Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy30

  1. ciekawie to wygląda zrób zdjęcie przodem,fajne audi
  2. kolego organizujem razem z koleżkami z zambrowa
  3. siema kolego patrze jesteś gdzieś z pobliża wysokiego witam na forum i powedzenia w modach można by było się spotkać robimy małego spota 19.12.2015 w mazie zapraszam
  4. chudy30 odpowiedział(a) na makaba temat w Audi A4/S4 B6
    oems lub japan racing
  5. bardzo ładny kolorek i auto ładne
  6. włóż klucz w drzwi a nie w stacyjkę zacznij powoli zamykać kluczem i naciskaj przyciskiem w pilocie i powtórz to 3x razy wyjmij klucz z drzwi i spróbuj pilotem zamknąć jeśli był rozkodowany taka operacja powinna mu pomóc
  7. jest grubo co tu pisać a blacharz to istny poeta jakich już bardzo mało
  8. myślałem ale na razie nici bo dom buduję i brak funduszy na wydatki lewe
  9. dosłownie latam na takim komplecie ja przód nacinane,nawiercane wentylowane tarcze MIKODA do tego klocki FERRODO premium plus a tył nawiercane,nacinane MIKODA i do tego klocek FERRODO ls i płyn hamulcowy motul 660 rbf już ponad 1,5 rok i powiem ci że jakoś już teraz nie robią na mnie wrażenia choć na początku było łał
  10. popatrz trochę w te parametry płynu hamulcowego żebyś na zimnym komuś w tył nie wpadł,ja mam taki sam i lipa na zimnym dopiero po rozgrzaniu hamownia działa normalnie jak powinna
  11. chudy30 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    bardzo ciekawe koło kolego i inne niż wszystkie
  12. przecież w tym ogłoszeniu na dole kolego masz rozstaw inny taki nawet jak 5x112 popatrz
  13. strasznie to wyszło na fotoszopie
  14. autko ładne koło straszne i szpeci całość no i brak na grilu OOOO
  15. piękna kolego pogratulować autka i pozazdrościć ci jej,powodzonka w modach
  16. koło całkiem całkiem nieźle wygląda
  17. pokaż foty wnętrza i popatrz na auta kolegów z forum i znajdziesz wtedy swój własny kierunek no i patrzę oznaczenie silnika czyli kod taki jak u mnie,powodzonka w modach
  18. weź tą rynnę z tylu spod zderzaka zmien ï włóż Oryginalny tłumik od 1.8 turbo włóż przedni zderzaka jej od polifta od razu nabierze uroku auto
  19. nawet ładnie wygląda te nowe koło
  20. widzę że kolor zmieniony został auto na duży plus
  21. bież te koło bo bardzo ładny ten RIAL,jak bym miał chajs to bym się nie zastanawiał
  22. chudy30 odpowiedział(a) na mas0n temat w Audi A6/S6/RS6
    zobacz kolego na zamkniętej prawa strona klapy (światła) a światła w błotniku nie schodzą się równo,a widzę teraz na zdjęciu z lotką że coś robione było z lakierem
  23. a klapki w kolektorach padające to mają 2.7 tdi a nie 3.0
  24. chudy30 odpowiedział(a) na mas0n temat w Audi A6/S6/RS6
    ładne auto ustaw klapę tylko i trochę o lakier zadbaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.