Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. ładnie ta ramka wygląda teraz
  2. a tak teraz przód wygląda
  3. qewerty z forum poszukaj w dziale lampy bodajże warsztat zrób to sam Gwerty
  4. kolego rejestracja już dawno jest założona na środku a dokładka jest srebrna bo chciałem ją jakoś odciąć żeby się nie zlewała razem z dokładką czarną wiem te numery z boku to prawie jak alfa,lipa jak nic
  5. no w sumie nie powinienem,tylko sam wiesz jakie to jest wkurzające jak jedziesz 300-400km po auto a handlarz ci pisze cacy cacy a na miejscu lipa ogólnie to nie chciałem żeby o było kierowane pod twoim adresem tylko tych handlarzy zasranych bo inaczej nie można ich nazwać naciąga podoba się teraz moja audiolka oczywiście w aucie niedawno wymieniony kompletny rozrząd i oczywiście hamulce ate porażka jak dla mnie mikoda w 100% lepsz no ale cóż teraz koło na aucie od audi a5
  6. ładna audi i w dodatku ajl ale środka to pozazdrościć ci kolego
  7. teraz nieźle wygląda tylko po co ten znaczek OOOO poszedł w czerń
  8. przód prezentuje się bardzo ładnie
  9. mikoda+ferodo
  10. nic tu niem żeby nawet na to spojrzeć i coś napisać
  11. dla mnie ładna ta twoja audiolka jedynie by jej dołożył dokładki na progi chyba z b8
  12. ładnie pracuje te twoje s6 pełen podziw
  13. to były takie silniki w audi pierwszy raz widzę takie cacko
  14. no ładna ta twoja ibizka
  15. nawet nawet audi przednie lamp polift wrzuć i grilla od polifta ze znaczkiem i będzie git co to za lotka na klapie z tyłu
  16. ładne audi i ładny kolorek powodzenia w modzeniu, 1 większe koło 2 niżej z nią 3 przód lampy poliftowe na przód wrzuć
  17. bardzo dobrze że nie zmieniło audi właściciela bo nie wiadomo na kogo trafi i co z nią zrobi a o taki egzemplarz z taki modami to już ciężko
  18. grubo kolego audi wygląda,pozazdrościć, koło to nie czasem mito
  19. kolego przednie lampy to sonar najgorszy szit jaki może być,zakładaj poliftowe zespolone soczewki albo takie zamienniki firmy depo http://allegro.pl/reflektor-lampa-kpl-audi-a4-b5-8d0-99-lift-black-i6455102297.html
  20. wodzu zapożyczę od ciebie pomysł chyba i wrzucę sobie do sedana na tył tylko ten projekt i zobaczę co z tego wyjdzie
  21. od razu lepiej
  22. pięknie wodzu ta twoja audi wygląda teraz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.