Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Problem ze zbieżnością S4B5
jak sie myle to niech ktos mnie poprawi ale wedlug etki s4 AGB ma zwrotnice o nr 4B3407257A(strona lewa), 4B3407258A(strona prawa)
-
Moje prace
Jeszcze raz wielki ukłon w waszą stronę chłopaki Auto nie do poznania Tylko teraz dbać i się cieszyć :-)
-
Moje prace
Jest dobrze :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Moje prace
Myślę że będziesz mega zadowolony tak jak ja :-)
-
Moje prace
Jakieś mi znane to auto :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Pytam się z ciekawości bo fajnie u Ciebie to wygląda A przymierzam się u siebie zrobić ścieme i nie chce przesadzić żeby koledzy niebiescy się za bardzo nie czepiali
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Przód i tył. ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jaki procent przycienienia masz szyb
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
poszukiwany elektryk
no nie mam schematów o to chodzi A Nosb krotko i na temat ''trzeba podpiąć kabelek z licznika do ecu'' Tylko który??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki za części Jak zwykle pełna profeska Marcin Pozdrawiam
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Siatka ABS lepsze chłodzenie niż ori kratki Z tej aukcji spokojnie starczy na cały zderzak http://allegro.pl/siatka-abs-plaster-miodu-150x30-oczko-30x11-i5107704229.html Tylko szkoda ze sprzedawca oferuje jako materiał ABS W rzeczywistości siatka nie jest wykonana z ABSu Wiem z własnego doświadczenia
-
[b5 AJL] mazi's black avant 1.8tQ
No wreszcie pokazałeś ją Gratki
-
poszukiwany elektryk
do czego? zostal mi blad 18028 po swapie i trzeba ponoc jakis kabelek z ecu do licznika doprowadzic
-
poszukiwany elektryk
trzeba dorobic jedna wiazke
-
1.8T AVJ blad silnika, Ustawienie łańcucha
tak to jest dokładnie ten czujnik
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur wkladaj 2.7 T Odpusc to 2.5tdi
-
uszkodzony wtrysk
jest tak ze z tego co się w słuchałem w silnik to tylko na jednym cylindrze wypada zapłon I w tym momencie słychać takie pufniecie z wydechu oczywiście mowa o pracy na biegu jałowym No i oczywiście ze zbiornika szybko ubywa Czas wtrysku z tego co pamiętam to właśnie miał coś koło 2.7ms Dodam że auto jest po sofcie Jakiś gotowiec Układ cały sprawdzony i szczelny
-
uszkodzony wtrysk
Siemka Jak rozpoznać uszkodzony wtrysk i jakie są jego objawy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany sory za podpięcie pod temat Ale robiłem swapa na 2.7 Bit Zmieniłem na licznik polifta z S4 wszystko pięknie śmiga na zegarkach Pozostało mi podpiąć jeden kabelek z ECU do licznika i nie wiem o który biega Dodam że komp jest z literka ..551c Wiązka silnika do podszybia jest z s4 A od podszybia jest 2.4 polift i kurde wywala mi błąd 18028 P1620 Engine coolant temperature signal open/short to B+ Prosił bym o pomoc w rozwiązaniu problemu
-
podsufitka Pytanie
Dzięki Dużo roboty żeby zdjąć plastiki i podsufitki Ma ktoś może co i jak krok po kroku Potrzebuje do sedana jakieś info Dzięki za info
-
podsufitka Pytanie
Czy podsufitka od angola podejdzie do europejczyka Prosil bym o info Dzieks