Treść opublikowana przez chudy30
-
[ALL B5] Szarak A4 B5 Przymiarka na wiosnę 2015
u mnie kolego ori amor i sprężyna -40mm i pojezdzisz normalnie
-
[ALL B5] Szarak A4 B5 Przymiarka na wiosnę 2015
kolego ogarnij lepsze koło i te usterki będzie git i do tego sprężyna -40mm na dwa miesiące i będzie mało tak jak dla nmie
-
[ALL B5] Audi S4
nic dodać nic ująć auto bardzooooooo ładne
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
co tu mówić kolego auto konkret i AUDI a w dodatku tylni napęd, chciałbym się taką przejechać jak twoja i powodzenia w dalszych modach i nie przejmuj się opiniami oni lubią to i jak każdy walą w tym samym kierunku 2.7 bit wkładajcie albo turbo wkładajcie ja tam ganiam 1.8 20v i jestem zadowolony i tak jak ty chciałbym mieć coś innego niż oni
-
[A4 B5 ARG] 18" gwint, black front <--- nowe mody
sprężyny -40mm i ganiam po 200km/h i nie ma problemu
-
[A4 B5 ARG] 18" gwint, black front <--- nowe mody
auto ciekawe powodzenia w modach
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
fura koks pozazdrościć ci takiego autka
-
VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
panowie ja lecę w tą niedziel do ostrowi na spota na 12.00 pod kauflandem ma być dużo wiary prawdopodobnie nie trzeba rezerwować i chyba wjazdówek nie będzie
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
kolego auto na 5+ powodzenia w modach
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
panowie to zobaczcie
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
jest grubo ale te 1.6 daje radę takie koło ciągać
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
koleżko zadzwoń najlepiej do gościa która po wypadku robi opis uszkodzeń auta i zapytaj się go on ci powie czyja to wina i co z tym zrobić ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- a najlepiej do gościa co zn przepisy drogowego i niech ci wytłumaczy twoją sytuację przy wypadku
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
panowie a co zloty na ułęż już koniec nie będzie
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
powiem ci że te łaty całkiem za***iście wyglądają na aucie ja bym robił dalej auto jak ty
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
ma to samo ja swoją łączyłem i jest to samo
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
końcowy pasuje o tdi i 1.8t ,trzeba rezać tylko końcówki od tdi na proste dwie ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- mowa jest o tym od zwykłego wtrychu a nie od pompowtrysku
-
Takie B2 ...
kolego takich a4 b5 jak nasze to na pęczki ale tak QATTRO i w taki stanie jak ta to bardzo mało, kolego zostaw oryginała i dbają o nią bo jest na czym oko zawiesić
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
wrzuć końcowy tłumik od 1.8t albo TDI będzie jeden i drugi pasował ja z allegro od gościa prawie nówkę kupiłem z przesyłką do domu założyłem i ciekawy pomruk jest prawie jak turbo ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- i żadnych sportowych nie wkładaj bo tylko kupa huku będzie za tobą
-
VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
panowie jest jeszcze spot 13.04.2014 w ostrowi mazowieckej z tego co wiem to o godz. 10.00 rozpoczęcie pod kaufladem
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
a co do koloru tych felg to na biało bo widziałem to felę na OCTAVI i jezdziłem nią a koło cacy
-
Moja A4 B5
no w sumie a co do zawieszenia to zadzwoń do tego gościa jest chyba z forum i ma fajne zawieszenia i dobrą cenę 605285660
-
[B5 1Z] Projekt drugie życie
kolega marek33 prawdę mówi wróć na ziemię przelicz koszta i zobacz co i jak bo każdy z nas ma plany co do auta ale jak widzimy sumy za jaką kolwiek rzecz to pióra i zapał opadają i staramy się jakoś małymi krokami coś tam ogarnąć
-
Moja A4 B5
kamoka-maxgear = taniocha słaba ta firma
-
[B5 APR] Srebrna Szczała w Avancie by Wojtaz
kolego bardzo ładne auto a co lepsze że w kombi i szwajcar, lubię te kombiaki bo mają coś w sobie a i twoja w bardzo dobrym wyposażeniu
-
Moja A4 B5
kolego przednie tarcze mikoda nacinane, nawiercane, wentylowane 305zł z przesyłką do domu klockij ferrodo Premium plus 200zł z przesyłką i efekt napewno będzie a do tego płyn hamulcowy TRW 5.1 50zł 1 litr ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- sam to kupiłem z allegro i założyłem tylko że ja mam cały komplet tył jest tarcza nawiercana i nacinana MIKODA 240zł klocki FERRODO LS 80zł ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- tarcze brałem ze sklepu BOZARTO