Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Sedan to sedan . . Powodzenia w modach .
  2. No nieżle działasz mnie też to czeka . Gdzieś na allegro widziałem odpowiednie kable żeby podłączyć bixy .
  3. Czemu tak się dzieje ze silniki te tracą dużo koni , czy to spowodowanie jest bezpośrednim wtryskiem a co za tym idzie osadzającym się nagarem na zaworach ?
  4. Mi pali 10 w mieście na trasie 7l No ale to 1.8t
  5. Moze do tego prokit zmień amory z przodu na krótsze i w tedy przód usiądzie trochę niżej . Ja tez w najbliższym czasie kupuję taki zestaw eibacha .
  6. Fajna sztuka , zawias niższy by się przydał , wywal te chlapacze i daj fajną felgę 18, 19 i będzie dobrze .
  7. Ja mam takie 22mm na oś 12mm poszukaj jakieś HR Ale najpierw sprawdz jakie masz ET felgi bo ja mam et 43
  8. Felgi masz pewnie z et 43 ja mam z takim et i założyłem dystans eybacha 11mm na stronę z takim et niektórzy mają założony dystans h&r 12mm więc śmiało mozesz takie zakładać i będzie oki .
  9. widocznie z przodu od amorka kończy się klocek i trzeba będzie jakiś nowy zestaw zapodać
  10. Bo za bardzo nie widzę tego pyłu na tych klockach moze dlatego ze myję auto co tydz a tak poważnie moze podam Ci vin na priv to coś skompletujesz na tył
  11. moze klocki galfer bo mam takie na tyle i są oki Dev napisz do mnie na priv to podam ci vin to moze coś zmontujesz z klockiem galfer
  12. mam dośc syfy na felgach co polecacie za klocki
  13. A czy tarcze ferodo będą tez dobre i czy będą pasowały do klocków jurid white
  14. no dobra jeśli klocki jurid white to jakie tarcze czy moze lepiej ate ceramic
  15. DEV jakie tarcze i klocki zeby nie pyliły do a4 b7 1.8t na tył ? co powiesz o ceramicznych ?
  16. oki dzięki . Ale i tak tył idzie do wymiany
  17. wywaliło mi na fisie zużyte klocki dokładnie lewe ale z przodu mam klocki prawie nowe o co chodzi . Dodam ze z tyłu sie juz kończą
  18. Witam zapaliła mi się kontrolka zużytych klocków z przodu jest wszystko oki czy tylne klocki mają też czujnik zużycia ?
  19. Kolor jak u mnie powodzenia w modach .
  20. trochę niżej ją posadzisz i będzie git
  21. Ja juz nie bo serwis audi juz zamówił grill S4 . Trochę duze kratki są w tym grillu i widać chłodnice no ale cóż zobaczymy w praktyce jak to bedzie . A moze posiadacze a4 z grillami s4 się wypowiedzą
  22. Witam wszystkich chcę zmienić kolor grila na orginalny czarny doradzcie czy lepiej będzie pasował czarny s-line czy s4 S4 S-LINE
  23. Ja tez dałem za nie ok 100 zł sprawdz to bo naprawdę te oporniki się nagrzewają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.