Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
blad 18028
Tez mi się wydaje ze któryś padł czujnik od temperatury płynu chłodzącego
-
blad 18028
Cześć wszystkim Po swapie z 2.4 na 2.7T wywala mi tylko jeden błąd 18028 P1620 Engine coolant temperature signal open/short to B+ Jest ktoś w stanie podpowiedzieć co mam uczynić aby ten błąd dal się usunąć??? Bo nie wiem od czego zacząć
-
Telepanie całą buda.
kolego identyczny problem miałem w oplu zafirze Podczas przyspieszania telepała się cala buda jak by się miała rozlecieć Okazał się przegub wewnętrzny na którym dopiero po wyjęciu półosi można było wyczuć luz na przegubie wewnętrznym Podnieś przód auta do góry i przytrzymaj ręka przegub przy skrzyni i zrób delikatne ruchy kołem Kojarzysz o co mi chodzi??? Tylko pamiętaj aby unieść przód bo inaczej nie sprawdzisz chyba ze wyjmiesz półoś
-
telepie buda caly czas w jezdzie
sprawdz tez przeguby wewnetrzne
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Daniel Jestes szalony gratki
-
Moje prace
Dzieki:hi:
-
Moje prace
Tak Jestem od niego Ze względu ze nie mogłem się ja osobiście z tobą skontaktować to poprosiłem jego
-
Moje prace
Griffe Gdzie można cię spotkać w Lublinie??? Obejrzał byś moje auto zobaczył co jest do zrobienia i może ustawił byś mnie w kolejkę???
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
za***ista machina:slina:
-
[B5 AGA] v6 quattro LZ5K
ooo witamy kolegę
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
Dev co to za zestaw??
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
Tak raczej zrobie
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
no wlasnie nie wiem co i jak z tym zaciskiem 6 tlokow Dlatego czekam az się ktoś wypowie co przerabial już ten temat
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
tak zrobimy tylko potrzebny zacisk 6 tlokow do tej tarczy 345mm
-
grzeje się podczas jazdy
wyjmij termostat, wsadź palucha i przytrzymaj wirnik pompy a druga ręka pokręcaj i zobacz czy wirnik na pompie się trzyma
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
pod tarcze 330mm wymagana jest do zacisku kosmetyka zwrotnicy Panowie Jak ktoś może to niech wrzuci linki z allegro czy z innej strony które to zaciski 6 tloki do jakich tarcz bo kompletnie zielony w tym temacie jestem Dzieki
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
Już postanowiłem ze wpadną 330mm lub 345mm tylko potrzebny jest zacisk na 6 tłokach PORSCHE tylko który tu zacisk zapodać zaby to spasować ???
-
jakie reperaturki na tylne zaciski
- jakie reperaturki na tylne zaciski
wiec biore się za szukanie 6 tlokow 345mmm Mam nadzieje ze ktoś mi pomoze- jakie reperaturki na tylne zaciski
zebym ja wiedział jak to skompletować żeby podeszlo pod zwrotnice- jakie reperaturki na tylne zaciski
tzn ze na zlom z nimi ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- zaproponuj cos na przod uczciwego Cos większego- jakie reperaturki na tylne zaciski
ha ha Dev zapracowany jesteś i nie doczytales- jakie reperaturki na tylne zaciski
Dev tyl jest ok Już zlozylem i wszystko smiga jak należy Teraz mi chodzi o przedni zacisk Wyslalem ci na meila których do przedniego zacisku części nie mogę dostać- jakie reperaturki na tylne zaciski
o to chodzi ze w etce nie ma tego Myslalem ze DEV cos dopasuje ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- Arturo wiem wiem I zrobie tak jak rozmawialiśmy tylko chce to skompletować i wiesz co dalej- jakie reperaturki na tylne zaciski
Dev Potzebuje twojej pomocy Bo te barany u mnie w inter carsie i u niedzialka mowia ciagle ze nie ma części do tego wozu:facepalm: A mianowicie potrzebuje o nr zamiennika przednich prowadnic i gumki o nr Lucasa 32326467 Proszę bardzo o pomoc ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 22:35 ---------- Dev Mogę liczyc na twoja pomoc - jakie reperaturki na tylne zaciski