Treść opublikowana przez Griffe
-
Jaki wosk ? od A do Z
Odstawić auto do ogarniętej osoby na valeting, ręcznie lakier audi to można umyć i nawoskować.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Najlepszym sposobem będzie wyrzucenie jej do kosza.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Cieszę się, taki żarcik a co Tym środkiem kierownicę nie bardzo. Do starej skóry dobre środki ogólnie do skór, ale dobre efekty osiągnie się po kilku/kilkunastu aplikacjach.
-
Zestaw na srebrny kolor na zimę
Magifoam jedna z lepszych pian na świecie. Przy nałożeniu NW czujnik deszcze najlepiej wyłączyć. Stare wycieraczki lub ewentualnie zły kąt ustawienia pióra vs szyby może dawać taki uboczny efekt.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dokładnie, są tacy co w ogóle nie myją auta - i co mają być gorsi od tych co pucują każdego dnia? Oczywiście, że nie. Każdy robi jak lubi/uważa, z że niektóre auta lśnią wyjątkowo, no cóż ciężka praca popłaca
-
Moje prace
Jak to perła, wszystko zależy od światła i kąta oświetlenia/patrzenia. Kolor nazywa się Parkside.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Proszę bardzo: http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/sam/polishangel/polishangel-snowcake.html Natural Look bardzo dobry ale PA Snowcake to klasa sama w sobie.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Nie, nie i jeszcze raz nie. Matowy w wyglądzie ale śliski w dotyku - NIEBEZPIECZEŃSTWO. Do tego może być sprawdzony Natural Look, który po wytarciu nie będzie śliski.
-
Zestaw na srebrny kolor na zimę
Aktywna piana BARDZO dobra rzecz pod warunkiem, że używa się dobrej i ma się sprzęt.
-
Glinka
Ściągaj z netu, zestaw megsa nie najtańszy ale zdecydowanie najlepszy.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dokładnie tak, w sumie może być UC i potem 2x wymycie roztworem IPA i na to wosk,
-
Jaki Wosk na zimę ?
Najlepiej w odstępie 24h, od bidy 12h
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Daniel dobrze prawi, zapomniał tylko napisać, że spora kasa na początek to tylko wierzchołek góry lodowej, który widać nad taflą wody. Pozostałe niewidoczne 9/10 to ciężka praca, wiedza i doświadczenia, których się nie nabywa wraz zakupem sprzętu.
-
Zaprawka lakiernicza na zamówienie co myślicie ?
Znalazłeś akurat profesjonalistów, mało kto zrobi to lepiej, Warci polecania.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jeśli masz na myśli zabezpieczenie na zimę to dobrym rozwiązaniem będzie cleaner i wosk a nie QD.
-
anty zamarzacz na szyby?
Czasem jest takie oblodzenie, że tylko odmrażacz.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A co z odsmoleniem, myciem, cleanerem?
-
Ręczniki do wycierania karoseri.
Przede wszystkim bez płynów do płukania, zmiękczania itp...
-
Renowacja zmatowiałych reflektorów - profesjonalnie
Mimo, że ładnie pokazane i wytłumaczone jest to zrobione nieprawidłowo - zły sposób. Pierwsza metoda polerowania była odpowiednia, ale źle została zrobiona stąd krótkotrwały efekt.
-
Zestaw na srebrny kolor na zimę
Glinka przede wszystkim, potem długa ciężka praca na lekko ściernym cleanerze i najlepiej wymyć go IPA potem nałożyć 601 odczekać ile trzeba i położyć 111. Walenie po oczach zapewnia odpowiednie przygotowanie lakieru a nie wosk - niestety.
-
Zestaw na srebrny kolor na zimę
Warto dokładnie przeczytać instrukcję na opakowaniu. Szkoda, że 601 a nie 652, no chyba, że masz auto niedawno cleanerowane.
-
Zabezpieczenie felg przed pyłem z klocków
Albo powłoki, albo woski z najtańszych bardzo dobrze sprawdza się FK1000 posiedzi kilka tygodni i znacznie łatwiej domyć felgę.
-
Zestaw na srebrny kolor na zimę
"Niestety" bo tak trochę pod prąd względem ogółu, który Colii i Colli. DG dlatego, że został opracowany na zimę.
-
Jak zabezpieczyć auto na zimę? - parking na zewnątrz
Co do cleanera pod Colli odpowiedni będzie Duragloss 652, może warto zainteresować się zamiast Colli sealentami Duraglossa np 111 idealny będzie na zimę
-
Zestaw na srebrny kolor na zimę
Ok podejmę się nierównej walki (wałczyłem z przyjacielem w garażu i wspomagał na alko*) Z czterech wymienionych przez Ciebie - jest to tylko moja SUBIEKTYWNA opinia, która może nie zgadzać się z innymi lub nawet z ogółem. Wybieram niestety zdecydowanie opcję numer DWA.