Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. chudy30 odpowiedział(a) na Tomiii temat w Inne marki
    piękne te twoje mk1
  2. kolo masakra już lepiej było na oryginale,ja bym powrócił do oryginału ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- @@FELGI BMW X5 E70.X6 E71 20"ORYGINALNE@@ (4395928820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    Tak ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 22:46 ---------- silnik stanął i reanimuje go z mechanikiem ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 08:00 ---------- auto po dwóch dniach stania odpaliło na 3 tłokach i przeszło na 4, zmierzone ciśnienie na tłokach po 15bar na każdym i auto prawdopodobnie łapie lewe powietrze ależ ulga ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 17:54 ---------- problem znaleziony i zrobiony przyczyna pęknięte ramie od zapadek w kolektorze i przewód podciśnienia przepalony, przy kolektorze plastikarz pomógł a przewód mój mechanik wymienił audi żyje i jezdzi ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 07:27 ---------- jeśli wymieniacie elektro hydro napinacz to od razu z łańcuchem ja tak nie zrobiłem i jeszcze raz zabawa będzie żeby łańcuch wymienić tak się zaoszczędza pieniądze ---------- Post dopisany 04-07-2014 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 19:07 ---------- w końcu auto po 1,5 miesiąca odżyło po wymianie na serwisową część za 2200zł bo po zamienniku chciałem swoją audi przywitać 10 kilogramowym młotem a to poprostu syf zamiennik był tego winą
  4. panowie jestem po wymianie tej części i nie polecam zamienników bo to totalne gówno do podtarcia d*py,ja taki właśnie kupiłem w AUTO LANDZIE i wytrzymał trzy dni i się rozje... i teraz mam problem z reklamacją u tych chu.. za przeproszeniem i zakupiłem prosto z serwisu i jest idealnie jak książka pisze koszt w serwisie (2200zł) i nie wszadzajcie gówien bo szkoda waszych nerwów
  5. chudy30 odpowiedział(a) na kanaper temat w 1.8
    kolego chociaż nie kup cewki firmy HUKO bo to lipa ja miałem, teraz mam delpiego ale jeszcze nie wsadziłem a ite HUKO są wadliwe
  6. szkoda tej twojej a 8 d2 bo piękna
  7. na pewno elektroniczny, uważaj na SWAGA firmy bo są z wadą mi po 3 dniach od wymiany padł i jest na ekspertyzie aż w niemczech ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- i czekam już na niego 3 tygodnie już
  8. no bywa my też przez przypadek się dowiedzieliśmy od koleżków z forum vw golf
  9. oki koleżko to będę się odzywał
  10. ja jak na razie to kupę wkurwienia mam i chęć dziada siekierą roz...ać i na szrot zaprowadzić, przez to że stoi siedzę u matuli i syna nie widzę a ma dopiero 2 miesiące
  11. siema koleżko ładne auto można by było się spotkać kiedy ja z Zambrowa jestem, walczę ze swoją po wymianie elektro hydro-napinacza bo po wymianie wytrzymał 3 dni i wysłali go do niemiec na sprawdzenie
  12. no i na razie czekam k**wa aż wysłali go do niemiec do ekspertyzy tumany i dopiero może złożę ją w następnym tygodniu
  13. jak prze gazowałem na rozgżanym silniku tak gdzieś w granicach 1500-2000 obr/min to zaczynało coś brzęczeć jakby blacha o blachę dotykała no i okazało się że to ten elektro hydro napinacz siadl
  14. właśnie czekam żeby z reklamacji wrócił w tym tygodniu będę wkładał tylko teraz razem z łańcuchem bo poprzednio to nie zrobiłem tego
  15. kolego mam to samo co ty i ja wymieniłem tylko napinacz i co lepsze że on padł i poszedł na reklamację
  16. na pewno motul i nielej valvoline
  17. są znaki do ustawienia
  18. panowie a ja miałem mały problem bo po założeniu nowego napinacza padł już po 3 dniach użytkowania go , napinacz był firmy SWAG
  19. kolego sprawdz jeszcze w kolektorz ssącym zapadki a dokładniej czy ramię które wychodzi z grószki nie jest pęknięte i przewód z przepustnicy który wychodzi od podciśnienia może być już złaby
  20. kolego audi jedyna w swoim rodzaju ja bym więcej nic nie kombinował bo możesz przekombinować a uwierz mi że jest bardzo na czym oko zawiesić ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- i nie ma co klepać każdego projektu jak każdy robi
  21. kolego sprawdz wężyk od podciśnienia od przepustnicy krótki on się przepala i w kolektorze ssącym klapki czy chodzą bo może być jak u mnie że ramię ci pękło za grószką i to też może być powód
  22. Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.