Treść opublikowana przez vanx
-
[B5 AFN] Awaryjne otwarcie bagażnika
witam nie wiem jak to jest w sedanie, ale w avancie można otworzyć kluczykiem, wkładam w zamek i otwieram. ja mam podobny problem od dziasiaj - mechanizm słychac że pracuje, a otwiera się co 10 raz. czy ktoś miał już taki problem? muszę otwierać kluczykiem. a otwieranie klapy z kluczyka (przyciskając) nie działa od początku, tj. jakieś 3 tygodnie, jak mam audika. pomocy i pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a ja swoim 1.9 na pełnym baku robie dwie trasy po 300 km i po W-wie jakieś 300 km. zaznaczam, że na trasie spokojnie - do 130 km/h, a w mieście korki i czasem agresywniejsza jazda.
-
[B6 AWX] Problem z prawym kierunkowskazem
już działa, jak znowu przestanie to będę szukał w instalacji elektrycznej pozdrawiam
-
[B5 AEB] Nie działa wskaźnik temperatury cieczy
dzięki za odpowiedź podobno są dwa czujniki, jeden do komputera, drugi do wsaźnika na desce rodzielczej. dlatego na vag'u jest dobrze a na wskaźniku kicha. sprawdzę ten czujnik. chyba jest gdzieś za silnikiem (tzn. od strony szyby). jak rozpoznać czy jest dobry, czy uszkodzony? nie mam miernika, bo podobno powinno być 2 omy oporności (rezystancji).
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
zostały mi 4 kody: 5ru 0yj c1w 4kc pomocy tylko po polsku prosze
-
[B5 AEB] Nie działa wskaźnik temperatury cieczy
cześć mam podobny problem - wskaźnik wskazuje jakieś 70 stopni, a vag pokazuje 85 stopni. jak silnik sie rozgrzeje to wskazówka czasami faluje pomiędzy 60 a 80 stopni. nie wiem jak z termostatem, bo go nie sprawdzałem. mechanik powiedział, że może kabelek od czujnika się przełamał i raz łączy, innym razem nie. od stycznia trochę czasu minęło, "ozi_wells" jak twój wskaźnik? już działa?
-
[B6 AWX] Problem z prawym kierunkowskazem
Witam Mam problem z prawym kierunkowskazem z przodu - raz miga, innym razem nie miga. Wyjmowałem żarówkę (ciężko wymienić żarówkę) i jest dobra. Włożyłem ją i kierunek działał kilka dni. Podłączyłem Vag'a i od tamtej pory znowu nie miga ten sam kierunkowskaz. Miał ktoś może taki problem? Może to coś z elektryką? Pomocy. Może to jakiś banał, ale sam sobie nie poradzę. Pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 15:22 _________________________________________________Byłem u elektryka, wyciągnął reflektor, sprawdził żarówkę - dobra, coś poodginał i powiedział, że będzie dobrze, skasował 10 zyla. Ciekawe na jak dlugo? poprzednio wystarczyło na tydzień.
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
1) to jakie wycieraczki? tanie, czy drogie? 2) jeszcze jedno pytanie: czy podczas pracy wycieraczek wam też stuka w dolnym i górnym położeniu? w moim zbierają jeszcze znośnie ale te odgłosy przy jeżdzie w deszczu 2-3 godziny doprowadzają do bólu głowy co radzicie zrobić, żeby nie stukało?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ok może się uda samemu, tyko kupie manetkę. a jaki numer (oznaczenie) musi mieć manetka? bo chyba nie każda pasuje, na allegro jest ich troche, nie chce sie naciąć to wydatek od 100 do 300 zeta. Dzięki
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
każdy ma wbudowanego pełnego fis'a? tylko trzeba wymienić manetkę i go uruchomić? może ktoś takie coś zrobić w moim aucie jak kupie manetkę? ile może kosztować taka usługa? ktos się podejmie? nie mam waga, ani laptopa.
-
[B6 AVF] Problem ze schowkiem
Dzięki Flyer za zaproszenie na spocik, ale chyba jeszcze nie tym razem, jeszcze nie mam i do wtorku raczej nie będę miał wszystkich papierów do mojego autka. Następnego spotkania nie opuszczę. Ze schowkiem to nic pilnego, bo jeszcze go nie używam.
-
[B6 AVF] Problem ze schowkiem
Dlaczego nikt nie napisze co zrobić, żeby schowek otwierał się prawidłowo, a nie jak u mnie - ciężko. Nie chcę czekać aż się urwie. Powiedzcie co z tym tłoczkiem można zrobić, żeby lepiej działał. Czy tylko zakup w ASO i wymiana?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Mariusz i mieszkam w Warszawie. Mam nadzieję zostać szczęśliwym posiadaczem Audi A4 Avant 1.9 TDI z 2003 roku. Jak zakup dojdzie do skutku, będę potrzebował Waszej pomocy w wielu dziedzinach. Nigdy nie miałem Audi, a znajomy - posiadacz A4 - powiedział mi, że jak wsiądę do A4 to już nigdy nie będę chciał jeżdzić inną marką aut. Za kilka dni przekonam się, czy miał rację. Pozdrawiam Wszystkich