Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. właśnie tak chcę zrobić tylko nie wiem jakiej folii użyć w rozsądnym chajsie
  2. witam kolegę i mam pytanko widzę że ściemniałeś szyby u siebie mógłbyś mi polecić jakieś niedrogą folię a dobrą bo mam dwie audiole i jedną w kombi i małego synka i chcę to u siebie zrobić
  3. panowie mam drugie a4 b5 w kombi i chciałbym w nim przyciemnić szyby jaką folię byście polecili w miarę nie drogą ale dobrą i ile mi potrzeba jej na kombi panowie sory jak nie w tym dziale ale nie wiedziałem gdzie zacząć pisać jeśli to zobaczy ktoś to niech go przeniesie w dobry dział,dzięki z góry i pozdrawiam
  4. no kolego teraz zacnie wygląda ta twoja audiola powodzenia w dalszych modach
  5. ładna b6 kolego jak ich nie lubię to twoja robi robotę dawaj szybciej ją w dól i wrzucaj foty
  6. super wrzucaj foty po odebraniu auta
  7. kolego jest to normalne ale grosik do grosika i się nazbiera suma której potrzebuje to zrobienia swego wymarzonego auta i tak już utopił tyle hajsu że i tak nikt mu tego nie dołoży do auta także trzeba realizować plan dalej
  8. oki dzięki,wrzuć foty jak to u ciebie siedzi,a i ogólnie ja jeżdżę na MTS tylko sport amory a nie gwint i jest dosyć wygodnie i dlatego pytam się o gwint ciebie jakie wrażenia z jazdy
  9. jaki koszt tego zawieszenia
  10. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    zrobiłeś tą gruchę
  11. daj znać jak się jeździ na gwincie mtsa bo na razie mam sportowe amory tej firmy i nie nażekam
  12. przy tym ciemny kolorze zostawiłbym w srebrnym i zobaczył jak to wygląda na aucie
  13. koza jak nic a powiedz jak te auto se radzi na tych koliskach 18 czy 17 czy większe tam koło masz
  14. chudy30 odpowiedział(a) na brom temat w Audi A6/S6/RS6
    oki dzięki
  15. kolego to ci się trafiło k**wy i nic więcej żałują człowiekowi samochodu szmaciarze,powodzonka w modach
  16. chudy30 odpowiedział(a) na brom temat w Audi A6/S6/RS6
    ładna furka patrzę z jednego województwa,graty zakupu i powiedz kolego jakie tam masz koło i jak audi sobie radzi z tym silnikiem w tak dużej budzie i jakie jest spalanie
  17. pomysł ciekawy inny niż wszystkie
  18. gałka razem z mieszkiem i od jakiego to modelu bo chcę do b5 swojej wrzucić
  19. chudy30 odpowiedział(a) na bobolewiak temat w Audi A4 B5
    kolego ja zakładałem do swojej a4 b5 po lifcie od a3 2000 rok to pasowała p&p ale nie wiem czy ci to coś pomoże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.