Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. panowie jak ecu jest walnięte to podaje głupoty do silnika i motor kuleje co tu szukać czujników że może któryś walnięty ja pod 5 kompów podłączałem audi i każdy co innego pokazywał dopiero koleżka powiedział mi że ECU jest dziabnięte i dobry stary fachowiec to samo potwierdził jak ogarnę drugie ECU to dam szybko znać,też mnie szlak trafia ale nie będę dalej bez sensownie pchał chajs w motorownie
  2. czekam sam kolego na razie ECU szukam bo ciężko znalezć do mojego ARG
  3. panowie mam ten sam problem co wy i czekam na wizytę u elektronika i powiem wam że już dwóch znawców postawiło u mnie na sterownik dam znać jak ogarnę to
  4. w jaki sposób rozklejałeś lampy
  5. panowie ja mam gaz i jeżdżę na BERU trzy elektrodowe jest bardzo dobrze a gazownik każe zakładać jedno elektrodowe bo przerwę może na jedno elektrodowej ustawić i hajs ścisnąć od kogoś bo już na 3 elektrodowej to on się nie zna
  6. możliwe że ci umknęło musisz na podnośniku zobaczyć od dołu samochodu i będzie to poduszka skrzyni biegów od strony pasażerasprawdz czy guma ta w środku tulei nie jest popękana
  7. wyskakuje mi tylko błąd wypadanie zapłonu 1 i 3 cylinder a i uboga mieszanka paliwa
  8. te dzwięki jak dodajesz gazu i odejmujesz to miałem u siebie i poduszkę miałem walniętą pod skrzynią ale przy skręcaniu to nie wiem
  9. Cześć wszystkim poszukuję dobrego znawcy od aut z grupy vag a dokładniej od audi a4 1.8 20v w podlaskim mam problem z silnikiem którego nikt nie umie naprawić,stał u elektryka i u mechanika i żaden z nich nie jest w stanie go naprawić a oznaki jakie występują to jadąc nim z rana jedzie bardzo dobrze a gdy jest rozgrzany i wcisnę gaz to auto się dławi i nie morze jechać ale to nie jest zawsze,wymieniłem w nim już świece przewody cewkę elektro hydro napinacz z łańcuchem zmiennych faz,mam też wypadanie zapłonu
  10. Cześć wszystkim poszukuję dobrego znawcy od aut z grupy vag a dokładniej od audi a4 1.8 20v mam problem z silnikiem którego nikt nie umie naprawić,stał u elektryka i u mechanika i żaden z nich nie jest w stanie go naprawić a oznaki jakie występują to jadąc nim z rana jedzie bardzo dobrze a gdy jest rozgrzany i wcisnę gaz to auto się dławi i nie morze jechać ale to nie jest zawsze,wymieniłem w nim już świece przewody cewkę elektro hydro napinacz z łańcuchem zmiennych faz,mam też wypadanie zapłonu
  11. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    a cha oki no poczekam do jutra i zobaczę jak podmienię co się będzie działo no ale u mnie jest wypadanie zapłonu
  12. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    ja mam oznaczenie silnika ARG i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3
  13. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    kolego to jest dwu miesięczna cewka DELPHIEGO koszt 750zł jutro może na chwilę podmienię na ori zobaczymy co za efekt będzie
  14. chudy30 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    no i jak tam u ciebie z hydro napinaczem bo u mnie lipa nie mogę auta rozgryzć stało dzisiaj u elektryka i u mechanika i sprawdzałem pompę olejową że może nie domaga ale wszystko jest git czekam jeszcze jutro na podmiankę cewki zapłonowej
  15. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    tak ale to już lipa nie ma co,mam ją od koleżki i tak myślałem że to już po niej panowie przepływka jeszcze raz sprawdzona i jest oki ale mam problem z silnikiem tzn.auto odpala i jest git lecz gdy wciskam gaz raz chodzi dobrze a raz zle czyli dodaje gazu i auto dławi się jakby nie mogło wejść na wszystkie gary a potem znowu dobrze a dzieję się to jak wcisnę na rozgrzanym silniku od razu do końca pedał gazu,auto sprawdzane u elektryka i dzisiaj u mechanika a także ciśnienie pompy olejowej i jest dobrze a i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3 cylindrze
  16. dołączę się bo mam to samo i nie wiem jak sobie z tym poradzić plus wypadanie zapłoni 1 i 3 cylinder
  17. chudy30 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    mam zamiar do koleżki elektryka zaprowadzić w sobotę jak się uda może co pomoże mi bo rozkładam ręce i mam jej już dość
  18. chudy30 odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    koledzy a ja jeżdżę a4 1.8 20v świece BERU 3 elektrodowe i przewody ngk i mam wypadanie zapłonu cały czas 1 i 3 cylinder i co lepsze auto ma wyprzedzony zapłon i nikt mi nie umie pomóc może wy dali byście radę jakoś bo nie mam pomysłu
  19. chudy30 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    a już sam nie wiem i nie wiem czego to przyczyna i gdzie go zaprowadzić żeby mi ktoś pomógł
  20. chudy30 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    u to grubo,przed chwilą byłem u znajomka i w ogóle co innego pokazało,a co lepsze wypadanie zapłonu mam na 1 i 3 cylindrze, na przepływce temperatura wlotowa 45c,coś pokazywało z sondą lambdą mieszanka uboga narazie mam lipę i nie wiem do kogo zaprowadzić żeby mi pomógł
  21. chudy30 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    wczoraj sprawdzaliśmy to jakieś chyba z tego co pamiętam to 9,5 a jest to zle i silnik obciążony 100% no i lipa
  22. chudy30 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    ty z tym to słabo bo przepływka siada mi i chodzi silnik na wolnych obrotach a odczyt jest że silnik jest obciążony 100% i na razie z tym lipa a i chyba przez ta przepływkę mam wypadanie zapłonu w dodatku
  23. chudy30 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    podaj adres swojej poczty to ci prześlę numer na email to była używka nie wiem dlaczego to się stało a została sprawdzona po odłączeniu jej auto normalnie się zachowywało a jak by była dobra to powinno kuleć od razu mam tak na przepływce 0 280 218 013 a pod spodem mam tak 06B 133 471 i powiedz jak cena za nią jeśli jest nowa
  24. chudy30 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    ty nie wiem dokładnie ale te zamienniki to lipa ja wydałem tyle i nie miałem wyjścia bo cuda się działy na zamienniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.