Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
Silver Fake S4
Czy to nie jest auto od kolegi Darkman ?
-
Nr tulei sanek przednich Audi s4 b5
Dzieki No i niestety tuleja 8D0399419E jest niedostępna z Lemforedera Natomiat sprzedawca twierdzi ze z literka 8D0399419C jest dostepna CZy jest ktos w stanie mi pomoc? Czy jest jakaś różnica miedzy nimi ?? Nikt nic? Ktoś. ? wie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siem :-)
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Niedługo będą foty w szerszym wydaniu :-)
-
Nr tulei sanek przednich Audi s4 b5
DSY
-
Nr tulei sanek przednich Audi s4 b5
Proszę o wasza pomoc w doborze nr oryginalnych tulei sanek przednich
-
Czyszczenie turbosprężarki
Juz ogarnąłem sobie sam Trochę dlubaniny i bangla aż miło
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Dobry hebel :-) Jakie przewody zakładasz? Oplot czy inne
- RS4 B5
-
Moje prace
Pełen koks!!! Świetna robota i pełen profesjonalizm jak zawsze :-)
-
Utrata mocy na wyzszych obrotach
Ja własnie przerabiałem dziś ten temat tylko ze w A3 Okazało się ze kierowniczki stały Turbo samemu wyjąłem rozebrałem i oczyściłem i śmiga aż miło
-
Czyszczenie turbosprężarki
Witam Chciałbym oddać turbosprężarkę od Audi A3 tdi do czyszczenia Kogo możecie mi polecić?
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Kusisz kolego tym projektem I chyba pójdę w twoim kierunku i zacznę gromadzić graty na body rs4 :-)
-
Moje prace
Gratki chłopaki za mega robotę
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Poka poka która kiere w końcu zakładasz
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Jest moc :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy;-)
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
mega są te taborety :-)
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
A co z body RS4 i innymi detalami do przebudowy? Razem z autem sprzedałes. ?
-
a4 b5 2000r nie gaśnie podświetlenie wnętrza i radia
Oddaj licznik do sprawdzenia lub spróbuj podmienić od kogoś
-
[A4 B5] Ciężko odpala jak ostygnie
Wymiencie sobie regulator ciśnienia na listwie wtryskowej i po sprawie
-
2.7 biturbo
Zapytaj na sportaudi.pl Tam dostaniesz info
-
a4 b5 2000r nie gaśnie podświetlenie wnętrza i radia
Licznika nie zmieniałem Wstawiłem do elektryka samochód Elektryk stwierdził ze jest coś uwalone w liczniku i go rozebrał poskładał i działa U mnie stało się tak po tym jak wiązki od ori radia nie przerobiłem pod zwykle radio Bo w ori wiązce miałem poprowadzony kabelek do pooświetlania radia A ja podpiolem SONY i d*pa bo w innym miejscu był ten pin odpowiadający za podświetlanie radia po zapłonie
-
a4 b5 2000r nie gaśnie podświetlenie wnętrza i radia
Miałem podobna akcje ze po zamknięciu całe podświetlanie się świeciło Okazało się ze w liczniku było coś zrypane
-
Moje prace
Profi robota chłopaki :-)