Treść opublikowana przez chudy30
-
Ra4al'owe Audi A4 B6 QUATTRO
ciekawie to wygląda zrób zdjęcie przodem,fajne audi
-
A4B5 AVANT Praktycznie biała seria do wożenia rodzinki
kolego organizujem razem z koleżkami z zambrowa
-
A4B5 AVANT Praktycznie biała seria do wożenia rodzinki
siema kolego patrze jesteś gdzieś z pobliża wysokiego witam na forum i powedzenia w modach można by było się spotkać robimy małego spota 19.12.2015 w mazie zapraszam
-
Avant makaby
oems lub japan racing
-
B5 DailyCar
bardzo ładny kolorek i auto ładne
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
włóż klucz w drzwi a nie w stacyjkę zacznij powoli zamykać kluczem i naciskaj przyciskiem w pilocie i powtórz to 3x razy wyjmij klucz z drzwi i spróbuj pilotem zamknąć jeśli był rozkodowany taka operacja powinna mu pomóc
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
jest grubo co tu pisać a blacharz to istny poeta jakich już bardzo mało
-
[A4 B5] Avant by n-x
myślałem ale na razie nici bo dom buduję i brak funduszy na wydatki lewe
-
[A4 B5] Avant by n-x
dosłownie latam na takim komplecie ja przód nacinane,nawiercane wentylowane tarcze MIKODA do tego klocki FERRODO premium plus a tył nawiercane,nacinane MIKODA i do tego klocek FERRODO ls i płyn hamulcowy motul 660 rbf już ponad 1,5 rok i powiem ci że jakoś już teraz nie robią na mnie wrażenia choć na początku było łał
-
[A4 B5] Avant by n-x
popatrz trochę w te parametry płynu hamulcowego żebyś na zimnym komuś w tył nie wpadł,ja mam taki sam i lipa na zimnym dopiero po rozgrzaniu hamownia działa normalnie jak powinna
-
Audi A6 C7 by 7ups
bardzo ciekawe koło kolego i inne niż wszystkie
-
Felgi TECHNO do audi a4 b5 1,8t quattro
przecież w tym ogłoszeniu na dole kolego masz rozstaw inny taki nawet jak 5x112 popatrz
-
srebrna be siódemka S-line....;)
ładna superb
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
strasznie to wyszło na fotoszopie
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
autko ładne koło straszne i szpeci całość no i brak na grilu OOOO
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
piękna kolego pogratulować autka i pozazdrościć ci jej,powodzonka w modach
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
koło całkiem całkiem nieźle wygląda
-
[A4 B5] AVANT 1.8 ARG - Moje Sreberko
pokaż foty wnętrza i popatrz na auta kolegów z forum i znajdziesz wtedy swój własny kierunek no i patrzę oznaczenie silnika czyli kod taki jak u mnie,powodzonka w modach
-
[A4 B5] Rudy Sedan 1.8T by Ginek
weź tą rynnę z tylu spod zderzaka zmien ï włóż Oryginalny tłumik od 1.8 turbo włóż przedni zderzaka jej od polifta od razu nabierze uroku auto
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
nawet ładnie wygląda te nowe koło
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
widzę że kolor zmieniony został auto na duży plus
-
AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik
bież te koło bo bardzo ładny ten RIAL,jak bym miał chajs to bym się nie zastanawiał
-
[A6 AEL] w quattro
zobacz kolego na zamkniętej prawa strona klapy (światła) a światła w błotniku nie schodzą się równo,a widzę teraz na zdjęciu z lotką że coś robione było z lakierem
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
a klapki w kolektorach padające to mają 2.7 tdi a nie 3.0
-
[A6 AEL] w quattro
ładne auto ustaw klapę tylko i trochę o lakier zadbaj