Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
Skrzypi/trzeszczy coś w zawieszeniu NIE na dziurach
wstrzykniecie oleju do tej gumy pomoze ale nie na długo
-
Wyjęcie dmuchawy
mysle ze niespodzianek nie będzie, robilem kiedyś takie cos u kolegi i przygod nie było
-
Trzepanie przy dodawaniu gazu
a dwumas caly??
-
Dziwny odgłos podczas hamowania.
a łożysko sprawdzałeś
-
Dziwny odgłos podczas hamowania.
może masz oponę wyząbkowana
-
[B5 AGB] by Steri
zajefajny furacz Zakładaj ICka centralnego nie będziesz żałował
-
dziwny dzwiek
napinacz paska od alternatora Podobna miałem sytuacje
-
[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
wywal te chromy Bo to nędza i rozpacz ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- następny maniak chromów
-
Czujnik poziomu oleju ( sensor )
lepiej kup oryginalny lub gdzieś na allegro Ja kiedyś kupiłem zamiennik i po 3 miesiącach znowu się rozleciał
-
Zbyt duża temperatura
uszczelka panowie
-
Zbyt duża temperatura
jak masz uszczelkę walnięta to szybko się grzeje i się gotuje Ale najpierw wyjmij termostat i sprawdź pompę czy wirnik się nie rozleciał (zablokuj koło napędowe pompy i przez otwór od termostatu ręka sprawdź czy wirnik się trzyma )
-
Zbyt duża temperatura
uszczelka pod głowica kłania się do wymiany
-
wysiadło podświetlenie licznika
miałem podobna akcje z podświetlaniem Przyczyna okazał się licznik
-
A4 B5 by Witek
jeszcze trochę i będzie jak polift:kox:
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
wywal te przednie lampy
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
fotele wy......pasione i ten środek zadbany
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to się :facepalm::facepalm:narobilo
-
tylnie zawieszenie quatro
i kasa
-
[1.9TDI 1Z] Podgrzewacz płynu chłodniczego-sprawdzenie dzialania
żeby sprawdzić czy świece działają wystarczy odłączyć czujnik na wężu od układu chłodzenia Ten waz co idzie od chłodnicy do bloku Tam są dwa czujniki i nie pamiętam który to jest Ale któryś po odłączeniu załącza świece przy dodatnich temperaturach
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
mam kompletny od 2.4 wydech i był bardzo cichy Nic na pewno w nim nie brzęczało
-
1,8 125KM 98r
jeśli chcesz dalej tak jeździć to pożegnaj się z głowica
-
Zawieszenie -40mm regulowane ? (nie gwint)
tak jest kolego to jest do regulacji
-
A4 B5 by Witek
środek masz zaje....fajny reszta tez robi robotę Trochę chyba to kosztowało $$$$$$
-
Identyfikacja przednich lamp Valeo - europejskie czy angliki?
tak jak kolega wyżej napisał Jedna lampa na pewno nie jest EU
-
Wyciek oleju. foto
to już tylko twoja sprawa czy posmarujesz czy nie Generalnie wystarczy wyczyścić dobrze powierzchnie styku przed nałożeniem uszczelki i z umiarem dokręcić