Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Griffe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Griffe

  1. Kupa roboty w ekspresowym tempie. Bravo Punkty do respektu za czarny słoiczek lecą
  2. Po zdjęciach będzie wiadomo, że auto warto oddać do osoby zajmującej się detailingiem, żeby poprawiła stan lakieru i należycie go zabezpieczyła.
  3. Spalić lakier jest ciężko na metalu ale na plastiku dość łatwo, ale przetrzeć zwłaszcza na rantach to już prosta sprawa.
  4. Z podanych powyżej zdecydowanie Pro Detailer
  5. Panowie nie tędy droga. Oglądacie głównie prace ludzi, którzy mają sporą wiedzę i doświadczenie, lekką ręką kilkanaście tysięcy w sprzęcie i środkach. Efekty są spektakularne i każdy takie chce mieć - to zrozumiałe. Niestety nie da się tego osiągnąć kupując polerkę za 100 złotych i środki za drugie 100, pójść do garażu i w jedno popołudnie zrobić profi korektę. Finał będzie taki, że na 200 się nie skończy, to po pierwsze, po drugie po nierównej i przegranej walce przyjdzie zniechęcenie a po trzecie w najlepszym wypadku lakier Waszego auta być może nie zostanie uszkodzony.
  6. Nie widzę sensu pod ten produkt stosować cleanera.
  7. W miarę świeża - MKVI
  8. Kolejne auto przyjeżdża do kliniki Hokus Pokus na leczenie, tym razem to kolejna wersja kultowego bądź co bądź golfa GTi. Stay tuned.
  9. Wosku się nie wciera w lakier to nie cleaner. Tu sprawdza się zasada im mniej tym lepiej - nadmiar zawsze i tak zostanie spolerowany.
  10. FK można warstwować ale trzeba dać mu 12h godzin między warstwami i więcej jak dwie nie ma sensu. Efekt dwóch warstw będzie trochę lepszy, a nie dwukrotnie
  11. Bravo, mimo że przydałaby się korekta, udało Ci się osiągnąć wetlook. Dobra robota.
  12. Jest dobry, 2 miesiące posiedzi. Są lepsze, jednak wart wypróbowania.
  13. Wystarczy spokojnie. Powinno wystarczyć początkującemu ogarniętemu na 4 aplikacje.
  14. Zabawa zaczyna się od 500 i jednego dnia i rośnie finansowo i czasowo.
  15. 603 636 497 zobaczę na żywo wtedy się wypowiem. Tu masz mój temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/232431-moje-prace/ To da Ci pogląd co i jak.
  16. To jest lampa wykonana własnoręcznie. Na statywie ze starych halogenów są zamontowane dwa naświetlacze ledowe 10w. Bardzo ładnie pokazuje wszelkie niedoskonałości na lakierze.
  17. Dobrych w Lublinie jest kilku i denishome się w to bawi i ja się tym zajmuję
  18. Tuge można stosować na lakier.
  19. Nie wiem jaką miałeś. Polecam CarPro można kupić poniżej 100 złotych - lepszej nie ma. Ciepła woda jej nie szkodzi.
  20. Z pewnością jest taki specyfik na świecie, dzięki któremu "znikną", ale wiem jakie są i co jest przyczyną ich powstania. Biorąc pod uwagę Twoje pytania o korekcie nie masz pojęcia, więc sam się za to nie bierz.
  21. Zestaw jak zestaw, na lato może być - nie ma żadnych przeciwwskazań aby używać w lecie. Po aplikacji część rysek zapewne zniknie.
  22. Zgodnie z zapowiedzią opis prac nad ostatnim autem. Dość szybki sedan z logo czterech pierścieni - podrasowane, forumowe S4. Po przyjeździe nie wyglądał źle, nie był też zbytnio brudno- jak pozory mogą mylić... Naszym zadaniem było przywrócenie blasku i zabezpieczenie lakieru woskiem - prosta, szybka i przyjemna robota - pozory... Zaczynamy: Szczególnie brudny nie był I do garażu pierwsze oględziny i próby - nie jest źle Może tu trochę gorzej Ok, nie jest dobrze Jest wręcz źle Do dzieła Na szczęście jakoś idzie, pierwsze 50 Z tym wżerem nie będzie łatwo Ostra amunicja Po cięciu jak zwykle wymywanie Polerowanie Wymywanie Finisz Jakoś nawet szło ale o czym mowa raptem maska i jeden błotnik. Sprawdziło się niestety stare przysłowie "im dalej w las tym więcej drzew" albo jak kto woli "skończyły się żarty, zaczęły się schody" Krótko i na temat - prawdziwa masakra Ktoś zmatowił i zapomniał wypolerować? Może "eleganckie" przejście Trudno, jedziemy Teraz trzeba to wyprowadzić Wymywanie Czy mogło być gorzej? Tak wyglądały lampy: Przecież tak tego nie zostawimy Na domiar złego niedoleczona choroba, wysoka temperatura i dreszcze skutecznie wyeliminowały mnie z tych trudnych zmagań. Z tego powodu wielu etapów na zdjęciach nie ma. Prace dzielnie kończył sam Marcin. Pamiętacie rysy, zmatowienia i super przejście w tym miejscu? To był jeden z "cięższych" elementów w mojej karierze. Dzięki za uwagę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.