Treść opublikowana przez chudy30
-
Bład regulacja walka rozrzadu i osabniecie auta mozliwe?
nie ma ich co lepsze
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
dzwoniłem do znajomka elektronika i on od razu powiedział że to jest to ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- co lepsze wymieniłem cewkę na nową i jadę z gazem robić porządek bo jakiś zamulony jest i co lepsze że dwa sterownik wymieniłem bo padły a teraz mam trzeci
-
Bład regulacja walka rozrzadu i osabniecie auta mozliwe?
panowie a ja wymieniłem ten elektro hydro napinacz u siebie i teraz mam takie coś że dużo pali i słabszy jest
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
oki dzięki bardzo za pomoc ---------- Post dopisany 08-05-2014 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 22:35 ---------- wymieniłem dzisiaj cewkę i czekam na czujnik może jutro będzie i coś się zamuliła mi
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
kolego a dokładniej ten czujnik to od temperatury cieczy chłodzącej czyli płynu chłodniczego tak
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
postaram się sprawdzić to i odpisać, a i ja mam cewkę zespoloną nad klawiaturą zaworową ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- a jeszcze jedno a skoro temperatura jest normalnie to czujnik może paść
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
powiedz mi drogie to może być te części co podałeś
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
no tego to nie wiem, ogólnie myślałem że sam hydro napinacz wystarczy a tu d*pa no i jeszcze raz w koszta ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 23:08 ---------- panowie mam jeszcze taki mały psikus z paleniem auta na średniej temperaturze, trzeba trochę pokręcić żeby odpaliło, układ dolotu powietrza jest szczelny pompka podaje dobrze, filtr paliw nie był wymieniany no i cewka ma przebicie poradzicie coś a i powiem taka rzecz jak już odpali to śmierdzi z deka benzyną jakby przylało ją
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
kolego u siebie na Podlasiu mam kawałki takiej drogi, a tak po za tym koleżka AW69 na obwodnicy zaraz koło miasta u nas ciął swoją audi 310km/h ---------- Post dopisany at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ---------- zwykła droga no i obwodnicę miasta mamy ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 07:47 ---------- niedługo wrzucę nowe foty i filmiki z jazdy ale na razie czekam na wolny termin u znajomego mechanika hydro napinacz wałków rozrządu łańcuszka jest do wymiany bardzo pilna sprawa jak dla mnie, prawy przegub zewnętrzny dopomina się wymiany też i końcówki drążka stabilizator ale to na koniec kwietnia dopiero a w tą niedzielę spot w ostrowi mazowieckiej ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 21:08 ---------- krótki filmik ze spotu w Ostrowi Mazowieckiej ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- a tu drugi filmik ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 17:53 ---------- a tu mły przelot ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 21:28 ---------- ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 14:18 ---------- panowie w końcu zobaczyłem że jednak u mnie to nie ADR tylko ARG oznaczenie i w poniedziałek auto jedzie do mechanika na poprawki ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 17:17 ---------- auto wróciło od mechanika jest po wymianie: elektro hydro napinacza, prawego przegubu, prawej osłony przegubu WALBRO, poduszki skrzyni LEMFORDER, oleju MOTUL Synergie 6100+ plus, filtr olej FILTRON no po przyjechaniu od niego stał się mały psikus padł sterownik gazu jutro naprawiam ---------- Post dopisany 05-05-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 19:41 ---------- sterownik ogarnięty aż 3 sztuki poszły i ta ostatnia zadziałała
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
koleżko koło kozak masz na aucie
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
postaram się jutro albo po jutrze wrzucić filmik,koleżko a może wiesz jak sprawdzić szklanki która to siedzi czy trzeba najlepiej komplet
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
mierzone i jest wszystko dobrze z pompą
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
a tak ogólnie to wszystko ze smakiem bardzo dobrym porobione,auto warte każdej bardzo dobrej opini
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
kolego teraz właśnie razem z elektro hydro napinaczem bo już czas był, a wymiany robię co 9000tyś. km ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- a wszystko się zaczęło po zalaniu oleju Valvoline zaczęły się stuki i od razu go wylałem i zalałem poprzednim czyli MOTULEM
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
kolego jak dla mnie najładniejszy sedan na forum
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
dobra jest i to już jest delikatnie j po wymianie tego elektro hydro napinacza
-
[ALL B5] A 4 b5 ;)
koleżko jak masz wkładać to tylko te pierwsz od bmw
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
nie rozrząd jest wszystko git ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- i nie wiem czy jeszcze szklanki wymienić czy co robić bo szkoda mi auta tyle kasy włożyłem
-
1.8 AGR stukanie po odpaleniu
panowie pomóżcie mi wymieniłem elektro hydro napinacz ostatnio smok jest czysty i dalej mam stukani co to może być
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
autko zacnie się prezentuje fajnie wszystko dobrałeś kolorystycznie
-
AIRride ON BOARD :)
ciekawie się robi
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
koleżko powiedz od czego te kratki plaster miodu zarzuciłeś w ten nowy zderzak i pokaż foty tylnego zderzaka jak to wygląda
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
piękne te twoje t4
-
Olej w dziwnym miejscu, pomóżcie
tylko jak będziesz składał te uszczelki to trochę silikona daj pod te uszczelki bo problem może wrócić i daj mu trochę przyschnąć
-
Opinia na temat 1.8
kolego posiadam 3 lata 1.8 20v ARG i jest lpg i jestem bardzo zadowolony,pilnuj na czas oleju i filtrów to zero problemów będziesz miał a 1.8 t to turbo siada cewki na świeach i ciężko znalezć dobrą i zadbaną moja posiada 137 km sprawdzone na hamowni i lepszej nie chcę, latam po 210km/h na gazie do tego koło 205/50/17 sprężyna -40mm na oryginalnym zawieszeniu i jest dobrze tylko oryginalne heble są słabe ja zainwestowałem w sportowe tarcze mikoda i klocki ferrodo i płyn hamulcowy 5.1 trw