Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Próbowałem wciskać i bez rezultatu ten sam efekt
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
???? poprostu ktoś jedynie zarobi na adapterach Bo skuteczności żadnej
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Zastanawiam się co wam daje większa tarcza 300mm z adapterem zostając przy seryjnym zacisku jak w takiej konfiguracji i tak klocek nie bierze po całości tarczy. Chyba tylko to że jest większa tarcza i 100% do lansu. Jeśli się mylę to mnie poprawcie ?
-
B5 Biturbo
Czekałem długo na ten projekt ? i wreszcie ujrzał światło dzienne ☺ Wyszło mega zajebi.........? Gdzie robiłeś hybrydy ????
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi jeszcze musisz sobie koszule kupić w taką samą kratę hi hi ? oczywiście to żart☺
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Masz cierpliwość do niej ?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
A już myślałem że zrezygnowałeś z niebieskiej strzały i że odkupie od Ciebie tylne heble
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja się nie zgodzę. Lemforderem wahaczami handlowałem od 2007 roku, handluje i dziś. Zero reklamacji, nie tylko wahacze ale sworznie łączniki. Jak powiem że przez tak wiele lat handlowania miałem 3 bądź 4 reklamacji licząc wszystkie elementy zawieszenia a przerzucamy tego bardzo bardzo dużo. W dzisiejszych czasach za porządny towar trzeba zapłacić, jeśli się to zrobi to jest wielkie prawdopodobieństwo że będzie część latać jak ori z aso, albo druga strona kupić tani szajs jak tanie wahacze, zawieszenia wszystko, zapłacić nic i za chwilę znowu wymieniać. Wybaczcie jeśli kogoś urażę ale osobiście uważam za mega naiwne by wierzyć że taka taniocha polata. Tak jest Marcinie krótko i na temat Zgadzam się z Tobą w 100%
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
Tylne zaciski są p&p czy jakaś wymagana jest rzeźba ???
-
Akwarium
Polecam gąbke do naczyń
-
S4 Silver Avant Track Day Car
Piękny zestaw na kolejne mody Powiedz gdzie dorwales regulowane wahacze ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Mówiłem że czujnik uwalony był
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ogarnąleś temat czujnika temperatury oleju ?
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
A ja myślę włożenie 2.7 bit to nie lada wyzwanie Tylko tak się każdemu wydaje kto tego nie robil ze włożyć biturbo to wyjdzie tanio Wiem co pisze bo sam to przerabialem i wcale tak tanio nie jest
-
Światła drogowe-ustawienie
A może być to wina krzywego włókna w bańce żarówki?
-
Światła drogowe-ustawienie
Witam wszystkich Otóż po założeniu ori xenonow i ich ustawieniu światła mijania są ok Natomiast na drogowych lewa lampa swieci po koronach drzew (w górę) Żarówka siedzi tak jak powinno być Co może być przyczyną????
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Polać mu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kupiłem ori Ale używany
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tylko załóż ori Broń boże jakiegoś zamiennika Przerabiałem to u siebie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Taki objaw miałem przy uszkodzonym czujniku w misce
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pytam ponieważ kupiłem kiedyś nowy taki czujnik febi I na dzień dobry po założeniu juz nie działał
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A ten czujnik w misce masz ori???
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Co się dzieje ze wskazaniami oleju?? Jakie objawy???