Treść opublikowana przez chudy30
-
Rozklejanie Lampy przedniej. Xenon
kolego na pewno da się ale jeśli to jest oryginalna lampa Valeo to tylko opalarką
-
Dekielek do głowicy. Gdzie dostanę?
napewno kolego gdzieś na szrocie ze starego silnika
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
można ją wyszlifować na gładź i wtedy ją pomalować
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
koło mogłeś założyć 3 avusa w 18 calach lepiej by wyglądało audi
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
ładnie to wygląda wrzuć więcej fotek
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
załóż jeszcze dokładkę od leona i pomaluj ją w black piano bo przód trochę łysy jakby coś mu brakowało i jak założysz koło będzie git
-
[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
no kolego gruba rzeźba szkoda auta
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
koło teraz bardzo pasuje i gleba no i przód zacnie
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
lampy polerka i jak jeszcze by ci było mało to trzeba klarem pomalować i uwierz że efekt taki sam lampy wyglądaj jak z fabryki
- Utrata mocy
-
Utrata mocy
nie no to u mnie nie ma żadnych szarpnięć ciągnie tylko jakby przy wyższych partiach trochę słabiej, a jest taka możliwość że łańcuch na napinaku się przestawił
-
Dolne listwy-jakie kupić?
całkiem nieźle leżą na drzwiach
-
Dolne listwy-jakie kupić?
ja mam kupione i założone zamienniki i jestem nawet zadowolony jak za taką cenę
-
Spasowanie zderzaka od Octavi RS II
rób całkiem ciekawie to wygląda jestem ciekaw efektu u ciebie
-
Utrata mocy
w sumie to na gazie na benzynie nie sprawdzałem
-
Wymiana czy remont
oczywiście nie w tej co mam ją na forum tylko posiadałem drugą z kodem silnika AVV
-
Wymiana czy remont
lepszy jest remont niż kupno silnika na zasadzie albo się trafi dobry albo nie,ja 1,5 roku temu robił kapitalny oprócz szlifu wału wyniosło mnie to razem z rozrządem, olejami płynem chłodniczym, głowica, panewki, pierścienie na tłokach 2500zł
-
Utrata mocy
panowie dołączę się do tematu a co może być przyczyną np auto ciągnie z dołu dobrze a potem jest jakby słabiej nie ma tej mocy co z dołu,gruszka podciśnienia jest dobra bo ją sprawdzałem pracuje tak jak powinna wężyki podciśnienia wszystko w porządku dolot też, odma cała nie popękana co jeszcze można sprwadzić
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
pawelp1320 nawet jak będzie na niej mikropęknięcie którego nie zobaczysz to też będzie przepuszczać
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
będę u niego sam 3 zamawiał
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
znalazłem gościa co robi te membranki na zamówienie ulepszone,jakaś firma zrobiła mu matryce i ściągnął oryginalny materiał do niej a jakaś firma mu je wytłacza, mówił mi co i jak bo z godzinę z nim gadałem
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
audi wygląda teraz koks tylko brak zaślepki na sprysku a i ciekawie wygląda ten na pis w grilu
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
Radek91 a powiedz po wyjęciu ich całkowicie poczułeś dużą poprawę w elastyce silnika i w przyspieszaniu
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
oglądałem te filmy ale tam nie ma filmu jak jest przy 3000 rpm i trzyma je stale tylko jak jest machnięcie pedałem gazu
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
wie że można tylko kolego zbyt duża mieszanka powietrza może osłabić silnik z tego co mi wiadomo zamiast utrzymać jego parametry