Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. panowie nie wymieniać tylko może zacząć od cewki sprawdzenia
  2. każdy ma z tym problem żeby pożyczyć mi się udało kupić za 45zł dobrą cewkę a tak jak ci napisałem delikatne drgania mam ale mało wyczuwalne za to to silnik chodzi równo nie mam tam jakichś większych problemów terazz
  3. to tylko poducha jest z a3 w niej
  4. zarzuć tłumik końcowy od 1.8turbo będzie ciekawie wypełniało lukę w zderzaku
  5. u mnie po skasowanie błędów nie było lecz gdy kolego zaczął mi ustawiać program z gazem to na kompie pokazało że stoi sonda lambda ta druga za katem no i teraz jest zastanowienie czy to kata wina czy sondy ale najpierw trzeba sprawdzić
  6. kolego ale jak podłączysz vaga to pokaże ci jeśli jest problem z czujnikiem,a chodzi ci o czujnik położenia wałka czy czujnik położenia wału g28
  7. chudy30 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie mówię że nie ale na avusach ładnie wyglądała miała swój wyjątkowy urok
  8. cześć koleżko ja mam też taki sam silnik walczyłem pół roku sprawdz te wypadanie zapłonu bo u mnie winę ponosiła cewka i ja miałem 2 nówki zamienniki HUKO i DELPHI szit jakich mało z wadą fabryczną i kupiłem sobie za 40zł oryginalną używkę skasowałem błędy i jest git delikatne drgania mam ale jeszcze mam padniętą sondę lub kata i to może być przyczyną, a i ubogą mieszanką paliwa mam też od tego samego ale chociaż auto zaczęło zapier...ać jak wcześniej
  9. chudy30 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kolego koło zacne ale avusy na niej robiły robotę
  10. auto teraz zacnie wygląda a te wcięcie na rejstrację na czarno ciekawie wygląda,mogłeś tylko dachu nie malować
  11. ładne autko powodzenia w modach
  12. ładne autko mody na +
  13. kolego kolorek masz miód malina,trafiłeś może to plasti dip
  14. ciekawe jedne i drugie
  15. sprawdz cewkę też
  16. jak głowica pda to jest niebieski dym a nie biały,biały jest jak silnik jest zimny a po drugie jak głowica jest walnięta to odkręć zbiorniczek wyrównawczy od boryga i powąchaj czy czuć spaliny w nim jak nie to głowica jest dobra sprawdz ten trójnik z tyłu od dołu bo w tamtym miejscu pęka i nie gdybaj tylko posłuchaj się kogoś trójnik to jakieś około 50zł a glowica z robocizną to 700zł
  17. jak ta twoja cewka wygląda bo helli cewki nie widziałem ja mam boscha
  18. jasne kolego że jest sens nie takie audiole koledzy doprowadzali do ideau wejdz w te posty kolegi i prześledz cały wątek to zobaczysz co kolega zrobił zaudi [b5 APS] by czorny
  19. dokładnie jak kolega mówi zobacz tam gdzie jest czujnik od temperatury chłodziwa czy ci trójnik nie pękł bo to częsta przypadłość w tych silnikach
  20. słuchaj ja sam sobie cewki wymieniam to raz to schodzi mi jakieś 10 minut,wczoraj przypadkowo kumpla spotkałem no i mi dał żeby sprawdzić,to ja od razu za cewkę o do kumpla wymieniłem ją koleżka od razu vaga podłączył i pokasował błędy, zotsał błąd tylko sondy lambda ale go też zaraz skasował i pojezdziłem z nim z pół godziny i zero błędów audi zaczęło jezdzić tak jak je kupiłem od razu na twarzy miałem i chęć do poruszania wróciła wrzuć zdjęcie tej swojej cewki chciałbym ją zobaczyć jak wygląda Mesiah
  21. po prostu została założona cewka oryginalna ale używana którą dostałem od kolegi a wywaliłem dwa zamienniki 1-HUKO syf 2-DELPHI następny syf auto z czytywało na kompie głupoty i walka trwała 3 miesiące a nikt nie umiał mi pomóc i w grom hajsu poszło na niepotrzebne części aż żal mi tyłek ściska a tu wczoraj po wymianie tej że cewki i skasowaniu błędów auto ożyło i zaczęło jezdzić tak jak wcześniej
  22. kolego ja ci się nie dziwie wez od kogoś na podmiankę używkę ori i zobaczysz co będzie mi się dwie trafiły szity a ta dobra spadam na razie i powodzenia
  23. wypadanie zapłonu na 1 i 3 cylindrze a i dławienie na gazie na rozgrzanym silniku a dzisiaj lata jak samolot tak jak wcześniej i zero błędów jestem prosty przykład u moje kolegi w golfie 3 nowa cewka z górnej półki za 400 zł chodziła pół roku a na oryginale używce 1.5 roku
  24. u mnie poszły dwie nowe firmy huko i delphi i d*pa z nich a na używce jest cacy mówię wam także jestem w końcu hepi
  25. została założona cewka oryginalna używka i od razu audi wróciło do siebie zero błędów na vagu i za***rdala jak ta lala koleżko aż się zawiesił że tak ciągnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.