Treść opublikowana przez chudy30
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
czekam koleżko na to chcę pokazać zegary z przyśpieszenia i z boku kogoś jak nagrywa mnie jak jadę ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- no i ogólnie założył bym już zawieszenie -40mm TA Technixa no i koła 17 odnowione ale jeszcze nie odebrane ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 19:51 ---------- chwilowo walczę z zawieszaniem bo dzisiaj założyłem i mały psikus amory TA Technix do tyłka i zakładam same sprężyny H&R na orginały amory jutro ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- czy to zawsze jakieś naprawy albo remonty pod górę idą bez przeszkód się nie da zrobić
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
trzeba będzie się nauczyć jezdzic od nowa swoim autem
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
czyli normalnie będzie kolego na nich można je spokojnie zakładać ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- będą one normalnie działy bez żadnych psikusów
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
koleżko możesz mi pomóc mam mały problem kupiłem kompletny zawias TA Technix i sprężyny do tego H&R -40mm ale dwa amory są do d*py czyli jeden przód drugi tył no i mam zamiar zdjąć sprężyny i założyć na moje oryginalne amory od audi ale mechanik mi mówi że nie da rady a wiem że ty chyba jezdziłeś wcześniej na sprężynach obniżających
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
całkiem fajne autko,koleżko a te dekory to sam robiłeś
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
jak coś nagram to pokażę wam filmik ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- chwilowo audi bardzo mało jeżdżę, więcej żona jezdzi ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- ale jak coś nagram od razu wrzucam
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
panowie a ktoś z was sprawdzał hydro napinacz wałków rozrządu bo może być też jego wina,u mnie taki objaw jest ale na zimnym tego klekotania i niedługo będę go wymieniał na nowy ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- koszt nowego hydro napinacz w sklepie to 530zł, znajomy robił taką rzecz mojemu bratu w vw passat b5 fl 2.0 20v i jak go wymienił to jak ręką odjął ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- smok też miałem czyszczony i g.... pomogło
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bardzo ładne autko koleżko a zwłaszcza pomysł ze zderzakami na gładko
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
koleżko powiem ci co jam mam zrobione zaczynając od filtra jeżdżę na wkładzie pipercross potem jest założony końcowy tłumik od audi 1.8t tak koleś w ogłoszeniu mi napisał lub od 1.9 tdi no i do tego mam zalany olej MOTUL 6100 10w40 i więcej nic tam nie grzebałem ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- ogólnie mam podziw do niej bo jeżdżę latem na kołach 205/50/17 i 7 cali szerokości ma felga a auto osiąga mi na gazie 210 a 215 km na godzinę a i jeszcze był wymieniany parownik bo miałem założony za słaby z mocą do 90km a teraz jest założony do 150km ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- podczas hamowania to wyszło że parownik mocą nie domaga, np i koleś zaglądał pod machę mówi że jak wymienię parownik wszystko będzie tak samo jak na benzynie z resztą sam czułem że coś jest z nią nie tak podczas startu bo lekko się dławiła ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- a ogólnie mamy u siebie w mieście takie oto cacko co tak zapie...... koleś ma nick AW69---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- VAG-Racing.pl • Zobacz wątek - Audi S4 B5 3,0 Biturbo ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- zobaczcie jej stronkę auto shamowane ma moc 757km i sami ją robili czyli właściciel z kolegą ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- od razu dopiszę te nocne przeloty na drugiej stronce jego to są tą pierwszą audi która jest po wypadku ta srebrna s4 ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 19:56 ----------
-
Listwy boczne dolne
panowie ale jak je zdejmie te listwy to czasem u spodu nie będzie dziur między drzwiami a progiem
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
nie wiem panowie dokładnie pokazało mi tyle jestem zadowolony a co dokładnie tam było grzebane nie mam pojęcia samo z siebie to się nie wzięło coś musiało być robione, tam co mi hamowali ją powiedzieli że prawdopodobnie były robione wałki bo chipa nie mam w niej
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
kolego auto było hamowane na spocie w Białymstoku i była tam hamownia najazdowa z firmy AMF Białystok ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- też mnie to zdziwiło skąd i jak tak moc wolno ssącej jednostce mam, a co lepsze już paroma takimi samymi jezdziłem no i moja zawsze lepiej mi się wydawała że idzie i ze startu i na przyśpieszenie
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
wiem najlepiej by było zaspawać na gładko doły zderzaków i pomalować wszystko ładnie na razie się zastanawiam ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- ale jeszcze czeka mnie wymiana hydro napinacza łańcucha wałków rozrządu bo zaczyna słabnąć i zaworki pogrywają
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
koleżko ta dolna dokładka jest od leona fr cupry ---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- a co do tych wałków to sam dokładnie nie wiem bo nominalna moc to 125 km u mnie powinno być a na hamowni wjechałem i pokazało 143 km
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
ogólnie spalanie auta nie jest duże w mieście przy normalnej jezdzie jakieś 13 l, a jak depczesz no to i 16 l gazu w trasie udało mi się zejść do 8,5 l jadąc do 120 km na godzinę ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- oczywiście w lato mówię o kołach 17 bo w zimie jeżdżę na 16
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
koleżko wykresu nie wrzucę bo gdzieś to wsadziłem i nie wiem gdzie ale będę jeszcze raz na lato ją hamował na hamowni i wrzucę wtedy
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
siema koleżko sam te swoje lampy rozebrałeś tzn. klosz od obudowy bo chcę sam zrobić smokedy bez bixenonu
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
kolego 1.8 20v benzyna bez turbo no i ADR po prostu zle wpisałem ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- prawdopodobnie audi miała włożone w Niemczech ostre wałki
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
koledzy mały opis do auta: audi sprawdzana na hamowni i posiada 143 konie mechaniczne,założona hamownia tarcze przód jak i tył MIKODA klocki przód FERRODO premium plus tył to FERRODO ls, płyn hamulcowy TRW 5.1 tłumik końcowy jest założony od 1.8 turbo, wkład filtra powietrza pipercross no i na nowy sezon czeka zawieszenie -40mm TATECHNIX plus sprężyny H&R i odnowiona felga od audi s6 ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- koleżko już wrzucam a tu mała podróż do Starachowic i powrót na kołach ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- a tu moje poprzednie auto słaba jakość zdjęcia
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
a tu parę fotek mojej audi 1.8 20v
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem posiadaczem Audi a4 b5 z 99r sedan 1.8 20v agr