Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. no wtedy to na pewno,tylko byś zaraz myślał a może RS4 albo RS6 lepiej by było
  2. no jak możesz to się dowiedz,sam dwie przednie szyby w drzwiach, tył to folią okleję a i zapytaj się czy jakąś wkładkę do dowodu dają
  3. ja to jak najbardziej za polską motoryzacją z czasów PRLu
  4. sprzęt nie z tej ziemi,klasyk w pełnej krasie ja mam chęć na takie cudo ale to nie prędko i był do sprzedania za 25000zł
  5. dokładasz do auta i dokładasz a tu końca nie widać szlak by to czasami trafił aż się odechciewa mieć czasami auto ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- człowiek by kupił rower to może lepiej by było
  6. jeszcze mnie tylko czeka teraz wymiana hydro napinacza wałków rozrządu bo z rana jak zapalam to zawory grają i wk***ia mnie to bardzo ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- ale tylko przez chwilę ale i tak to trzeba naprawić bo jak słyszę te granie to mnie szlak trafia
  7. powiem ci że castrol jest lepszy od mobila,ale ja wszedłem na motula i jestem zadowolony bardzo koleżka mój jezdzi vw golf3 był o nominalnej mocy silnik przekładka skoda octavia 1.9 tdi moc 115km a po modyfikacjach ma 220km mocy i lata na motulu ijest bardzo zadowolony
  8. chudy30 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    auto bardzo ładne inwestycja się opłaciła duży +
  9. wiem każdemu teraz czasu brakuje,ogólnie zaczął się już sezon wiosenny jakby nie było ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- ale ta twoja też coraz bardziej uroku nabiera ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- patrzę że na mobilu latasz ja z niego zrezygnowałem bo po trzeciej wymianie ubyło mi go i latam teraz na motulu 6100 synergi + 10w40 i silnik zrobił się bardziej elastyczny ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- lub polecił bym ci CASTROL 10w60
  10. najpierw całość amory + springi ale okazało się że dwa amory się posrały i je wywaliłem i założyłem na ori amory,ogólnie nie jest zle myślałem że może być gorzej jechałem już na nich 200km/h i dobrze jest zakładaj u siebie i się nie zastanawiaj
  11. ty słabo by to wyglądało,a tak wogóle to ja ją skróciłem bo na końcu zderzaka jest przetłoczenie a za bardzo nie miałem czasu żeby ją doprofilować opalarką a się spieszyłem ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- no tak tylko by przydało się zrobić na gładko zderzaki przód i tył i wtedy wszystko w kolor,zobaczę jak chajs mi na to pozwoli bo na dniach urodzi mi się dziecko-syn
  12. powiedz ile u ciebie piecowe przyciemnianie kosztuje i czy dają wkładkę do dowodu czy wbijają w dowód atest żeby psiarnia się nie czepiała
  13. zobacz teraz jak moja wygląda takie koło jak u ciebie tylko inaczej pomalowane i springi -40mm ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- teraz dasz radę w większej rozdzielczości fotę obejrzeć ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- wnęki są pomalowane lakierem z palety lexusa,perłą a część czołowa jakimś srebrnym i wszystko w metalik
  14. ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- z tą dokładką to ciężko było bo trzeba było ją podgrzewać opalarką i profilować na nowo ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- powiedzcie czy teraz może być wygląd jej nowe koło plus sprężyna -40mm ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- teraz da się w powiększeniu zobaczeć dobrze
  15. kolego najlepiej jak byś wrzucił na przód 100 żarówki na pewno będzie efekt,ja mam u siebie na soczewkach 100 i jestem zadowolony
  16. dobrze włożyć też MIKODA tarcze wentylowane,nacinane,nawiercane a do tego ferrodo klocki
  17. spokojnie wejdą 235/45/17 ja na takich jezdziłem ale na koleinach lipa
  18. no to ładnie paczka doszła,ja się zastanawiam czy od kombi by nie podeszła do sedana bo klapę kupić to drogi interes ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- chodzi mi o USA ---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- słuchaj a jak by przeciął tamtą w połowie i skrócił,potem w kolor pomalował może by i co wyszło
  19. nie kolego szybka robota na małe wkręciki no i opalarkę musisz mieć żeby trochę ją na bokach doprofilować ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- no i jakiś podnośnik żeby auto było w górze tak jest najlepiej
  20. właśnie koleżko zamówiłem sobie te etui do audi na okulary ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- panowie co o tym sądzicie da rady przerobić tą blendę do mojej pod USA jak w avantach Blenda klapy tył AUDI A2 (4024648807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  21. w sumie ja też tylko tak dla żony kupiłem żeby miała gdzie schować ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 21:08 ---------- a jak tak zapodałem mały gadżecik do mojej
  22. kolego chodzi o takie coś z tą lotką jak u mnie
  23. powiem ci że bardzo mi się podoba w takim stanie jak jest i te koło jej pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.