Treść opublikowana przez chudy30
-
granatowy avant by damiana45
większe koło kolego w dół z nią i zdejmij te chlapacze bo zadbane masz audi i te chlapacze jej nie pasują
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
dokładnie koledzy to już drugi projekt z tym silnikiem a dla kolegi powodzenia w swapie i chociaż nie zrób głupoty i nie wsadź 2.7 bita bo to już oklepany temat na maksa rób to co zacząłeś i w dodatku pierwszy RS4 będzie w dieslu pozazdrościć auta i koloru a na hejterów nie zwracaj uwagi to tylko zazdrość że masz taki projekt
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
oki dzięki
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
kolego ta zaślepka rejestracji przedniej w zderzaku ile cię wyniosła i gdzie ją dorwałeś
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
kolego nie ma za co dziękować stwierdzam fakt i ogrom prac włożonych w auto,powodzenia w dalszym modzeniu
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
piękna ta twoja b7 i zrobiona z gustem
-
lampy black a4 b5 (poszukuje zdjęć)
gewerty robi takie lampy wejdź w dział WARSZTAT-zrób to sam i jest koleś i to robi za opłatą pod tym nikiem ja u siebie sam robiłem bo sobie powiedziałem albo sam albo nikt i jestem zadowolony ttylko fot jeszcze nie wrzuciłem [ALL B5] Srebna A4 B5 rysiu 2006 on ma teraz tak zrobione z nim pogadaj
-
przyciemnianie szyb w kombi
dzięki
-
Jakie przewody wysokiego napięcia do 1.8 adr z lpg
bez namysłu BERU bież bo NGK to szit jakich mało i do tego 3 włóknowe świece BERU pchaj do swoje ja śmigam na tych rzeczach i jestem bardzo zadowolony
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzięki kolego za info lustro dzisiaj wyrwane za 100zł ori s4 fajerę też mam od tej samej s4 z poduchą za 100zł w bardzo dobrym stanie i znaczek ori na tylną klapę s4 za piwo wyrwałem
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kolego mam do ciebie pytanie kupiłem właśnie lusterko prawe od audi s4 b5 2000 rok tylko nie mam wkładu z mocowaniem i nie mogę znaleźć i wykombinowałem taką rzecz że wkład z a8 d2 z mocowaniem będzie pasował możesz mi doradzić http://allegro.pl/wklad-lusterka-niebieski-audi-a8-d2-98-02-sf-grz-w-i5638455214.html
-
A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din
ciekawa opcja z czego to zrobiłeś
-
A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din
zaczyna ładnie wyglądać
-
fotele z pasata b5
w jaki sposób to trzeba przerobić żeby pasowały
-
Gaz i benzyna jednoczesnie?
kolego jeśli odpalałeś komuś z kabli auto na gazie to mogła paść ci centralka ta która wskazuje ilość gazu i wtedy podaje dwa paliwa na raz
-
2.7bit Ebon Schwarz
dosłownie tak jak kolega mówi peter22 wymień te końcówki bo straszą a auto bardzo ładne
-
Audi A4 B5 Avant 1.8 ADR + Honda Accord Tourer VII Type S
ładne auto i dobre kolo sam miałem takie maluj wnęki w felgach na czarno będzie git w dół z nią i z przodu lampy wkładaj na polift
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
ile za tłumik
-
swieżynka A4b6 2.5 tdi (manual)
foty dawaj
-
[A4 b5 1.8 ARG + LPG] Dławienie silnika, spadek moce na benzynie.
może być też cewki wina jak jest walnięta i wtedy na wolnych obrotach będzie telepać,przypadłość naszych ARG-pękające ramię klapek w kolektorach i padająca cewka i co można jeszcze dopisać do tej listy elektro hydro napinacz zmiennych faz rozrządu nie chce jeździć na zamienniku tylko ori ASO cena powala ale ja jestem po wymianie jego 2400zł zamiennikiem SWAG-a nacieszyłem się 3 dni padł i nie chcieli uznać reklamacji c**je
-
[A4 b5 1.8 ARG + LPG] Dławienie silnika, spadek moce na benzynie.
sprawdź ramię o zapadek w kolektorach czy nie jest walnięte kolo gruszki bo to w tych silnikach norma a i w gruszce od podciśnienia może być dziurawa poduszka to co widzisz na filmie to ramię te co w naszych silnikach pęka
-
Dodanie klimy do auta
[b5 1Z] A4 TDi kolego zajżyj do tego kolegi on ostatnio wkładał to pogadasz z nim co i jak
-
Audi A6 C7 by 7ups
siadło kolego pięknie oby tak dalej auto nabiera wyglądu
-
2.7bit Ebon Schwarz
nawet,nawet ci to wyszło
-
Silver Fake S4
piękna i koło zacne ATS DTC 18'' 8.5'' na oponach 225/40