Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. chudy30 odpowiedział(a) na David1PL temat w 1.8
    i tak sam jest temat na naszym forum o tym bo to normalna przypadłość tych silników 1.8 , 1.6, 2.0
  2. chudy30 odpowiedział(a) na David1PL temat w 1.8
    w wolno ssącym ADR pierwsze co sprawdź to ramię gruszki podciśnienia czy działa i czy pracuje dobrze tak jak powinno i membranę
  3. wypadanie zapłonu jest od gazu na 1 i 3 cylindrze na benzynie tego niema cewka jeśli chodzi to tylko oryginalna używka bo nówka ori ASO to koszt 1500zł lub beru sprawuje się dobrze
  4. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    dlatego chciałbym zobaczyć na filmiku jak to jest u innych na przegazowaniu szybki ruch pedałem gazu i na utrzymaniu silnika na obrotach stałych tak około 3000 rpm
  5. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    kolego z tego co widziałem to nie powinna opaść i dlatego jak zaczynam jechać szybko to tylko pierwszy strzał robi szybki a dalej to tak sobie
  6. z tyłu możesz mieć przytkany odpływ w bagażniku a w podszybiu z przodu wyjmij pod serwem zaślepkę i będziesz miał spokój
  7. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    czekam na zamówienie i telefon od gościa bo robi nowe membrany do naszych gruszek, silniki o oznaczeniu 1.8 20v ADR, ARG i 2.0 20v ALT nowiutkie nie używane
  8. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    panowie mam pytanko do was naprawiłem swoją gruszkę w kolektorze a dokładniej pospawałem ramię tzn. cięgienko od niej ale teraz jest taka rzecz wszystko działa prawie dobrze po naciśnięciu gazu ramię od gruszki reaguje tylko że jak wcisnę gaz i nie puszczam to ramię od gruszki opada czy to normalne czy raczej przy utrzymaniu gaz na obrotach np 3000 rpm ramię po zareagowaniu i podniesieniu się i nie puszczeniu gazu powinno zostać w górze i nie opadać
  9. bardzo ładnie teraz autko wygląda z 19 i załóż dokładkę od leona będzie jeszcze fajniej a lampy to bym robił full czarne przód
  10. furka z tym zderzakiem koks wygląda pozazdrościć takiej audi
  11. ogólnie po tak długim użytkowaniu audi jestem bardzo zadowolony z tego wolno ssaka
  12. wałki są ori a tak dmuchnęła na benzynie, na gazie jest -1 KM mam to wszystko w aucie na wykresie PB i gaz
  13. po 6 latach jeżdżenia na gazie tydzień temu wjechałem na hamownię i to pokazało cały wykres wrzucę później
  14. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    dla tego to piszę bo zapytałem się kumpla co by było gdy bym klapy wyjął z kolektora, to on odpowiedział mi od razu że osłabię niutonometry w dolnych partiach
  15. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    jak masz a.8 bez turba to nie wiem czy to pomoże,ja tydzień temu wjechałem na hamownię w firmie AW Racing i moja wypluła mi 131.2KM ale jest wszystko na oryginale
  16. z tego co pamiętam to siedzenia z a6 c5 podchodzą tylko trzeba w przednich na środku takie ala prowadzenie wyciąć
  17. chudy30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    tak są różne średnice nawet chyba 3 lub cztery tych kanalików, morphin88 napisał o zmianie kolektora na tego bez gruszki i w ten sposób osłabił dół mocy silnika nie bez powodu zostało to założone
  18. zakładajcie tylko ori bo reszta to szajs ja przez zabawy na zamiennikum SWAGA wsadziłem razem z ori z ASO 2900zł,posłuchajcie się tych którzy już to wymieniali
  19. auto bardzo ładne,gratki za mody a grill robił będzie teraz łał
  20. teraz ładnie z tymi szybkami ale przełóż tą maskownicę od strony pasażera od spryskiwacza lampy bo razi jak nic już tyle czasu
  21. przepiękny allroad kolego i w dodatku obniżony lubię takie zestawienie,pozazdrościć furki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.