Treść opublikowana przez Grzesiek1985
-
działanie ABS w trakcie skręcania.[ROZWIĄZANY]
kolego miałem ten podobny problem i była wina wysuniętego czujnika abs
-
Nowy klocek nierówno zbiera
Czesc Miałem podobny problem Wystarczyło dobrze zacisk wyczyścić od środka wyczyścić
-
zderzak od s4
zderzak od s4 pasuje idealnie Ja montowałem u siebie zderzak od s4 polifta i musiałem aby wymienić ślizgi i przednie kły a tak wszystko pasi
-
[ B5 AGA] Furmanka Brachiego
ja taki klimatronik miałem w audi b4 competition
-
Spoty Puławskie
no ja niestety nie dam rady bo akurat w ten weekend 21/22 pracuje:kwasny:
-
co myslicie o tym wydechu do a4 b5 2.4 quattro
Witam Panowie Chciałem założyć wydech końcowy do mojej a4 b5 99r w sedanie z silnikiem 2.4 i napędem quattro Wydech znalazłem ultera który na pewno będzie pasował bo już to skonsultowałem ze sprzedawca Jakie są wasze opinie LUDZIE POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tłumik SPORTOWY ''ULTER'' Częstochowa (3082757367) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam Panowie Mianowicie chciałem dorzucić dwa dodatkowe zegary w liczniku od oleju i napięcia Mój niestety ma tylko podpiecie na dwie kostki Potrzebuje pomocy kto jest w stanie ogarnąć ten temat z lubelskiego
-
montaz mat grzewczych
witam panowie chce kupic kubelki i znalazłem tylko sa bez mat grzewczych a moje stare maja Czy można je przelozyc ze starych do nowych????????
-
Nie hamuje caly klocek
Witam Panowie Wreszcie uporałem się z ta lewa tarcza tylna i klocek zaczął w końcu brać po całej tarczy Wyczyściłem dobrze zacisk od wewnętrznej strony i jest super:grin: Dzięki za pomoc
-
Nie hamuje caly klocek
no klocki ferrodo a oznaczenie to nie wiem musial bym sprawdzić ale nie dzisiaj
-
Nie hamuje caly klocek
no zrobiłem około 1000 kilometrow
-
Nie hamuje caly klocek
nie może być rozgięty zacisk bo na starych tarczach było ok
-
Nie hamuje caly klocek
no caly zestaw jest lukasa raczej zeliwna jest obudowa tloczka Natomiat tłoczek idealnie pracuje jak nowy Nawet odpowietrzalem i nic z tego
-
Nie hamuje caly klocek
siemanko wszystkim Mam problem kupiłem do swojej a4 99rok 2.4 v6 quattro nowe tarcze na tyl brmbo I mam problem Prawa tarcza ladnie się wyciera natomiast z lewa jest cos nie tak Od zewnętrznej strony na lewym kole klocek mi bierze tylko od góry do polowy Nawet wymieniłem na nowe jarzmo i prowadnice I nadal ten sam problem Pomocy!!!!!!!!!!
-
Spoty Puławskie
Koledzy kiedy robicie znowu zbiórkę pod tesco
-
Nowicjusz - wątek powitalny
(Puławy) Witam wszystkich