Treść opublikowana przez chudy30
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
panowie nie wymieniać tylko może zacząć od cewki sprawdzenia
-
Nierówna praca, problem z odpalaniem, słabo przyśpiesz. Silnik ARG 1.8
każdy ma z tym problem żeby pożyczyć mi się udało kupić za 45zł dobrą cewkę a tak jak ci napisałem delikatne drgania mam ale mało wyczuwalne za to to silnik chodzi równo nie mam tam jakichś większych problemów terazz
-
Pół metra nad ziemią :)
to tylko poducha jest z a3 w niej
-
Raczkujący minilift :)
zarzuć tłumik końcowy od 1.8turbo będzie ciekawie wypełniało lukę w zderzaku
-
Nierówna praca, problem z odpalaniem, słabo przyśpiesz. Silnik ARG 1.8
u mnie po skasowanie błędów nie było lecz gdy kolego zaczął mi ustawiać program z gazem to na kompie pokazało że stoi sonda lambda ta druga za katem no i teraz jest zastanowienie czy to kata wina czy sondy ale najpierw trzeba sprawdzić
-
Nierówna praca, problem z odpalaniem, słabo przyśpiesz. Silnik ARG 1.8
kolego ale jak podłączysz vaga to pokaże ci jeśli jest problem z czujnikiem,a chodzi ci o czujnik położenia wałka czy czujnik położenia wału g28
-
A4 Diesel
nie mówię że nie ale na avusach ładnie wyglądała miała swój wyjątkowy urok
-
Nierówna praca, problem z odpalaniem, słabo przyśpiesz. Silnik ARG 1.8
cześć koleżko ja mam też taki sam silnik walczyłem pół roku sprawdz te wypadanie zapłonu bo u mnie winę ponosiła cewka i ja miałem 2 nówki zamienniki HUKO i DELPHI szit jakich mało z wadą fabryczną i kupiłem sobie za 40zł oryginalną używkę skasowałem błędy i jest git delikatne drgania mam ale jeszcze mam padniętą sondę lub kata i to może być przyczyną, a i ubogą mieszanką paliwa mam też od tego samego ale chociaż auto zaczęło zapier...ać jak wcześniej
-
A4 Diesel
kolego koło zacne ale avusy na niej robiły robotę
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
auto teraz zacnie wygląda a te wcięcie na rejstrację na czarno ciekawie wygląda,mogłeś tylko dachu nie malować
-
Kundel srebrny by mrogal
ładne autko powodzenia w modach
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
ładne autko mody na +
-
Kundel srebrny by mrogal
kolego kolorek masz miód malina,trafiłeś może to plasti dip
-
[B5 APR] Quattro Avant
ciekawe jedne i drugie
-
1.8 95r brak mocy i wielkie spalanie
sprawdz cewkę też
-
1.8 + LPG ADR - Drogą dedukcji - głowica ?
jak głowica pda to jest niebieski dym a nie biały,biały jest jak silnik jest zimny a po drugie jak głowica jest walnięta to odkręć zbiorniczek wyrównawczy od boryga i powąchaj czy czuć spaliny w nim jak nie to głowica jest dobra sprawdz ten trójnik z tyłu od dołu bo w tamtym miejscu pęka i nie gdybaj tylko posłuchaj się kogoś trójnik to jakieś około 50zł a glowica z robocizną to 700zł
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
jak ta twoja cewka wygląda bo helli cewki nie widziałem ja mam boscha
-
Czy warto inwestować w ten nowy nabytek ?
jasne kolego że jest sens nie takie audiole koledzy doprowadzali do ideau wejdz w te posty kolegi i prześledz cały wątek to zobaczysz co kolega zrobił zaudi [b5 APS] by czorny
-
1.8 + LPG ADR - Drogą dedukcji - głowica ?
dokładnie jak kolega mówi zobacz tam gdzie jest czujnik od temperatury chłodziwa czy ci trójnik nie pękł bo to częsta przypadłość w tych silnikach
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
słuchaj ja sam sobie cewki wymieniam to raz to schodzi mi jakieś 10 minut,wczoraj przypadkowo kumpla spotkałem no i mi dał żeby sprawdzić,to ja od razu za cewkę o do kumpla wymieniłem ją koleżka od razu vaga podłączył i pokasował błędy, zotsał błąd tylko sondy lambda ale go też zaraz skasował i pojezdziłem z nim z pół godziny i zero błędów audi zaczęło jezdzić tak jak je kupiłem od razu na twarzy miałem i chęć do poruszania wróciła wrzuć zdjęcie tej swojej cewki chciałbym ją zobaczyć jak wygląda Mesiah
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
po prostu została założona cewka oryginalna ale używana którą dostałem od kolegi a wywaliłem dwa zamienniki 1-HUKO syf 2-DELPHI następny syf auto z czytywało na kompie głupoty i walka trwała 3 miesiące a nikt nie umiał mi pomóc i w grom hajsu poszło na niepotrzebne części aż żal mi tyłek ściska a tu wczoraj po wymianie tej że cewki i skasowaniu błędów auto ożyło i zaczęło jezdzić tak jak wcześniej
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
kolego ja ci się nie dziwie wez od kogoś na podmiankę używkę ori i zobaczysz co będzie mi się dwie trafiły szity a ta dobra spadam na razie i powodzenia
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
wypadanie zapłonu na 1 i 3 cylindrze a i dławienie na gazie na rozgrzanym silniku a dzisiaj lata jak samolot tak jak wcześniej i zero błędów jestem prosty przykład u moje kolegi w golfie 3 nowa cewka z górnej półki za 400 zł chodziła pół roku a na oryginale używce 1.5 roku
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
u mnie poszły dwie nowe firmy huko i delphi i d*pa z nich a na używce jest cacy mówię wam także jestem w końcu hepi
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
została założona cewka oryginalna używka i od razu audi wróciło do siebie zero błędów na vagu i za***rdala jak ta lala koleżko aż się zawiesił że tak ciągnie