Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Griffe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Griffe

  1. Dla przysłowiowego Kowalskiego ok, dla detailera nie.
  2. Zaległa relacja z prac nad Fordem. Piękna czarna perła niestety zmęczona życiem. Grubszych rys dużo nie było, ale spora oxydacja i mnóstwo rysek po myjniach automatycznych skutecznie zniwelowały siłę i jakość odbić oraz ogólny blask. Naszym zadaniem była pełna możliwa korekta łącznie z zaprawkami oraz zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną. Do pakietu standardowo środek, szyby oraz koła. Jak zwykle miłego oglądania: auto zaraz po przyjeździe (prosto z trasy) typowe uszkodzenie lakieru płynem do spryskiwaczy czas na "opryski różnej maści" do kompletu pora na aktywna pianę w tym roku bez niespodzianek - piana jak śmietana po pełnym procesie czyszczenia czas na inspekcję z czym przyjdzie nam się zmierzyć jak widać z połysku została satyna a rysek po automatycznych myjniach miliony pierwsze 50/50 dla wybrania odpowiedniego zestawu do korekty po wybraniu najlepszego zestawu czas przystąpić do pełnej korekty błotnik w połowie gotowy drzwi błotnik po korekcie drzwi jeszcze przed korektą przyjrzyjmy się dokładniej drzwiom czy rzeczywiście jest tak źle? sprawdźmy sądzę, że to nie wymaga komentarza idźmy dalej zaprawki w trakcie nie wyglądają dobrze ale na sam koniec po wypolerowaniu trzeba się bacznie przyglądać żeby zobaczyć gdzie zostały wykonane po skończonej korekcie i kompletnym wyjałowieniu powierzchni czas na aplikację powłoki ochronnej po wypolerowaniu wiąże odbicia odzyskane powłoka uwydatnia ziarno perły po pełnym związaniu mycie przed oddaniem na koniec opony efekt końcowy Dzięki za uwagę.
  3. Mała zajawka kolejnej pracy:
  4. Nie ma to nic wspólnego z IPA, ewentualnie mikrouszkodzenia juz byly a IPA w nie weszla i je uwydatnila.
  5. Skąd taki pomysł? Przede wszystkim pracując na paście tnącej, nie wolno doprowadzi to zbyt wysokiej temperatury adekwatnie jak na lakierze i podczas zmywania nic nie ma prawa sie stac i nie ma znaczenia czy bedzie to IPA, płyn inspekcyjny czy jeszcze inna substancja.
  6. W piątek garażu nie udało się opuścić, bo zrobiła się sobota i skończyliśmy o drugiej. Szybki prysznic spanie i o 9 znowu do boju...
  7. To prawie cud, że relacja "już" jest. Z garażu wychodzimy w późnych godzinach wieczornych, albo nawet nocnych - ale jakość jest najważniejsza.
  8. Jeśli ADBL jest lepszy od szamponu wręcz referencyjnego jakim jest DODO to jak się może mieć do budżetowej PRESTY? Oczywiście kładzie PRESTE i ULTRAVIOLET przy praktycznie tej samej jednostkowej cenie mycia.
  9. Boom bank rozbity. W starciu z legendarnym Dodo, ADBL wypada lepiej...
  10. Z szamponów zdecydowanie ADBL szampon - zapach jedyny na rynku - "cola" może się podobać lub nie, natomiast piana, poślizg, domywanie najwyższa liga.
  11. Małe opóźnienie w relacjach wynikłe z natłoku pracy. Jutro już kolejne auto wjeżdża na pełną korektę i najlepszą powłokę kompozytową na rynku. Miło mi poinformować, że zostałem akredytowanym partnerem Gtechniqa oraz jestem w wąskiej grupie testerów najnowszych produktów. Stay tuned - wszystko dla Was
  12. Tania polerka i pasty wurtha, a pady, garaz, odpowiednie oswitlenie, miernik lakieru, sprzet do przygotowania auta do korekty w postaci chociazby glinki, srodka na letna rdze, doswiadczenie w temacie?
  13. Przede wszystkim skad pomysl zeby woskowac auto TYDZIEN po polerce a nie od razu? Tak, to zle rozwiazanie. Korekta i jej ostatni element to zabezpieczenie - wlasnie wosk. Nie da sie jednoznacznie odpowiedziec czy po tym czasie trzeba bedzie uzyc cleanera lub glinki. W wiekszosci wypadkow nie bedzie to koniecznie, ale to nie jest regula i wszystkie takie rzeczy rozpatrywane sa indywidualnie,
  14. Lepszym rozwiązaniem będzie sprzedanie wosku i kupno C2v3 aby co jakiś czas "przelecieć" powłokę po myciu.
  15. Wkrótce zaległe relacje oraz praca (która rozwali system) nad pewną A3...
  16. Bardzo łądnie
  17. Z "tańszych" świetnie sprawdza Zymol Rouge, z droższych i bezobsługowych powłoka kwarcowa.
  18. Jak za free masz to smaruj. Kupować bez sensu bo jest cała plejada lepszych środków.
  19. Tak jak pisał Denis zadajesz tak obszerne pytanie, że nawet nie zdajesz sobie sprawy. Nie biję tu w Ciebie ani Twoją niewiedzę. Podziel woski na syntetyczne i na naturalne. Naturalne podziel na słabe/średnie i dobre. Weź te dobre czy nawet najlepsze. Legendarne wręcz pocenie w wyższych Zymolach i brak tego niepożądanego zjawiska w Swissvaxach. I zagwozdka Zymol Glasur potrafi się mocno spocić lub praktycznie wcale, natomiast SW, który z reguły się nie poci może pokazać takie "chmury", że ręce opadają - uprzedzając pytanie zależne jest miedzy innymi od: - przygotowania lakieru (użyty cleaner, jego nałożenie/wypracowanie) - temperatury otoczenia i lakieru - wilgotnosci - obu tych zmiennych w czasie (pora dnia) i wielu wielu innych... Zymol np dla swoich wosków podaje 3 sposoby aplikacji, czasu wiązania i polerowania.
  20. Prawie dobrze, jednakże zawartość carnauby w wosku nie ma nic do jego potliwości...
  21. Nie zadawaj tych samych pytań w różnych wątkach. Robisz bałagan.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.