Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. kolego sprawdzaliśmy czujnik temperatury jst dobry i przepustnica utrzymuje swoje parametry,każdy kto słyszy o tym stawia na sterownik silnika audi zrobione bez niczyjej pomocy sam z kolegą to ogarnąłem
  2. panowie audi zrobione chodzi jak pszczółka przed chwilą wróciłem właśnie od kolegi i na gazie i na benzynie chodzi jak poprzednio aż chce się jechać laleczką koszt naprawy to tylko dobre słowo dla kolegi i zero błędów na vagu w końcu chęć wróciła do jazdy i tyle chajsu wje.... w nią a za tyle zrobione
  3. piękne te twoje auto i środek też ciekawy projekt
  4. ciekawie wygląda a zwłaszcza ciekawa felga ja dopiero zrobiłem u siebie wczoraj kierunki ala usa i żółte halo
  5. całkiem ładne audi ale to nie ten dział ty masz a4 a nie a3
  6. no tak kolego to doradz co zrobić żeby wykasować wypadanie zapłonu,a jutro dopiero włożę nowy czujnik temperatury chłodziwa i zobaczymy jeszcze bo jak na razie to wszyscy rozkładają ręce i są zieloni co do tego błędu i nie wiadomo co z tym zrobić
  7. karollllllll dzięki siema panowie wymiana ECU gówno dała była nawet podmieniana przepłwka zaraz jadę wymienić czujnik i zobaczę czy to coś da ale coś czuję że może być lipa czyli nie ma gościa na tą bolączkę a nasi mechanicy lub elektronicy to sieroty
  8. Mesiah sprawdzisz to a ja ecu i jutro daję znać a karolllll dał byś do siebie nr kom chcę pogadać
  9. panowie ja też ostatnio miałem bicie w kole od kierowcy i po wyważeni nic nie pomogło dopiero gdy wymieniłem przegub wszystko jest cacy ale też miałeś te wypadanie zapłonu i wina leżała w przepływce i czujniku chłodziwa
  10. no już jutro napiszę sam czekam na efekt jutro rano stawiam do koleżki a sam gonię do roboty i jak odbiorę to napiszę
  11. ecu w domu już mam i w piątek wymiana jestem ciekaw jaki efekt będzie
  12. ładna skodziana ale kombi i wersja vrs lepsz
  13. chudy30 odpowiedział(a) na kam2 temat w Audi A4 B5
    kolego powiem ci jak zrobić i to działa wyjmij końcowy tłumik przetnij diaksem w zdłuż tłumik po spawach oryginalnych i wywal wszystko co jest w nim w środku potem to zaspawaj i załóż do samochodu tylko te rozcięcia rób z góry żeby tych cięć nie było widać na przeglądzie żeby koleś się nie przyczepił że tłumik kombinowany i będziesz miał bardzo fajny efekt będzie ładne brzmienie A4 B5 ABC 2.6 V6 przelot by AWG (exhaust sound) wklej to na youtube
  14. wiem kolego ale dla pewności trzeba sprawdzić żeby auto na amen nie uziemić
  15. nic nie rób przed zimą jak wyjdzie to po zimie zrobisz bo jak dasz jakiemuś partakowi to zrobi ci i po zimie znowu to samo,przejezdzij narazie tak jak jest jedynie jak są jakieś ogniska rdzy delikatne to towotem je posmaruj na sztukę aby było i nie wnikaj a po zimie ogarniesz to co jest albo drugie błotnik zarzucisz używane ale dobre może pod kolor trafisz
  16. poczekaj aż dowiem się czy to coś pomogło ty no ja dla koleżki też coś tam odpalę bo głupio by tak było za free,jak mi zrobi zapytam go ile normalnie taka usługa kosztuje i dam ci znać
  17. już jestem na wszystko umówiony z moim dobrym kolegą będzie wszystko kodował mi w ecu
  18. zdejmij te chlapacze do czego ci one
  19. siema koleżko Mesiah dzisiaj zamówiłem ecu mam nadzieję że za dwa dni będzie i od razu zakładam bo ciekaw jestem efektu
  20. no i ci coś dało do tego wypadania zapłonu,no ja jednak wybieram się do tego gościa z Lidzbarka warmińskiego w ten piątek postaram się umówić z nim i pojechać może w końcu znajdzie on coś na to no i muszę jeszcze w tygodniu do gościa podjechać z gazem bo też trochę są cuda jak jest zimny ciągnie idealnie a jak jest ciepły to dodam gaz jest git jak odpuszczę i dodam to się dławi nie wiem czemu
  21. no nic koledzy ja wybieram się do szpeca za półtora tygodnia i mam do niego 250 kilometrów od domu koleżka mi go polecił podobno dobry filozof zobaczymy jak zajadę może w końcu ku... ktoś pomoże dziada ogarnąć najgorsze to to że tyle chajsu włożone a tu nagle bombka i ch.. zabawkę strzelił
  22. no widzisz takich mamy mechaników jak i elektro mechaników sieroty i naciągacze żaden nie umie auta zrobić ale kase to potrafią wziąść
  23. kolego zrezygnowałem na razie z ecu bo nie mogę takiego samego dostać a co lepsze mam namiar na gościa z Lidzbarka Warmińskiego i za półtora tygodnia mam do niego zadzwonić i umówić się na wizytę podobno dobry szpec
  24. tak koszt zaczyna się ich od 20zł ale z moim oznaczeniem zaledwie jeden znalazłem i cena 160zł,jutro zadzwonię do gościa i zapytam się czy regeneruje ecu i jaka cena
  25. znalazłem ecu za cenę 160zł z rozbitka koleś daje gwarancję rozruchową na niego warto,a panowie znalazłem firmy regenerujące ecu na google.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.