Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. większe koło kolego w dół z nią i zdejmij te chlapacze bo zadbane masz audi i te chlapacze jej nie pasują
  2. dokładnie koledzy to już drugi projekt z tym silnikiem a dla kolegi powodzenia w swapie i chociaż nie zrób głupoty i nie wsadź 2.7 bita bo to już oklepany temat na maksa rób to co zacząłeś i w dodatku pierwszy RS4 będzie w dieslu pozazdrościć auta i koloru a na hejterów nie zwracaj uwagi to tylko zazdrość że masz taki projekt
  3. kolego ta zaślepka rejestracji przedniej w zderzaku ile cię wyniosła i gdzie ją dorwałeś
  4. kolego nie ma za co dziękować stwierdzam fakt i ogrom prac włożonych w auto,powodzenia w dalszym modzeniu
  5. piękna ta twoja b7 i zrobiona z gustem
  6. gewerty robi takie lampy wejdź w dział WARSZTAT-zrób to sam i jest koleś i to robi za opłatą pod tym nikiem ja u siebie sam robiłem bo sobie powiedziałem albo sam albo nikt i jestem zadowolony ttylko fot jeszcze nie wrzuciłem [ALL B5] Srebna A4 B5 rysiu 2006 on ma teraz tak zrobione z nim pogadaj
  7. dzięki
  8. bez namysłu BERU bież bo NGK to szit jakich mało i do tego 3 włóknowe świece BERU pchaj do swoje ja śmigam na tych rzeczach i jestem bardzo zadowolony
  9. dzięki kolego za info lustro dzisiaj wyrwane za 100zł ori s4 fajerę też mam od tej samej s4 z poduchą za 100zł w bardzo dobrym stanie i znaczek ori na tylną klapę s4 za piwo wyrwałem
  10. kolego mam do ciebie pytanie kupiłem właśnie lusterko prawe od audi s4 b5 2000 rok tylko nie mam wkładu z mocowaniem i nie mogę znaleźć i wykombinowałem taką rzecz że wkład z a8 d2 z mocowaniem będzie pasował możesz mi doradzić http://allegro.pl/wklad-lusterka-niebieski-audi-a8-d2-98-02-sf-grz-w-i5638455214.html
  11. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekawa opcja z czego to zrobiłeś
  12. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    zaczyna ładnie wyglądać
  13. chudy30 odpowiedział(a) na fifek-1985 temat w Audi A4 B5
    w jaki sposób to trzeba przerobić żeby pasowały
  14. kolego jeśli odpalałeś komuś z kabli auto na gazie to mogła paść ci centralka ta która wskazuje ilość gazu i wtedy podaje dwa paliwa na raz
  15. dosłownie tak jak kolega mówi peter22 wymień te końcówki bo straszą a auto bardzo ładne
  16. ładne auto i dobre kolo sam miałem takie maluj wnęki w felgach na czarno będzie git w dół z nią i z przodu lampy wkładaj na polift
  17. może być też cewki wina jak jest walnięta i wtedy na wolnych obrotach będzie telepać,przypadłość naszych ARG-pękające ramię klapek w kolektorach i padająca cewka i co można jeszcze dopisać do tej listy elektro hydro napinacz zmiennych faz rozrządu nie chce jeździć na zamienniku tylko ori ASO cena powala ale ja jestem po wymianie jego 2400zł zamiennikiem SWAG-a nacieszyłem się 3 dni padł i nie chcieli uznać reklamacji c**je
  18. sprawdź ramię o zapadek w kolektorach czy nie jest walnięte kolo gruszki bo to w tych silnikach norma a i w gruszce od podciśnienia może być dziurawa poduszka to co widzisz na filmie to ramię te co w naszych silnikach pęka
  19. chudy30 odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    [b5 1Z] A4 TDi kolego zajżyj do tego kolegi on ostatnio wkładał to pogadasz z nim co i jak
  20. chudy30 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    siadło kolego pięknie oby tak dalej auto nabiera wyglądu
  21. nawet,nawet ci to wyszło
  22. chudy30 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    piękna i koło zacne ATS DTC 18'' 8.5'' na oponach 225/40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.