Treść opublikowana przez chudy30
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
oki dzięki bardzo
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
no wtedy to na pewno,tylko byś zaraz myślał a może RS4 albo RS6 lepiej by było
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
no jak możesz to się dowiedz,sam dwie przednie szyby w drzwiach, tył to folią okleję a i zapytaj się czy jakąś wkładkę do dowodu dają
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
ja to jak najbardziej za polską motoryzacją z czasów PRLu
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
sprzęt nie z tej ziemi,klasyk w pełnej krasie ja mam chęć na takie cudo ale to nie prędko i był do sprzedania za 25000zł
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
dokładasz do auta i dokładasz a tu końca nie widać szlak by to czasami trafił aż się odechciewa mieć czasami auto ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- człowiek by kupił rower to może lepiej by było
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
jeszcze mnie tylko czeka teraz wymiana hydro napinacza wałków rozrządu bo z rana jak zapalam to zawory grają i wk***ia mnie to bardzo ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- ale tylko przez chwilę ale i tak to trzeba naprawić bo jak słyszę te granie to mnie szlak trafia
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
powiem ci że castrol jest lepszy od mobila,ale ja wszedłem na motula i jestem zadowolony bardzo koleżka mój jezdzi vw golf3 był o nominalnej mocy silnik przekładka skoda octavia 1.9 tdi moc 115km a po modyfikacjach ma 220km mocy i lata na motulu ijest bardzo zadowolony
-
[B5 1Z] A4 TDi
auto bardzo ładne inwestycja się opłaciła duży +
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
wiem każdemu teraz czasu brakuje,ogólnie zaczął się już sezon wiosenny jakby nie było ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- ale ta twoja też coraz bardziej uroku nabiera ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- patrzę że na mobilu latasz ja z niego zrezygnowałem bo po trzeciej wymianie ubyło mi go i latam teraz na motulu 6100 synergi + 10w40 i silnik zrobił się bardziej elastyczny ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- lub polecił bym ci CASTROL 10w60
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
najpierw całość amory + springi ale okazało się że dwa amory się posrały i je wywaliłem i założyłem na ori amory,ogólnie nie jest zle myślałem że może być gorzej jechałem już na nich 200km/h i dobrze jest zakładaj u siebie i się nie zastanawiaj
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
ty słabo by to wyglądało,a tak wogóle to ja ją skróciłem bo na końcu zderzaka jest przetłoczenie a za bardzo nie miałem czasu żeby ją doprofilować opalarką a się spieszyłem ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- no tak tylko by przydało się zrobić na gładko zderzaki przód i tył i wtedy wszystko w kolor,zobaczę jak chajs mi na to pozwoli bo na dniach urodzi mi się dziecko-syn
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
powiedz ile u ciebie piecowe przyciemnianie kosztuje i czy dają wkładkę do dowodu czy wbijają w dowód atest żeby psiarnia się nie czepiała
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
zobacz teraz jak moja wygląda takie koło jak u ciebie tylko inaczej pomalowane i springi -40mm ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- teraz dasz radę w większej rozdzielczości fotę obejrzeć ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- wnęki są pomalowane lakierem z palety lexusa,perłą a część czołowa jakimś srebrnym i wszystko w metalik
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- z tą dokładką to ciężko było bo trzeba było ją podgrzewać opalarką i profilować na nowo ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- powiedzcie czy teraz może być wygląd jej nowe koło plus sprężyna -40mm ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- teraz da się w powiększeniu zobaczeć dobrze
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
nowe foty
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
kolego najlepiej jak byś wrzucił na przód 100 żarówki na pewno będzie efekt,ja mam u siebie na soczewkach 100 i jestem zadowolony
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
dobrze włożyć też MIKODA tarcze wentylowane,nacinane,nawiercane a do tego ferrodo klocki
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
spokojnie wejdą 235/45/17 ja na takich jezdziłem ale na koleinach lipa
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
no to ładnie paczka doszła,ja się zastanawiam czy od kombi by nie podeszła do sedana bo klapę kupić to drogi interes ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- chodzi mi o USA ---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- słuchaj a jak by przeciął tamtą w połowie i skrócił,potem w kolor pomalował może by i co wyszło
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
nie kolego szybka robota na małe wkręciki no i opalarkę musisz mieć żeby trochę ją na bokach doprofilować ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- no i jakiś podnośnik żeby auto było w górze tak jest najlepiej
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
właśnie koleżko zamówiłem sobie te etui do audi na okulary ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- panowie co o tym sądzicie da rady przerobić tą blendę do mojej pod USA jak w avantach Blenda klapy tył AUDI A2 (4024648807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
w sumie ja też tylko tak dla żony kupiłem żeby miała gdzie schować ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 21:08 ---------- a jak tak zapodałem mały gadżecik do mojej
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
kolego chodzi o takie coś z tą lotką jak u mnie
-
Taki sobie Avant by kylo1991
powiem ci że bardzo mi się podoba w takim stanie jak jest i te koło jej pasuje