Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek1985

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek1985

  1. z cupry? wstaw normalne foto dokladka z cupry:naughty:
  2. posprawdzaj czy wszystkie weze sa cale
  3. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    kolega chce mieć komfort Wsiada i ma cieplo
  4. jeśli nie będziesz miał sprawnych świec żarowych tak zapomnij o lekkim paleniu przy ujemnych temp
  5. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    dla mnie bez sensu Jeśli aku zdrowy swiece tez sa ok To ma palic bez problemu No chyba ze kolega chce w zimie wsiąść i mieć od razu cieple powietrze z nadmuchów
  6. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    tez widziałem taki grill u kolegi i powiem ze to jest jedna wielka porażka z otwieraniem:facepalm: Bo musisz wkładać rękę pomiędzy zderzak a maskę żeby chwycić ten uchwyt od otwierania Zdecydowanie nie polecam
  7. rob tak jak kolega wyżej napisał Nie ma sensu się bawić w naprawę starej
  8. Artur sobie zapiekanki robił na tym module i czasem zupę odgrzewal... latem robiłem tosty...zimą podgrzewałem płyn do spryskiwaczy przez dodatkowy system chłodniczek :decayed::decayed::decayed::grin:
  9. musisz się trochę przylozyc żeby to jakos wygladalo Ale generalnie to proponuje wymienić licznik na ori z białym podświetlaniem
  10. może od rs4???
  11. tarcze nie bija????
  12. nie wiem czy się nie obejdzie bez wymiany ''foli'' pod tarczami zegarow bo ty zapewne masz czerwona folie
  13. ja w b4 kiedyś miałem podobna sytuacje Po uderzeniu w potężna dziurę na naszych ''super polskich drogach'' tez odczulem ze w zbieznosci jest cos nie tak Na badaniu zbieznosci wykazalo ze prawe kolo odbiega od norm Sprawdzilem wszystkie luzy i nic Pozniej bo dłuższych oględzinach okazało się ze belka się poddala i się skrzywila No i niestety prostowac jej nie prostowałem Kupilem druga
  14. wymień diody od podświetlania
  15. a jak się sprawdzają na drodze Nie oślepiasz innych
  16. efekt zaje......
  17. ja to robiłem na rozgrzanym silniku Wcześniej polałem wd40 i powoli lekko odkręciłem i z powrotem wkręciłem I ponownie trochę więcej odkręciłem i znowu wkręciłem I tak powoli aż się udało wykręcić do końca
  18. zdjęcia to ześ odjebał konkret:grin: :decayed::decayed:
  19. sprawdzałeś czy nie ma nigdzie luzu
  20. co do lamki mrugającej czy świecącej od immo niestety się nie da jej wyłączyć Nosb ostatnio u mnie wyłączał immo i musieliśmy zaślepić kontrolkę W większości przypadków każdy ma w ten sposób wyłączana lampkę od immo Kombinacji robił kilka i lampka dalej świeciła Jego kolega podpowiedział ze trzeba cos tam przerobić w sterowniku???? Do końca sam nie wiem co i jak Tyle info z mojej strony
  21. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    identyczna miałem sytuacje jak ty Tylko ze ja podpialem nie oryginalne radio I tez cale podświetlanie mi caly czas swiecilo przy wyjętym kluczku No i okazało się ze tam cos w liczniku się posypalo ale gościu był tak sprytny ze mi to ogarnal Także twój licznik jest do zrobienia tylko musisz zmienić elektryka:decayed:
  22. Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6 http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś? zazdrosny i dla tego
  23. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na pawel93 temat w 1.8
    będziesz miał lepsze smarowanie ha ha:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.