Treść opublikowana przez chudy30
-
przepływka 1.8 20v ARG
to wytrzyma mi rok nie więcej
-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
bo w naszych okolicach to tylko wnoroś takie ładne cuda robi
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
kolego ja założyłem swaga i padł po trzech dniach i nie mogę w dodatku odzyskać hajsu z reklamacji teraz jeżdżę na oryginale z serwisu za 2200zł i odradzam ci tęż
-
przepływka 1.8 20v ARG
panowie padła mi przepływka w audi i chciałbym coś kupić tylko nie wiem jaką oryginał nowa-zamiennik czy używkę doradzcie coś bo szybko mi potrzebna jest,podeślijcie nawet linki
-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
auto czasem zakupione zostało w Zambrowie od Adama Wnorowiaka
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
ładne auto trochę z nią w dół bo stoi jak koza
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
piękne auto duży +
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
właśnie kolego sam robiłeś te lampy mógłbyś coś podpowiedzieć na PW
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
kolego jakiej firmy masz te reling na dach i ile dałeś i gdzie bo sam szukam do sedana
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
co prawda to prawda, auta ma smak i klasę do tego jedyną w swoim rodzaju
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
audi fajne ale ty rynny z tyłu za duże
-
[b5 AFN++] || Silver & Black Avant || 159KM 317Nm ||
całkiem ładne posadz ją niżej
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ori będzie dobrze
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
już jest lepiej a i wyrzuć te rynny z tyłu zderzaka a wrzuć tłumik zwykły i jakieś małe fajne końcówki
-
"Fake RS4" by Artek
najładniejsze audi na forum drugiej takiej nie ma
-
A4 B5 Avant By Scoobidoo25
taki jak kolega powiedział trzymaj się za portfel
-
Srebrny sedan by SMS
będzie ciekawie
-
Srebrny sedan by SMS
całkiem fajnie przedni zderzak polift zarzuć
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
a u kolegi kółka to czasem nie są założone w odwrotnym kierunku całość
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ile dałeś za te siedzenia przednie bo sam takich szukam
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
panowie szkoda aut,tyle chajsu włożone i pracy że wolałbym zostawić jak sprzedać i kupić drugiego chrapa i lepić
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
no to teraz będzie gruby koks
-
[B5 AHU] by zombek
posłuchaj się kolegi fafnasty dobrze ci doradza i będzie wyglądało gites a nie żaden prl
-
Cewka zapłonowa ?
wsadziłem delpiego no i w końcu git
-
[B5 AHU] by zombek
fajne autko