Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. nie kolego wcześniej jak wchodziłem do ciebie na stronkę to fot nie widziałem a teraz już są,pomysł niezły z tą zamianką silnika
  2. ładne autko coraz bardziej mi się podoba
  3. chyba nie jest to opisane w dziale Manuale - DIY - zrób to sam i wejdź w a4 b5 i tam musisz sobie poszukać
  4. pasują p&p z a6 c5 tylko trzeba to co jest na środku podłogi pod siedzeniem wyciąć
  5. no teraz na tym ostatnim zdjęciu widać dobry efekt folii, wrzucaj foty na bi ledzie jak założysz
  6. ładna furka,dobre mody
  7. jak założysz od razu wrzucaj będziemy oceniać
  8. jak nie lubię srebrnego którego mam tak ten twój srebrny avancik robi robotę teraz
  9. no te znacznie powinny lepiej wyglądać na audiolce niż te poprzednie
  10. nawet nieźle ci to wysło Zawartość dodana 1 minute later a i po drugie to te końcówki wydechu byś założył okrągłę z tyłu w zderzaku bo te elipsy w ogóle nie pasują ni jak do audi
  11. koło bardzo ładne ale fakt faktem trzeba ją w dół opuścic
  12. masz rację i popieram
  13. chyba jeszcze nie
  14. koło bardzo ciekawy wzór,wrzucaj na auto i pokazuj
  15. fele na plus i audi bardzo łądne
  16. ładny sedanik
  17. ładny ten twój kolorek jak nic,wrzucaj foty jak poskładasz
  18. po rolbarze jest sztos
  19. autko prezentuje się bardzo ładnie ci co hejtują niech pokarzą swoje padła wtedy można będzie porównać, pozazdrościć bryki i powodzonka w planach
  20. kumpel mi robił,dawcą był drugi zderzak
  21. niebawem wrzucę tylko jeszcze nie jest założona
  22. ja już mam zamawiałem w TBT Cars na przód bo mam zrobiony usa zdezak
  23. kolego co do tablic USA to przeczytaj tutaj http://www.nto.pl/polska-i-swiat/a/bedzie-nowy-wzor-tablic-rejestracyjnych,10497137/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.