Treść opublikowana przez chudy30
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
kolego ori amory plus sprężyna -40mm i koło 17 cali i jest git
-
Moja A4 B5
zakładaj dobrą hamownie bo dwa razy będziesz inwestował a warto uwież bo mam tarcze mikoda i klockiferrodo ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- auto dóży plus
-
[B5 1Z] Projekt drugie życie
kolego jeśli zaczynasz projekt i jest to ten ze zdjęcia to musisz popatrzeć co koledzy przerabiali a ten ze zdjęcia to s4 2.7 bit oryginał a nie jakieś zamiennik typu gówniane zderzaki z żywicy i czegoś tam jeszcze popatrz oryginalnego pakietu s4 zorientuj się co i ile kosztuje i wtedy krzycz że zaczynasz projekt ze zdjęcia
-
Next A4 1Z by raflo56
kolężko skóra bardzo dobra a z fajerą to zrób to co ja mam
-
[B5 ADR] Avancik 1997r - mokra włoszka
ładne i ciekawe autko lubię te 1.8 20v bez turbo
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
wiem że gewerty każdemu robi ale ja sam chcę to sobie zrobić dużo więcej frajdy wtedy jest i satysfakcji
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
kolego powiedz mi jak roz zespoliłeś przednie lampy a dokładniej czym może opalarką czy w piekarniku bo sam chcę zrobić smokedy
-
[B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
koszt już ci powiem przód tarcze 280mm moje są to koszt 305zł tył tarcze 244mm koszt 240zł, klocki przód FERRODO plus premium 200zł tył klocki FERRODO LS 80zł a i tarcze przód wentylowane, nawiercane, nacinane tył nacinane, nawiercane i do tego płyn hamulcowy TRW 5.1 ---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- efekt naprawdę bardzo znaczny jak dla mnie i warto było to założyć i wykosztować się trochę dla swego i rodziny bezpieczeństwa
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
ciekawe auto,a co do opon to na 235/45/17 to lipa jak nic na koleinach ale za to na prostej cacy
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
co mówić furka bardzo ładna +
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
koło i auto ładne wrzuć przedni zderzaka od polifta i tą rynnę z tyły wyrzuć i zarzuć tłumik od 1.8 turbo będzie dużo lepiej
-
[B5 AFN] A4 Avant 1.9 by maku ;)
koło na pewno konkret
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
miałeś nie zakładać gwintu, a co do felg jak uważasz ja tam swoich nie sprzedam szkoda mi ich a tym bardziej że je odnowiłem
-
VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
no mam nadzieję że i ja też do jadę mam chęć,a panowie jest jeszcze jakiś spot w Ostrowi Mazowieckiej 13.04 tylko dokładnie nie wiem w którym miejscu
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
koło bardzo ładne ale ramionka trzeba było pomalować w grafit, było by kozak bo fele cacy
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
kolego niedługo wrzucę na razie latam zaczym innym, praca i czekam na narodziny synka i tak cały czas praca,dom,szpital i nie mam jak czasu trochę ogarnąć no i znaleźć chętnego co by wsiadł ze mną do środka i nagrał a także z boku żeby jechał i nagrywał jak auto ciągnie ale postaram się teraz jak najszybciej to nagrać ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- a kolego co do koloru mojego jest całkiem, całkiem a najlepiej to złoty metalik chciałbym w kombi i w dodatku 1.8t 180km oryginała
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
nie robisz zbieżności bo nie trzeba ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- nawet geometrii nie trzeba robić jak założysz springi to zobacz czy ci auto nie ściąga,jak by w razie ściągało to wtedy jedziesz na zbierzność ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 22:20 ---------- panowie mało co się dzieje w padł nowy akumulator bo stary odmówił posłuszeństwa, a tak w ogóle to nawet czasu nie mam posprzątać i polerki zrobić bo czekam na potomka już na dniach się urodzi
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
dla czego sprzedajesz zmiana zawiasu na portowe może
-
A4 b5, 1.8
spójrz sobie na moją
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
http://s26.postimg.org/bmh2w6e7p/DSC_0066.jpg ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- koło jak twoje tylko trochę kolor zmieniony, ori amory i do tego sprężyny -40mm
-
A4 Diesel
bardzo ładny avant kolego,wszystko ze smakiem zrobione
-
[B5 AFN] A4 Avant 1.9 by maku ;)
te nowe koła bardzo ciekawe wrzuć na audi i pokaż zdjęcia
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
żeby te pieniądze nie powstrzymywały tylko na koncie z parę baniek był człowiek by parę furek ładnych ogarnął dla siebie a tak trzeba się cieszyć z tego co się ma
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
wszystko cacy tylko ta rynna pod zderzakiem z tyłu do zdjęcia i jakaś dwu rurka zgrabna do założenia
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
żarówka 100 12v na mijania zakładasz o taki oznaczeniu u ciebie to chyba żarówka h3 albo H7 100 12v, a co do tłumika to zakładaj ostatni od 1.8t albo od 1.9 tdi ja mam tak założone tylko nie wiem czy tdi czy 1.8t i będziesz miał fajną pracę