zime mam te w 1 poście. Poka swoje koła W podpisie link do mojego auta, chodzi o 16" z b6 oczywiście
  10. każde spręzyny są oznaczone kolorowymi kropeczkami, jeżeli można je odczytać to można też określić czy jest to 1be czy 1ba. Kolorów nie znam ale na pewno gdzies na forum temat był poruszony. Co do Amorków, to te orginalne 1be są czerwone, sachsy. Jeżeli amorki są nieorginalne to musiałbyś jakoś odczytać ich oznaczenia itd.
  11. Już miałem pisać, że w końcu jakieś b5 na alu jak moje a tu na końcu inne koła
  12. No to będzie dobrze podgrzewane?
  13. Materiał w boczkach drzwi w kolor foteli, boczki kanapy tył w kolor foteli i plastiki na dole foteli w kolor czarny i będzie piknie Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka Aa no i dekory wiadomo Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  14. misiek95 odpowiedział(a) na OficeR temat w Audi A4 B5
    pod tą fakturą(gwiazdką) w większości dekorów jest amelinium. Zdzierasz papierem do gołego alu, wykańczasz papierami pod malowanie i malujesz tak jak każdy element karoserii. Dużo ludzi ma tak zrobione dekory, ale w większości w czarny kolor. Nie wiem czy czerwony to dobry pomysł, przemyśl to jeszcze. Wiem że ktoś z forumowiczów oferował się, że mógłby komuś pomalować dekory. Chyba "Aron", czy coś takiego:wink:
  15. u mnie nic nie stuakły a ty jak nie masz nic innego do roboty ??? co to kolega jakiś i tylko cegiełke dodajesz ? przegladnij ponad 1000 moich postów ,ja komuś tak napisałem ? . żal normalnie. Gościu, dostałem od Ciebie stukające amorki i chciałem grzecznie po cichu załatwić sprawe i Ci je odesłać na mój koszt. Wciskasz kit że nie masz pieniędzy, wykręcasz sie. Z mojej perspektywy jesteś oszustem a ja straciłem 200zł. Na końcu swojej wypowiedzi sugerujesz mi, żebym przebolał te 200zł i nawet nikomu nie napisał? No ciekawe czy Ty byś tak zrobił... Dla mnie również sprawa zamknięta, chociaż jak Cie sumienie ruszy to numer konta masz Pisze jeszcze raz wyraźnie, nie polecam interesów z użytkownikiem VP-TDI
  16. Skoro uważasz, że są sprawne to ja już powiedziałem co proponuje w tej sytuacji. Wysyłam je na swój koszt do Ciebie, oddajesz kase i nie było sprawy odpowiedziałeś na pw ze nie masz kasy, bo kupiłeś nowe amorki a w giełdzie na forum piszesz, że kupisz smartfona do 600zl:decayed: i do mnie wyjezdzasz z dziecinadą? Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  17. a jak możemy pomóc w odzyskaniu pieniędzy? Możemy napisać PW do niego, z zapytaniem, co ma do powiedzenia w tej sprawie, ale ja osobiście nie bardzo rozumiem, czego oczekujesz... podaj linka do profilu- wyślę mu pw i zobaczymy jak się do tego odniesie Właśnie na to liczyłem Wcześniej jak przeglądałem ten temat to tak właśnie reagował Hugo, lub inni dbający tu o porządek. Oczekuje też, że jeżeli kasa nie wróci to dopiszecie go do listy nierzetelnych sprzedawców. Tutaj link do profilu http://a4-klub.pl/index.php?/user/92887-vp-tdi/
  18. Fajne te kubly, nie? Też takie miałem. Lepiej trzymają niż skóra, bo się nie slizgasz Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  19. Chciałbym, żebyście zrobili coś z użytkownikiem o nicku @vp-tdi. Jakiś czas temu szukałem amorków na tył 1be. Wysłał mi pw, że ma takie firmy al-ko, prawie nowe i 200zł z wysyłką. Zadalem jeszcze pare pytań czy na pewno 1be, czy wszystko sprawne. Oczywiście wg. niego wszystko było z nimi ok. Napisał, że nie wkłada ich do siebie bo do przedlifta nie pasują . Przelałem kase, poczekałem ten tydzień na paczke. Obejrzałem, wkładam do auta a jeden z amorków ewidentnie stuka. Nie jest to kwestia złego montażu bo siedziałem całą sobote i sprawdziłem wszystkie możliwości i konfiguracje razem ze znajomym mechanikiem. Pisze więc do niego jaka sprawa i że wysyłam je spowrotem na mój koszt a on niech przeleje kase, ale wyparł się że amorki były sprawne, że on nie ma pieniędzy, że to są 1be i że dla niego są za twarde(wcześniej mówił że nie pasowały). Generalnie krętacz, chciał się ich pozbyć. Pomijam fakt, że kupił je miesiąc wcześniej też od gościa z forum za sume 2x mniejszą... Na koniec konwersacji pisze do mnie że jak mi stukają to żebym je sprzedał dalej komuś na forum No przepraszam, mnie na oszusta nie wychowano Prosze o pomoc w odzyskaniu kasy i uważajcie na niego
  20. Pewnie chce komuś wysłać w ramach dowcipu Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  21. A czy w sankach nie ma czasem dwóch możliwości przykręcenia dolnych wahaczy? Może ktoś pomylił dziury i się kąt wyprzedzenia zmienił? To jedyne co mi do głowy przychodzi
  22. Większość zdjęć jest nieaktualna, a szkoda bo zaciekawiłeś mnie niemiłosiernie tym autem Jest jakaś szansa, żebyś jeszcze raz wrzucił zdjęcia?
  23. misiek95 odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    Jestem w ciężkim szoku po przejrzeniu tego tematu... Auto robi mega wrażenie, coś pięknego Jakie dalsze plany masz na to auto?
  24. W polerce jest super:wink: a jakby Ci się nie chciało to samymi papierami przejedz żeby ten osad zszedł. Będzie duuuzo ładniej Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
  25. misiek95 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Polecam Vikings. Fajny, "brudny" serial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.