Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. u mnie kolego ori amor i sprężyna -40mm i pojezdzisz normalnie
  2. kolego ogarnij lepsze koło i te usterki będzie git i do tego sprężyna -40mm na dwa miesiące i będzie mało tak jak dla nmie
  3. nic dodać nic ująć auto bardzooooooo ładne
  4. co tu mówić kolego auto konkret i AUDI a w dodatku tylni napęd, chciałbym się taką przejechać jak twoja i powodzenia w dalszych modach i nie przejmuj się opiniami oni lubią to i jak każdy walą w tym samym kierunku 2.7 bit wkładajcie albo turbo wkładajcie ja tam ganiam 1.8 20v i jestem zadowolony i tak jak ty chciałbym mieć coś innego niż oni
  5. sprężyny -40mm i ganiam po 200km/h i nie ma problemu
  6. auto ciekawe powodzenia w modach
  7. fura koks pozazdrościć ci takiego autka
  8. panowie ja lecę w tą niedziel do ostrowi na spota na 12.00 pod kauflandem ma być dużo wiary prawdopodobnie nie trzeba rezerwować i chyba wjazdówek nie będzie
  9. kolego auto na 5+ powodzenia w modach
  10. jest grubo ale te 1.6 daje radę takie koło ciągać
  11. koleżko zadzwoń najlepiej do gościa która po wypadku robi opis uszkodzeń auta i zapytaj się go on ci powie czyja to wina i co z tym zrobić ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- a najlepiej do gościa co zn przepisy drogowego i niech ci wytłumaczy twoją sytuację przy wypadku
  12. panowie a co zloty na ułęż już koniec nie będzie
  13. powiem ci że te łaty całkiem za***iście wyglądają na aucie ja bym robił dalej auto jak ty
  14. ma to samo ja swoją łączyłem i jest to samo
  15. końcowy pasuje o tdi i 1.8t ,trzeba rezać tylko końcówki od tdi na proste dwie ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- mowa jest o tym od zwykłego wtrychu a nie od pompowtrysku
  16. chudy30 odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    kolego takich a4 b5 jak nasze to na pęczki ale tak QATTRO i w taki stanie jak ta to bardzo mało, kolego zostaw oryginała i dbają o nią bo jest na czym oko zawiesić
  17. wrzuć końcowy tłumik od 1.8t albo TDI będzie jeden i drugi pasował ja z allegro od gościa prawie nówkę kupiłem z przesyłką do domu założyłem i ciekawy pomruk jest prawie jak turbo ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- i żadnych sportowych nie wkładaj bo tylko kupa huku będzie za tobą
  18. panowie jest jeszcze spot 13.04.2014 w ostrowi mazowieckej z tego co wiem to o godz. 10.00 rozpoczęcie pod kaufladem
  19. a co do koloru tych felg to na biało bo widziałem to felę na OCTAVI i jezdziłem nią a koło cacy
  20. no w sumie a co do zawieszenia to zadzwoń do tego gościa jest chyba z forum i ma fajne zawieszenia i dobrą cenę 605285660
  21. kolega marek33 prawdę mówi wróć na ziemię przelicz koszta i zobacz co i jak bo każdy z nas ma plany co do auta ale jak widzimy sumy za jaką kolwiek rzecz to pióra i zapał opadają i staramy się jakoś małymi krokami coś tam ogarnąć
  22. kamoka-maxgear = taniocha słaba ta firma
  23. kolego bardzo ładne auto a co lepsze że w kombi i szwajcar, lubię te kombiaki bo mają coś w sobie a i twoja w bardzo dobrym wyposażeniu
  24. kolego przednie tarcze mikoda nacinane, nawiercane, wentylowane 305zł z przesyłką do domu klockij ferrodo Premium plus 200zł z przesyłką i efekt napewno będzie a do tego płyn hamulcowy TRW 5.1 50zł 1 litr ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- sam to kupiłem z allegro i założyłem tylko że ja mam cały komplet tył jest tarcza nawiercana i nacinana MIKODA 240zł klocki FERRODO LS 80zł ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- tarcze brałem ze sklepu BOZARTO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.