Treść opublikowana przez chudy30
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
panowie jak ecu jest walnięte to podaje głupoty do silnika i motor kuleje co tu szukać czujników że może któryś walnięty ja pod 5 kompów podłączałem audi i każdy co innego pokazywał dopiero koleżka powiedział mi że ECU jest dziabnięte i dobry stary fachowiec to samo potwierdził jak ogarnę drugie ECU to dam szybko znać,też mnie szlak trafia ale nie będę dalej bez sensownie pchał chajs w motorownie
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
czekam sam kolego na razie ECU szukam bo ciężko znalezć do mojego ARG
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
panowie mam ten sam problem co wy i czekam na wizytę u elektronika i powiem wam że już dwóch znawców postawiło u mnie na sterownik dam znać jak ogarnę to
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
tylko turkus
-
[A4 B5 ARG] 18" gwint, black front <--- nowe mody
w jaki sposób rozklejałeś lampy
-
[1.8 '98] Jakie świece do 1.8 benz+lpg ?
panowie ja mam gaz i jeżdżę na BERU trzy elektrodowe jest bardzo dobrze a gazownik każe zakładać jedno elektrodowe bo przerwę może na jedno elektrodowej ustawić i hajs ścisnąć od kogoś bo już na 3 elektrodowej to on się nie zna
-
Stuki podczas gwałtownych skrętów kierownią
możliwe że ci umknęło musisz na podnośniku zobaczyć od dołu samochodu i będzie to poduszka skrzyni biegów od strony pasażerasprawdz czy guma ta w środku tulei nie jest popękana
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
wyskakuje mi tylko błąd wypadanie zapłonu 1 i 3 cylinder a i uboga mieszanka paliwa
-
Stuki podczas gwałtownych skrętów kierownią
te dzwięki jak dodajesz gazu i odejmujesz to miałem u siebie i poduszkę miałem walniętą pod skrzynią ale przy skręcaniu to nie wiem
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
Cześć wszystkim poszukuję dobrego znawcy od aut z grupy vag a dokładniej od audi a4 1.8 20v w podlaskim mam problem z silnikiem którego nikt nie umie naprawić,stał u elektryka i u mechanika i żaden z nich nie jest w stanie go naprawić a oznaki jakie występują to jadąc nim z rana jedzie bardzo dobrze a gdy jest rozgrzany i wcisnę gaz to auto się dławi i nie morze jechać ale to nie jest zawsze,wymieniłem w nim już świece przewody cewkę elektro hydro napinacz z łańcuchem zmiennych faz,mam też wypadanie zapłonu
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
Cześć wszystkim poszukuję dobrego znawcy od aut z grupy vag a dokładniej od audi a4 1.8 20v mam problem z silnikiem którego nikt nie umie naprawić,stał u elektryka i u mechanika i żaden z nich nie jest w stanie go naprawić a oznaki jakie występują to jadąc nim z rana jedzie bardzo dobrze a gdy jest rozgrzany i wcisnę gaz to auto się dławi i nie morze jechać ale to nie jest zawsze,wymieniłem w nim już świece przewody cewkę elektro hydro napinacz z łańcuchem zmiennych faz,mam też wypadanie zapłonu
-
przepływka 1.8 20v ARG
a cha oki no poczekam do jutra i zobaczę jak podmienię co się będzie działo no ale u mnie jest wypadanie zapłonu
-
przepływka 1.8 20v ARG
ja mam oznaczenie silnika ARG i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3
-
przepływka 1.8 20v ARG
kolego to jest dwu miesięczna cewka DELPHIEGO koszt 750zł jutro może na chwilę podmienię na ori zobaczymy co za efekt będzie
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
no i jak tam u ciebie z hydro napinaczem bo u mnie lipa nie mogę auta rozgryzć stało dzisiaj u elektryka i u mechanika i sprawdzałem pompę olejową że może nie domaga ale wszystko jest git czekam jeszcze jutro na podmiankę cewki zapłonowej
-
przepływka 1.8 20v ARG
tak ale to już lipa nie ma co,mam ją od koleżki i tak myślałem że to już po niej panowie przepływka jeszcze raz sprawdzona i jest oki ale mam problem z silnikiem tzn.auto odpala i jest git lecz gdy wciskam gaz raz chodzi dobrze a raz zle czyli dodaje gazu i auto dławi się jakby nie mogło wejść na wszystkie gary a potem znowu dobrze a dzieję się to jak wcisnę na rozgrzanym silniku od razu do końca pedał gazu,auto sprawdzane u elektryka i dzisiaj u mechanika a także ciśnienie pompy olejowej i jest dobrze a i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3 cylindrze
-
[1.8 '98] Szarpie na pełnym gazie
dołączę się bo mam to samo i nie wiem jak sobie z tym poradzić plus wypadanie zapłoni 1 i 3 cylinder
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
mam zamiar do koleżki elektryka zaprowadzić w sobotę jak się uda może co pomoże mi bo rozkładam ręce i mam jej już dość
-
Świece zapłonowe i przewody WN
koledzy a ja jeżdżę a4 1.8 20v świece BERU 3 elektrodowe i przewody ngk i mam wypadanie zapłonu cały czas 1 i 3 cylinder i co lepsze auto ma wyprzedzony zapłon i nikt mi nie umie pomóc może wy dali byście radę jakoś bo nie mam pomysłu
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
a już sam nie wiem i nie wiem czego to przyczyna i gdzie go zaprowadzić żeby mi ktoś pomógł
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
u to grubo,przed chwilą byłem u znajomka i w ogóle co innego pokazało,a co lepsze wypadanie zapłonu mam na 1 i 3 cylindrze, na przepływce temperatura wlotowa 45c,coś pokazywało z sondą lambdą mieszanka uboga narazie mam lipę i nie wiem do kogo zaprowadzić żeby mi pomógł
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
wczoraj sprawdzaliśmy to jakieś chyba z tego co pamiętam to 9,5 a jest to zle i silnik obciążony 100% no i lipa
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
ty z tym to słabo bo przepływka siada mi i chodzi silnik na wolnych obrotach a odczyt jest że silnik jest obciążony 100% i na razie z tym lipa a i chyba przez ta przepływkę mam wypadanie zapłonu w dodatku
-
przepływka 1.8 20v ARG
podaj adres swojej poczty to ci prześlę numer na email to była używka nie wiem dlaczego to się stało a została sprawdzona po odłączeniu jej auto normalnie się zachowywało a jak by była dobra to powinno kuleć od razu mam tak na przepływce 0 280 218 013 a pod spodem mam tak 06B 133 471 i powiedz jak cena za nią jeśli jest nowa
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
ty nie wiem dokładnie ale te zamienniki to lipa ja wydałem tyle i nie miałem wyjścia bo cuda się działy na zamienniku