Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. koło ciekawe jaki to rozmiar tego tłumika bym nie wkładał tylko od 1.8 t dwu rurkę i dużo lepiej by to wyglądało
  2. patrzę slavko jednak lampa polift wleciała na przód
  3. powiem tyle 1.8 t przerobionych na s4 jest dużo twoja jest ładna i to przedlift zostaw tak jak jest wszystko robi audi w dużą moc ja mam polift 1.8 20v ARG i cieszy mnie i mojego brat bo mamy podobne
  4. ładne te twoje audi i doposażasz je nieźle
  5. właśnie a tu jest problem bo nie wiem jaka idzie do symphony 1
  6. wiesz co żaden dzisiaj ze sprzedających nie odbiera a co najlepsze że u tego jest kosta 8 PIN i 20 PIN a u innych podają tylko 8 PIN napisałem do sprzedającego no i zapewne trzeba czekać na odpowiedź czyli muszę czekać na odpowiedź od sprzedającego lub wyjąć swoje radio i zobaczyć co tam jest z tyłu tak
  7. http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i6061653012.htmlpowiedz mi bez zaglądania w tył radia nie wiadomo co potrzebne czy 8 pin czy 12 pin pomógł byś
  8. będzie działać bez problemowo np taka http://cyfrowezmieniarki.pl/zmieniarka-cyfrowa-mp3-yatour-audi-8pin-usb-sd-aux-mp3-p-7.html
  9. panowie ja szukam teraz do swojej audi do radia audi symphony 1 jaką kupić żeby działała dobrze
  10. chudy30 odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    fura kox tylko pozazdrościć i jak to się mówi auto ma sprawiać frajdę właścicielowi a nie wyglądać (ale ona ma jedno i drugie)
  11. sprawdź ramię zapadek w kolektorach częsta przypadłość audi oczywiście jeśli je masz
  12. https://www.olx.pl/oferta/audi-a4b5-airride-us-recaro-klimatronik-sprzedam-zamienie-CID5-IDik3jt.html#0ec3058309dalej do sprzedania jeśli wam o te ogłoszenie chodzi
  13. wodzu okleiłem już swoją co powiesz jak jest u mnie a i nie chciałem kopii twojej to trochę zmieniłem,zdjęcia słabej jakości mam bo robione telefonem no i brudna fura
  14. daj znać czy masz je jeszcze i w jaki są stanie
  15. kolego primaballerina poszukuje samych sprężyn na przód bo mam już kita -40mm sprężyny hr i amory MTS a w dodatku tył regulowany i chcę żejść przodem niżej dlatego szukam przodu -60mm na przód jak byś chciał roz kompletować to sam przód bym wziął
  16. panowie poszukuję do swojej audi sprężyn -60 mm lub -70 mm ktoś pomoże oczywiście jak w temacie do przodu
  17. chudy30 odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A8/S8
    ładny zestaw do hamowania kolego jak możesz to napisz po założeniu jak hamownia się sprawdza
  18. powiem ci kolego że hamowałem ją w Białymstoku na spocie i to nie tylko ja też hamowałem i nikt z nas nie dostał wtedy wykresu z hamowni a drugi raz nie miałem czasu choć była chęć dla potwierdzenia ale w końcu zrezygnowałem i jeżdżę i się cieszę z przyjemności samej jazdy i nie wnikam czy ktoś wieży mi czy nie ja wiem swoje a gdym tego nie widział to po co bym to w ogóle pisał było parę osób co to widziało i dla mnie to wystarcza że tak dobra furka mi się trafił i skończyłem już dawno pisać na temat moc w mojej audi kto zechce to uwierzy kto nie zechce to nie musi,poprostu cieszę się z użytkowania jej już prawie 5 lat i na twarzy nie schodzi przydały by się lepsze mody ale żona dziecko jest i nowym dom także to mi za bardzo nie pozwala na bardzo duże mody,trzeba się cieszyć nawet z najmniejszego modu także kolego uszol pozdrowionka wjedź kiedyś swoją i sprawdź ją może mile cie zaskoczy twoje auto na hamowni
  19. kolego nie udało mi się tego sprawdzić gdyż za każdym razem jak było przy silniku cokolwiek robione to byłem w trasie a mój mechanik mi przy niej dłubał,ale powiem ci że braciak mój kupił audiolę z 99 roku o tym samym kodzie silnika co ja mam i tak samo autko pomyka dobrze jak moja a te 1.8 20v o innych kodach strasznie ociężale jeżdżą chodź ostatnio ADR mnie zaskoczył swoją dynamiką bo miałem okazję się przejechać znajomego audiolką właśnie ADR-em

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.