Treść opublikowana przez chudy30
-
[B5 1Z] A4 TDi
jest grubo
-
moje audi
piszesz że na skóry zmiana to jaci odpisuję że odkupił bym przody ogólnie ładne autko
-
moje audi
koleżko jak byś sprzedawał siedzenia z a4 b5 przednie i jeśli mają poduchy a widzę że są grzane to bym je kupił od ciebie
-
[B5 AJM] B5 Niebieski Avant by Albi, mody c.d. stage 2?
ładnie to autko wygląda teraz
-
[B5 AFN] Czerwony avant
piękne autko ale ta fela z rantem robiła lepszą robotę no i negatyw do tego był
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
kolego miałem pierwszy SWAGA wytrzymał 3 dni i siadł gówno jakich mało teraz mam oryginalny z serwisu audi koszt 2200zł i miód malina
-
[B5 APR] Quattro Avant
ładnie pokaż teraz foty audi na tych felach co stoi
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
sam muszę spróbować jedne już robiłem w toledo 1 polifcie i było git jak nie zrobię to nie uwierzę,po prostu muszę sam jak będzie taki będzie efekt
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
kolego jestem ciekaw jakbyś zapodał oryginał zderzak tył tylko go poszerzył jak przód ciekaw jestem efektu
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
ładnie ogarniasz ją ja z tydzień temu dopiero ogarnąłem auto żeby jezdziło bo od tamtej pory co rozmawialiśmy walczyłem z nią i mechanikami ale została ogarnięta mega teraz mam zadowolenie będę musiał kiedy wpaść obadać lampy bo swoje chcę w zimę ogarnąć sam na smokedy
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
spróbuj większy wbić w nią imbus może tak dasz radę,a jak ci ten grajek gra co go tam widzę bo ja poleciłbym ci alpaina
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
piękne cztery kółka,steryd total
-
przepływka 1.8 20v ARG
sam dokładnie nie wiem ale pokazał mi ten błąd tzn wypadanie zapłonu 1,3 cylinder tak wskazywało u niego i już więcej mnie nie interesowało
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
aha oki więcej niż 17 nie zakładaj ja mam na swoje mtsa amory h&r sprężyny i na kółkach opony 205/50/17 i jestem zadowolony
-
Raczkujący minilift :)
ja znalazłem swój na tablicy prawie nówka z przesyłką zapłaciłem 70zł poszukaj to znajdziesz
-
Next A4 1Z by raflo56
nie sluchaj dla mnie ta skórka w środku jest gites majonez pewnie tak mówią bo nie jeden taką by chciał mieć u siebie
-
[B5 ABC] Quattro V6
koleżko ładnie wygląda tylko pomaluj z tyłu zderzaka tą dokładkę w czerń bo zlewa się to jakoś dziwnie i nie pasuje i hak wek a tak to ładnie się błyszczy
-
[B5 ADR] Moje skromne audi. Kliknij, zerknij i oceń :) JEST CARBON!!!
kolego ładne audi zdejmij chlapacze i te haczysko z tyłu i będzie git
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
no z tym to masz rację tylko przy 17 będzie sporo w mieście zwłaszcza ci powiem rozmawiałem z gostkiem co miał taki silnik co ty i koło 17 lub 18 to jak jezdził to mówił że odczucie ma jakby za sobą kemping ciągnął, a byś wrzucił trochę fot środka
-
Audi A4 b5 by DaN0
koło i lampa na duży plus zostaw i nic nie kombinuj bo przekombinujesz
-
przepływka 1.8 20v ARG
kolego wagiem kumpel mi sprawdzał i pokazywało bląd wypadania zapłonu od razu że na 1 i 3 cylindrze nieważne czy to ciepły czy to zimny po wymianie cewki skasowałem błąd i nie ma go już,oczywiście cewka ori używana
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
wcale że nie nawet na ciepłym jest ten błąd wez zckimś podmień się na chwilę skasuj od razu błędy i będziesz widział efekt swojej pracy
-
Audi A4 b5 by DaN0
a ja na jego miejscu nie ciekawy projekt
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
no to ciekawe koło podoba mi się ono ogólnie ale powiem ci że spalanie może być kosmiczne przy tym silniku
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
te lampki smokedy niezle wyglądaj zapodaj jej jakieś koło ładne albo szeroką stal