Treść opublikowana przez chudy30
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
kolego sprawdzaliśmy czujnik temperatury jst dobry i przepustnica utrzymuje swoje parametry,każdy kto słyszy o tym stawia na sterownik silnika audi zrobione bez niczyjej pomocy sam z kolegą to ogarnąłem
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
panowie audi zrobione chodzi jak pszczółka przed chwilą wróciłem właśnie od kolegi i na gazie i na benzynie chodzi jak poprzednio aż chce się jechać laleczką koszt naprawy to tylko dobre słowo dla kolegi i zero błędów na vagu w końcu chęć wróciła do jazdy i tyle chajsu wje.... w nią a za tyle zrobione
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
piękne te twoje auto i środek też ciekawy projekt
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
ciekawie wygląda a zwłaszcza ciekawa felga ja dopiero zrobiłem u siebie wczoraj kierunki ala usa i żółte halo
-
A4B5 1.8T By DeeBeat
całkiem ładne audi ale to nie ten dział ty masz a4 a nie a3
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
no tak kolego to doradz co zrobić żeby wykasować wypadanie zapłonu,a jutro dopiero włożę nowy czujnik temperatury chłodziwa i zobaczymy jeszcze bo jak na razie to wszyscy rozkładają ręce i są zieloni co do tego błędu i nie wiadomo co z tym zrobić
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
karollllllll dzięki siema panowie wymiana ECU gówno dała była nawet podmieniana przepłwka zaraz jadę wymienić czujnik i zobaczę czy to coś da ale coś czuję że może być lipa czyli nie ma gościa na tą bolączkę a nasi mechanicy lub elektronicy to sieroty
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Mesiah sprawdzisz to a ja ecu i jutro daję znać a karolllll dał byś do siebie nr kom chcę pogadać
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
panowie ja też ostatnio miałem bicie w kole od kierowcy i po wyważeni nic nie pomogło dopiero gdy wymieniłem przegub wszystko jest cacy ale też miałeś te wypadanie zapłonu i wina leżała w przepływce i czujniku chłodziwa
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
no już jutro napiszę sam czekam na efekt jutro rano stawiam do koleżki a sam gonię do roboty i jak odbiorę to napiszę
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
ecu w domu już mam i w piątek wymiana jestem ciekaw jaki efekt będzie
-
Octavia 1.8T 20V by CORNEK
ładna skodziana ale kombi i wersja vrs lepsz
-
Tłumik sportowy do 2.4 V6
kolego powiem ci jak zrobić i to działa wyjmij końcowy tłumik przetnij diaksem w zdłuż tłumik po spawach oryginalnych i wywal wszystko co jest w nim w środku potem to zaspawaj i załóż do samochodu tylko te rozcięcia rób z góry żeby tych cięć nie było widać na przeglądzie żeby koleś się nie przyczepił że tłumik kombinowany i będziesz miał bardzo fajny efekt będzie ładne brzmienie A4 B5 ABC 2.6 V6 przelot by AWG (exhaust sound) wklej to na youtube
-
ADR wtryski zarzygane olejem. Zrobić wolną odme?
wiem kolego ale dla pewności trzeba sprawdzić żeby auto na amen nie uziemić
-
Raczkujący minilift :)
nic nie rób przed zimą jak wyjdzie to po zimie zrobisz bo jak dasz jakiemuś partakowi to zrobi ci i po zimie znowu to samo,przejezdzij narazie tak jak jest jedynie jak są jakieś ogniska rdzy delikatne to towotem je posmaruj na sztukę aby było i nie wnikaj a po zimie ogarniesz to co jest albo drugie błotnik zarzucisz używane ale dobre może pod kolor trafisz
-
ADR wtryski zarzygane olejem. Zrobić wolną odme?
poczekaj aż dowiem się czy to coś pomogło ty no ja dla koleżki też coś tam odpalę bo głupio by tak było za free,jak mi zrobi zapytam go ile normalnie taka usługa kosztuje i dam ci znać
-
ADR wtryski zarzygane olejem. Zrobić wolną odme?
już jestem na wszystko umówiony z moim dobrym kolegą będzie wszystko kodował mi w ecu
-
Raczkujący minilift :)
zdejmij te chlapacze do czego ci one
-
ADR wtryski zarzygane olejem. Zrobić wolną odme?
siema koleżko Mesiah dzisiaj zamówiłem ecu mam nadzieję że za dwa dni będzie i od razu zakładam bo ciekaw jestem efektu
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
no i ci coś dało do tego wypadania zapłonu,no ja jednak wybieram się do tego gościa z Lidzbarka warmińskiego w ten piątek postaram się umówić z nim i pojechać może w końcu znajdzie on coś na to no i muszę jeszcze w tygodniu do gościa podjechać z gazem bo też trochę są cuda jak jest zimny ciągnie idealnie a jak jest ciepły to dodam gaz jest git jak odpuszczę i dodam to się dławi nie wiem czemu
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
no nic koledzy ja wybieram się do szpeca za półtora tygodnia i mam do niego 250 kilometrów od domu koleżka mi go polecił podobno dobry filozof zobaczymy jak zajadę może w końcu ku... ktoś pomoże dziada ogarnąć najgorsze to to że tyle chajsu włożone a tu nagle bombka i ch.. zabawkę strzelił
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
no widzisz takich mamy mechaników jak i elektro mechaników sieroty i naciągacze żaden nie umie auta zrobić ale kase to potrafią wziąść
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
kolego zrezygnowałem na razie z ecu bo nie mogę takiego samego dostać a co lepsze mam namiar na gościa z Lidzbarka Warmińskiego i za półtora tygodnia mam do niego zadzwonić i umówić się na wizytę podobno dobry szpec
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
tak koszt zaczyna się ich od 20zł ale z moim oznaczeniem zaledwie jeden znalazłem i cena 160zł,jutro zadzwonię do gościa i zapytam się czy regeneruje ecu i jaka cena
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
znalazłem ecu za cenę 160zł z rozbitka koleś daje gwarancję rozruchową na niego warto,a panowie znalazłem firmy regenerujące ecu na google.pl