Treść opublikowana przez chudy30
- Fake mk1 GTD
-
[B5 AGB] by Steri
kolo masakra już lepiej było na oryginale,ja bym powrócił do oryginału ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- @@FELGI BMW X5 E70.X6 E71 20"ORYGINALNE@@ (4395928820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
Tak ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 22:46 ---------- silnik stanął i reanimuje go z mechanikiem ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 08:00 ---------- auto po dwóch dniach stania odpaliło na 3 tłokach i przeszło na 4, zmierzone ciśnienie na tłokach po 15bar na każdym i auto prawdopodobnie łapie lewe powietrze ależ ulga ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 17:54 ---------- problem znaleziony i zrobiony przyczyna pęknięte ramie od zapadek w kolektorze i przewód podciśnienia przepalony, przy kolektorze plastikarz pomógł a przewód mój mechanik wymienił audi żyje i jezdzi ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 07:27 ---------- jeśli wymieniacie elektro hydro napinacz to od razu z łańcuchem ja tak nie zrobiłem i jeszcze raz zabawa będzie żeby łańcuch wymienić tak się zaoszczędza pieniądze ---------- Post dopisany 04-07-2014 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 19:07 ---------- w końcu auto po 1,5 miesiąca odżyło po wymianie na serwisową część za 2200zł bo po zamienniku chciałem swoją audi przywitać 10 kilogramowym młotem a to poprostu syf zamiennik był tego winą
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
panowie jestem po wymianie tej części i nie polecam zamienników bo to totalne gówno do podtarcia d*py,ja taki właśnie kupiłem w AUTO LANDZIE i wytrzymał trzy dni i się rozje... i teraz mam problem z reklamacją u tych chu.. za przeproszeniem i zakupiłem prosto z serwisu i jest idealnie jak książka pisze koszt w serwisie (2200zł) i nie wszadzajcie gówien bo szkoda waszych nerwów
-
Cewka zapłonowa ?
kolego chociaż nie kup cewki firmy HUKO bo to lipa ja miałem, teraz mam delpiego ale jeszcze nie wsadziłem a ite HUKO są wadliwe
-
[B5 AFN] Olej w przewodzie intercoolera
nie ten dział kolego
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
szkoda tej twojej a 8 d2 bo piękna
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
na pewno elektroniczny, uważaj na SWAGA firmy bo są z wadą mi po 3 dniach od wymiany padł i jest na ekspertyzie aż w niemczech ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- i czekam już na niego 3 tygodnie już
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
no bywa my też przez przypadek się dowiedzieliśmy od koleżków z forum vw golf
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
oki koleżko to będę się odzywał
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
ja jak na razie to kupę wkurwienia mam i chęć dziada siekierą roz...ać i na szrot zaprowadzić, przez to że stoi siedzę u matuli i syna nie widzę a ma dopiero 2 miesiące
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
kolego jest grubo
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
siema koleżko ładne auto można by było się spotkać kiedy ja z Zambrowa jestem, walczę ze swoją po wymianie elektro hydro-napinacza bo po wymianie wytrzymał 3 dni i wysłali go do niemiec na sprawdzenie
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
no i na razie czekam k**wa aż wysłali go do niemiec do ekspertyzy tumany i dopiero może złożę ją w następnym tygodniu
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
jak prze gazowałem na rozgżanym silniku tak gdzieś w granicach 1500-2000 obr/min to zaczynało coś brzęczeć jakby blacha o blachę dotykała no i okazało się że to ten elektro hydro napinacz siadl
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
właśnie czekam żeby z reklamacji wrócił w tym tygodniu będę wkładał tylko teraz razem z łańcuchem bo poprzednio to nie zrobiłem tego
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
kolego mam to samo co ty i ja wymieniłem tylko napinacz i co lepsze że on padł i poszedł na reklamację
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
na pewno motul i nielej valvoline
-
Przestawiony rozrząd, czy inna przyczyna?
są znaki do ustawienia
-
Przestawiony rozrząd, czy inna przyczyna?
panowie a ja miałem mały problem bo po założeniu nowego napinacza padł już po 3 dniach użytkowania go , napinacz był firmy SWAG
-
Przestawiony rozrząd, czy inna przyczyna?
kolego sprawdz jeszcze w kolektorz ssącym zapadki a dokładniej czy ramię które wychodzi z grószki nie jest pęknięte i przewód z przepustnicy który wychodzi od podciśnienia może być już złaby
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
kolego audi jedyna w swoim rodzaju ja bym więcej nic nie kombinował bo możesz przekombinować a uwierz mi że jest bardzo na czym oko zawiesić ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- i nie ma co klepać każdego projektu jak każdy robi
-
problem przy odpalaniu ciepłego
kolego sprawdz wężyk od podciśnienia od przepustnicy krótki on się przepala i w kolektorze ssącym klapki czy chodzą bo może być jak u mnie że ramię ci pękło za grószką i to też może być powód
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska
-
Bład regulacja walka rozrzadu i osabniecie auta mozliwe?
oki dzięki