Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TygrySs

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TygrySs

  1. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jednak:facepalm::facepalm:no troche sobie inaczej Ciebie Józek wyobrażałam :polew::polew:
  2. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest Józek Józek?:grin:
  3. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja się nie smieje rybko:tongue4:
  4. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jego sie nie da upic :facepalm::facepalm: Domin próbował?? no pewnie nie raz :grin: twarda sztuka :kox: Waga ciężka:silacz: hyhyhy:grin::grin: dobra jest :kox:
  5. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest osutaniec jak nie wiem co
  6. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jego sie nie da upic :facepalm::facepalm: Domin próbował?? no pewnie nie raz :grin: twarda sztuka :kox:
  7. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ach Ty mój żołnierzu Ty:kox::grin:
  8. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jego sie nie da upic :facepalm::facepalm:
  9. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek józek:naughty::naughty: Chyba evrybady józek....:decayed: no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin: ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон hy hy hy TAK?:polew: osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo a ile masz lat?:polew: prawie tyle co Ty :naughty::naughty: nie jestem żonaty ani nie mam dzieci :grin: o pacz :kox: :polew:'>http://www.youtube.com/watch?v=TNBn9yeSRnc:polew::polew:
  10. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek józek:naughty::naughty: Chyba evrybady józek....:decayed: no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin: ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон hy hy hy TAK?:polew: osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo Jedynie co mozecie to sie wymienic numerami IP Sent from my телефон serio?:grin::polew: Słońce ale mówiłeś że moge mieć nowych kolegów :polew::polew:
  11. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek józek:naughty::naughty: Chyba evrybady józek....:decayed: no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin: ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон hy hy hy TAK?:polew: osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo a ile masz lat?:polew:
  12. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek józek:naughty::naughty: Chyba evrybady józek....:decayed: no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin: ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji Sent from my телефон hy hy hy TAK?:polew:
  13. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek józek:naughty::naughty:
  14. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajne doopy są :naughty::naughty::decayed:
  15. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie już wiemy:wink: http://imageshack.us/a/img29/9554/20h0.jpg psia mac ale dyndaly:decayed::slina: te chopy :decayed::decayed:
  16. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A do czego ona jest ? Sent from my телефон :polew::polew:
  17. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak chcesz dać to biere:decayed: A co dasz w zamian?? wladi oferuje pełen pakiet co tylko chcesz :grin:
  18. TygrySs odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam:wink: widzę że orientujecie się tutaj dobrze w temacie wiec mam małe pytanko, mam skręcenie i naderwanie stawu skokowego w kostce , zależy mi na szybkim zregenerowaniu.jakaś odzywka może tutaj pomóc?
  19. Zippyshare.com - Osprey Heights - Show Me (Zoolanda Remix) www.NuSioLeK.eu.mp3
  20. ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------
  21. nastukałam chyba z 5x :decayed: ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- max 6 głosów można oddać;/
  22. Witaj Marcin87:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.