Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. kolego ori amory plus sprężyna -40mm i koło 17 cali i jest git
  2. zakładaj dobrą hamownie bo dwa razy będziesz inwestował a warto uwież bo mam tarcze mikoda i klockiferrodo ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- auto dóży plus
  3. kolego jeśli zaczynasz projekt i jest to ten ze zdjęcia to musisz popatrzeć co koledzy przerabiali a ten ze zdjęcia to s4 2.7 bit oryginał a nie jakieś zamiennik typu gówniane zderzaki z żywicy i czegoś tam jeszcze popatrz oryginalnego pakietu s4 zorientuj się co i ile kosztuje i wtedy krzycz że zaczynasz projekt ze zdjęcia
  4. kolężko skóra bardzo dobra a z fajerą to zrób to co ja mam
  5. ładne i ciekawe autko lubię te 1.8 20v bez turbo
  6. wiem że gewerty każdemu robi ale ja sam chcę to sobie zrobić dużo więcej frajdy wtedy jest i satysfakcji
  7. kolego powiedz mi jak roz zespoliłeś przednie lampy a dokładniej czym może opalarką czy w piekarniku bo sam chcę zrobić smokedy
  8. koszt już ci powiem przód tarcze 280mm moje są to koszt 305zł tył tarcze 244mm koszt 240zł, klocki przód FERRODO plus premium 200zł tył klocki FERRODO LS 80zł a i tarcze przód wentylowane, nawiercane, nacinane tył nacinane, nawiercane i do tego płyn hamulcowy TRW 5.1 ---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- efekt naprawdę bardzo znaczny jak dla mnie i warto było to założyć i wykosztować się trochę dla swego i rodziny bezpieczeństwa
  9. ciekawe auto,a co do opon to na 235/45/17 to lipa jak nic na koleinach ale za to na prostej cacy
  10. co mówić furka bardzo ładna +
  11. koło i auto ładne wrzuć przedni zderzaka od polifta i tą rynnę z tyły wyrzuć i zarzuć tłumik od 1.8 turbo będzie dużo lepiej
  12. koło na pewno konkret
  13. miałeś nie zakładać gwintu, a co do felg jak uważasz ja tam swoich nie sprzedam szkoda mi ich a tym bardziej że je odnowiłem
  14. no mam nadzieję że i ja też do jadę mam chęć,a panowie jest jeszcze jakiś spot w Ostrowi Mazowieckiej 13.04 tylko dokładnie nie wiem w którym miejscu
  15. koło bardzo ładne ale ramionka trzeba było pomalować w grafit, było by kozak bo fele cacy
  16. kolego niedługo wrzucę na razie latam zaczym innym, praca i czekam na narodziny synka i tak cały czas praca,dom,szpital i nie mam jak czasu trochę ogarnąć no i znaleźć chętnego co by wsiadł ze mną do środka i nagrał a także z boku żeby jechał i nagrywał jak auto ciągnie ale postaram się teraz jak najszybciej to nagrać ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- a kolego co do koloru mojego jest całkiem, całkiem a najlepiej to złoty metalik chciałbym w kombi i w dodatku 1.8t 180km oryginała
  17. nie robisz zbieżności bo nie trzeba ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- nawet geometrii nie trzeba robić jak założysz springi to zobacz czy ci auto nie ściąga,jak by w razie ściągało to wtedy jedziesz na zbierzność ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 22:20 ---------- panowie mało co się dzieje w padł nowy akumulator bo stary odmówił posłuszeństwa, a tak w ogóle to nawet czasu nie mam posprzątać i polerki zrobić bo czekam na potomka już na dniach się urodzi
  18. dla czego sprzedajesz zmiana zawiasu na portowe może
  19. chudy30 odpowiedział(a) na adi8282 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    spójrz sobie na moją
  20. http://s26.postimg.org/bmh2w6e7p/DSC_0066.jpg ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- koło jak twoje tylko trochę kolor zmieniony, ori amory i do tego sprężyny -40mm
  21. chudy30 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładny avant kolego,wszystko ze smakiem zrobione
  22. te nowe koła bardzo ciekawe wrzuć na audi i pokaż zdjęcia
  23. żeby te pieniądze nie powstrzymywały tylko na koncie z parę baniek był człowiek by parę furek ładnych ogarnął dla siebie a tak trzeba się cieszyć z tego co się ma
  24. wszystko cacy tylko ta rynna pod zderzakiem z tyłu do zdjęcia i jakaś dwu rurka zgrabna do założenia
  25. żarówka 100 12v na mijania zakładasz o taki oznaczeniu u ciebie to chyba żarówka h3 albo H7 100 12v, a co do tłumika to zakładaj ostatni od 1.8t albo od 1.9 tdi ja mam tak założone tylko nie wiem czy tdi czy 1.8t i będziesz miał fajną pracę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.