Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. nie ma ich co lepsze
  2. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    dzwoniłem do znajomka elektronika i on od razu powiedział że to jest to ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- co lepsze wymieniłem cewkę na nową i jadę z gazem robić porządek bo jakiś zamulony jest i co lepsze że dwa sterownik wymieniłem bo padły a teraz mam trzeci
  3. panowie a ja wymieniłem ten elektro hydro napinacz u siebie i teraz mam takie coś że dużo pali i słabszy jest
  4. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    oki dzięki bardzo za pomoc ---------- Post dopisany 08-05-2014 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 22:35 ---------- wymieniłem dzisiaj cewkę i czekam na czujnik może jutro będzie i coś się zamuliła mi
  5. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    kolego a dokładniej ten czujnik to od temperatury cieczy chłodzącej czyli płynu chłodniczego tak
  6. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    postaram się sprawdzić to i odpisać, a i ja mam cewkę zespoloną nad klawiaturą zaworową ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- a jeszcze jedno a skoro temperatura jest normalnie to czujnik może paść
  7. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    powiedz mi drogie to może być te części co podałeś
  8. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    no tego to nie wiem, ogólnie myślałem że sam hydro napinacz wystarczy a tu d*pa no i jeszcze raz w koszta ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 23:08 ---------- panowie mam jeszcze taki mały psikus z paleniem auta na średniej temperaturze, trzeba trochę pokręcić żeby odpaliło, układ dolotu powietrza jest szczelny pompka podaje dobrze, filtr paliw nie był wymieniany no i cewka ma przebicie poradzicie coś a i powiem taka rzecz jak już odpali to śmierdzi z deka benzyną jakby przylało ją
  9. kolego u siebie na Podlasiu mam kawałki takiej drogi, a tak po za tym koleżka AW69 na obwodnicy zaraz koło miasta u nas ciął swoją audi 310km/h ---------- Post dopisany at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ---------- zwykła droga no i obwodnicę miasta mamy ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 07:47 ---------- niedługo wrzucę nowe foty i filmiki z jazdy ale na razie czekam na wolny termin u znajomego mechanika hydro napinacz wałków rozrządu łańcuszka jest do wymiany bardzo pilna sprawa jak dla mnie, prawy przegub zewnętrzny dopomina się wymiany też i końcówki drążka stabilizator ale to na koniec kwietnia dopiero a w tą niedzielę spot w ostrowi mazowieckiej ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 21:08 ---------- krótki filmik ze spotu w Ostrowi Mazowieckiej ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- a tu drugi filmik ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 17:53 ---------- a tu mły przelot ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 21:28 ---------- ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 14:18 ---------- panowie w końcu zobaczyłem że jednak u mnie to nie ADR tylko ARG oznaczenie i w poniedziałek auto jedzie do mechanika na poprawki ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 17:17 ---------- auto wróciło od mechanika jest po wymianie: elektro hydro napinacza, prawego przegubu, prawej osłony przegubu WALBRO, poduszki skrzyni LEMFORDER, oleju MOTUL Synergie 6100+ plus, filtr olej FILTRON no po przyjechaniu od niego stał się mały psikus padł sterownik gazu jutro naprawiam ---------- Post dopisany 05-05-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 19:41 ---------- sterownik ogarnięty aż 3 sztuki poszły i ta ostatnia zadziałała
  10. koleżko koło kozak masz na aucie
  11. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    postaram się jutro albo po jutrze wrzucić filmik,koleżko a może wiesz jak sprawdzić szklanki która to siedzi czy trzeba najlepiej komplet
  12. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    mierzone i jest wszystko dobrze z pompą
  13. a tak ogólnie to wszystko ze smakiem bardzo dobrym porobione,auto warte każdej bardzo dobrej opini
  14. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    kolego teraz właśnie razem z elektro hydro napinaczem bo już czas był, a wymiany robię co 9000tyś. km ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- a wszystko się zaczęło po zalaniu oleju Valvoline zaczęły się stuki i od razu go wylałem i zalałem poprzednim czyli MOTULEM
  15. kolego jak dla mnie najładniejszy sedan na forum
  16. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    dobra jest i to już jest delikatnie j po wymianie tego elektro hydro napinacza
  17. koleżko jak masz wkładać to tylko te pierwsz od bmw
  18. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    nie rozrząd jest wszystko git ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- i nie wiem czy jeszcze szklanki wymienić czy co robić bo szkoda mi auta tyle kasy włożyłem
  19. chudy30 opublikował(a) temat w 1.8
    panowie pomóżcie mi wymieniłem elektro hydro napinacz ostatnio smok jest czysty i dalej mam stukani co to może być
  20. autko zacnie się prezentuje fajnie wszystko dobrałeś kolorystycznie
  21. ciekawie się robi
  22. koleżko powiedz od czego te kratki plaster miodu zarzuciłeś w ten nowy zderzak i pokaż foty tylnego zderzaka jak to wygląda
  23. piękne te twoje t4
  24. tylko jak będziesz składał te uszczelki to trochę silikona daj pod te uszczelki bo problem może wrócić i daj mu trochę przyschnąć
  25. chudy30 odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    kolego posiadam 3 lata 1.8 20v ARG i jest lpg i jestem bardzo zadowolony,pilnuj na czas oleju i filtrów to zero problemów będziesz miał a 1.8 t to turbo siada cewki na świeach i ciężko znalezć dobrą i zadbaną moja posiada 137 km sprawdzone na hamowni i lepszej nie chcę, latam po 210km/h na gazie do tego koło 205/50/17 sprężyna -40mm na oryginalnym zawieszeniu i jest dobrze tylko oryginalne heble są słabe ja zainwestowałem w sportowe tarcze mikoda i klocki ferrodo i płyn hamulcowy 5.1 trw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.