Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Griffe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Griffe

  1. Bez takich porad w tym dziale. Pasty Tempo nie używamy. Wosk ma za zadanie zabezpieczyć lakier a nie go odnowić czy tym bardziej wypełnić rysy. Jeśli rysy są delikatne podjedź do ogarniętego człowieka w temacie detailingu i zrobi Ci co potrzeba.
  2. 603 636 497 Paweł. Póki co wolne terminy jeszcze są. Nie widzę problemu, kwestia uzgodnienia powłoki lub zestawu powłok.
  3. Co byś nie kupił będzie dobre np ValetPRO Citrus Tar&Glue Remover
  4. Tylko nie z pseudo pianownica karchera a pianownica typu PA. Ta karchera jest NIC NIE WARTA.
  5. Żadnych bliższych info nie posiadam. Nie interesowałem się tematem.
  6. Oczywiście korekta najlepiej pełna i zabezpieczenie powłoką - przy tych lakierach, dużo daje.
  7. Zapraszamy.
  8. Nie da - alkantara sama się nie skurczy.
  9. Jak poszło w gąbkę to tylko pranie całości, odkurzaczem w takiej sytuacji nic nie wywalczy.
  10. Albo myje, albo jest bezpieczna dla wosków albo jedno i drugie i wtedy kosztuje.
  11. Materiał zabezpieczony tym samy co Timberlandy czyli GTechniq l1 Smart Fabric. Zdjęcia są robione puszkami Nikona i Sony i stosunkowo jasne szkła. Dzięki za słowa uznania - detailing to przede wszystkim nasza pasja, tak jak fotki i auta
  12. Griffe odpowiedział(a) na edward.6 temat w 1.9TDI
    Co to ma do auto detailingu?
  13. WooHoo artystyczne fotografie. Grube krople nie ma co.
  14. Wszystko zależy na jakim poziomie. Jeśli ktoś poważnie myśli o dbaniu dobrych felg jest tylko jeden produkt: http://showcarshine.pl/1813-wheel-woolies-kit-3-luksusowe-szczotki-do-felg.html Swoje kosztują, ale warte są każdej złotówki.
  15. W Nowy Rok z przytupem... Już w drugi weekend stycznia zameldowaliśmy się w garażu, powodem ku temu było nowe BMW 435D Xdrive i zabezpieczenie jej powłoką. Zaskoczeniem był nowy lakier bardzo twardy a już porysowany - na szczęście rysy były dość delikatne - część została i jest widoczna w pewnym świetle oraz pod pewnym kątem - przez co nie wpływa na postrzeganie ogólne. Po dwuetapowej korekcie i jak zwykle dokładnym wyjałowieniu lakieru przyszedł czas na zabezpieczenie. Jak zwykle wybór padł na duet GTechniqa, z tym że miejsce C1 zajęło Crystal Serum wykończone Exov2. Najlepsza powłoka na rynku różni się znacznie od C1. Rozdziela się podczas nakładania tworząc dwie warstwy podkładową twardości 7H i wierzchnią 9h - z tego powodu Serum nie warstwuje się, a mimo to producent określa ją na 7lat - we will see. Szyby zabezpieczone G1, koła, komora silnika oraz środek jak to u nas. Miłego ogłądania: Auto przyjęte prosto po zimowej trasie Deironizacja miała co robić Pre wash okazał się być zbawienny a specjalnie przygotowana aktywna piana spisała się na medal Płukanie i mycie na dwa wiadra nowym włochaczem Wjazd do garażu osuszanie i korekta Jak widać po każdym etapie dokładne wymycie fillerów, a przed aplikacją powłoki finalne odtłuszczenie Końcowa inspekcja Czas na powłoki Oto efekty Nie tylko lakier Niestety o słońcu można było tylko pomarzyć na szczęście akurat nie padało Dziękujemy za uwagę. więcej na blogu
  16. Z góry przepraszam ale nie wiem jak wstawić, GTechniq i jego możliwości: W weekend wracamy do garażu i w Nowy Rok wchodzimy z przytupem: Nowiutkie BMW 435 i zdecydowanie najlepsza powłoka na rynku Stay tuned...
  17. Glinka zaraz po lakierowaniu nie ma sensu. Spokojnie ogarniesz sam.
  18. Skoro wiesz to dlaczego robisz niewłaściwie?
  19. Tutaj w większości szlifowanie nadmiaru i polerowanie - jest jeszcze metoda ścinania kostką - ale to wyższa szkoła jazdy i początkującym nie polecam.
  20. Kwestia wiązania podobnie jak z powłokami to czas kiedy LSP wiąże się "sam ze sobą" a nie z lakierem, w tym czasie nie powinien mieć kontaktu z wodą aczkolwiek ma to małe znacznie (w przeciwieństwie do mycia jakąś chemią) Syntetyki i część hybryd należy polerować zaraz po "wyschnięciu" na test palca, zostaw takie Colli 476 na 12h a życzę powodzenia przy polerowaniu, oczywiście da się, ale nic z przyjemnością i łatwością nie będzie to miało wspólnego. Garaż nie jest miejscem sterylnym, osiadający kurz w czasie schnięcia powoduje rysowanie lakieru podczas polerowania. Sam na swoim lakierze tych rys nie będziesz widział. Gdybyś miał lakier po korekcie w stanie idealnym, już niestety takie mikrorysy byś dostrzegł, a to właśnie one wpływają w dużym stopniu na postępującą utratę blasku. Na przyszłość zupełnie inna historia ma się z woskami naturalnymi, które mają zawartość carnauby - tam czas jest ściśle związany z kilkoma czynnikami.
  21. Wiesz, że biją w kościele, ale zupełnie nie wiesz w którym. Albo ktoś podał Ci wyjątkowy zły sposób, albo sam źle oceniłeś/zinterpretowałeś dane producenta.
  22. współpracuje z woskami sztucznymi, naturale może podgryzać.
  23. Kilka fotek dla potomnych. Półroczne EXOv2 położone celowo "byle jak" aby na starcie miało punkty karne. Broni się samo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.