Treść opublikowana przez marcinch001
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
350 zł to chyba nie aż tak dużo A poducha pasuję od kiery b7
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
Trzeba było ładować kierę od b8 jest grubsza lepiej się trzyma .
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Przyklejaj znaczek .
-
Brak ciśnienia oleju
Kolego chyba nie ten dział .
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Oryginał to oryginał
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
U mnie też są idealne zero zadrapań a nic nie regenerowałem ani nie kupowałem nowych . Jak ktoś dba do ma
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Oki dzięki ogarnę temat .
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie wymieniałem ale nie chcę zapowietrzyć układu a jeśli dolewka to jaki ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
a czy mogę go wymieszać ze starym płynem ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jaki płyn hamulcowy polecacie ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Super fura . Bezawaryjności .
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Recaro za***iste fotele .
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No właśnie są w IC i cena dobra bo ok 270 zł a na ebay 440 zł
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A czemu nie w Polsce inny numer mam szukać tych klocków ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Super to wygląda .
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam czy te klocki będą pasowały do mojego samochodu na przód . 1.8t a4 b7 1LT Jurid 573037JC
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Polecam MILLERS XF LONGLIFE 5W40 bardzo dobra oliwa . Oraz płukanka
-
Srebrzynka B7
Nie ma co rozmyślać tylko rozkręcić i wszystko sprawdzić .
-
Srebrzynka B7
Musisz zdemontować je i zobaczyć ten cały mechanizm bo tak ciężko coś napisać .
-
Srebrzynka B7
Moze jak je demontowałeś to zle założyłeś je z powrotem moze trzeba przestawić na frezie . Tak Ci się dzieje po ponownym montażu ?
-
Srebrzynka B7
Nie rozumiem jak uruchamiasz samochód to wycieraczki są w jakiej pozycji pion czy normalnie poziom ?
-
Srebrzynka B7
Jeżeli masz czujnik na szybie to w zależności od obfitości opadów wycieraczki chodzą raz wolniej raz szybciej .
-
Srebrzynka B7
Zakładaj felgi 18 lepiej wypełnia nadkole i komfort nie spada no i lepiej się prezentuję 18 niż 17 cali . Ja kupiłem 18 i trochę żałuję bo teraz wleciało by 19 cali .
-
[All B8] Audi A4B8 FL 2013
W Szczecinie dobre drogi są .
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Talerze w 1BA I 1BE są takie same . Ten pierścień który zaznaczyłem strzałką czerwoną pewnie jest na różnych wysokościach