Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
Wyciek oleju. foto
jeśli zakładasz nowa uszczelkę to raczej nie ma sensu kłaść masy uszczelniającej Proponuje założyć uszczelkę Erlinga
-
Regeneracja Maglownicy LUBELSKIE. Gdzie? Podpowie ktoś?
Jakieś 2km od ul. Nałęczowskiej Na wylocie z Lublina w kierunku Nałęczowa(Płouszowice) Chłopaki znają się na rzeczy
-
[B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
bo to ma być jeżdżąca dyskoteka :decayed::decayed:
-
[ A4 B5 ] Audi 1.9 TDI 90km
meksykańska czerwień Cyknij jakieś lepsze foty
-
Różnica linek hamulcowych Q vs Ośka
miedzy oska a quattro sa inne linki
-
[B5] Światła
tylko w terenie zabudowanym nie śmigaj na halogenach bo niebiescy się czepiaja:decayed:
-
Znika olej
turbo do wymiany albo regeneracji
-
Praca pompy paliwa po przekręceniu zapłonu
:decayed::decayed:
-
Brak przekazywania mocy na koła - sprzęgło, dwumas, etc.?
tak jak kolega Kowi87 napisał Zacznij od przegubów Widziałem podobna akcje jak gościu strzelił ze sprzęgła i ukręciło przegub i dalej było już po wszystkim Auto stanęło w miejscu
-
malowanie progow A4 B5
ja robiłem w audi b4 Boolem w spreju i wyszło ok:wink:
-
Prawidłowe ciśnienie w oponach 17''
2.2 myślę ze będzie spoko:wink:
-
[ALL B5] A4 B5 Gwint, S-line, Kamelełon, Gleba :)
jestem za
-
A4 B5 ADR by norbert03
lampy przednie masz od polifta
-
kopci na niebiesko i bierze olej
jest wiele przyczyn takiego zachowania Mogą być już pierścienie olejowe do wymiany ewentualnie uszczelniacze zaworowe puszczają Ale najczęściej padają pierścienie
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
ja założyłem xenon 8000 i tyle razy niebiescy mnie zatrzymali i zero przypalu
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
a ja wlasnie jestem po swapie na 2.7T i malina po prostu
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
paput gdzie ty tak silnik ładnie wypucowales:wink:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
co za bajer
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
pytajcie Nosba On wam naświetli temat:wink:- [B5 AHU] granatowy Avant :)
fajny rechot- [B5 AFN+] Nowa A4 w rodzinie
fajny furacz:wink:- [ajm a4b5]
fajny furacz:wink:- [B5 AFN] Nowy nabytek
i do przodu- Jakie świece do silnika 2.4 V6 ARJ
a ja mam BERU i jest cacy - Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7