Treść opublikowana przez Krzychu67
-
Coś nie tak z ledami- światła pozycyjne
Załóż jakieś lepsze te ledy, może Phillipsa. Problem powinien zniknąć
-
Jaki olej polecacie
Mam zalany Liqui Moly Synthoil High Tec 5W40 - http://google.plczesc/olej-syntetyczny-liqui-moly-synthoil-high-tech-5w40-1-litr,1-222-2622-931219.html- czy jak do tego doleję Top Tec 5W40 to nic strasznego się nie stanie?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
To skoro mamy "forumowego ekspera" od świateł dziennych to ja mam pytanie i z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. http://swiatla-dzienne.pl/-> dół strony -> Światła do jazdy dziennej OSRAM LeDriving Fog '2 w 1' Czy takie światła 2 w 1 to opłacalna inwestycja? Tanie nie są, a ja nie za bardzo się orientuję w tych światłach DLR itp. I jak to jest z tą oszczędnością na paliwie, prawda czy mit?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Czy tarcze Girling będą dobre? Gdzieś czytałem że firma ta robi dobre części układu hamulcowego, o chodzi dokładnie o te: http://www.nowe-hamulce.pl/tarcza,hamulcowa-girling-audi-a4,8k2,b8,od,2007,11-2,0,tdi,170km/p,5,6418,26836,100032,0,279,6048484/
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
A lał ktoś do swojego auta takie coś: http://google.plczesc/plyn-do-chlodnic-castrol-radicool-sf-g12-1-litr,1-207-15109a-979803.html? Pytam ponieważ, mam okazję dorwać taką bańkę za dosłowne grosze, ale nie wiem czy zalanie A4 tym płynem to dobry wybór
-
Jaki płyn/koncentrat z normą G12 ?
Dokładnie nie pamiętam jaką normę spełniał ten koncentrat ale swego czasu kupiłem czerwony K2 Kuler http://google.plczesc/plyn-do-chlodnic-k2-kuler-czerwony-koncentrat-1-litr,1-k2-t211c-979809.htmlmożesz śmiało zalać tym
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
@mateusz233 właśnie dużo słyszałem o tym, że świece żarowe Boscha całkiem dobrze się sprawują i dużo osób mi właśnie mówiło o tym że silnik pracuje lepiej, nie ma tych nierównych obrotów pod odpaleniu, tak jak piszesz, ja w sumie za bardzo na tego typu częściach się nie znam więc zapytam wprost, czy te świece Boscha http://google.plczesc/swieca-zarowa,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-9-tdi-101km,5-4731-16261-100152-0-30-0250202022.htmlbędą ok czy brać może coś NGK? długość podana 92 mm wy piszecie tutaj o 97 mm, to znaczy że coś źle znalazłem?
-
Akumulator
Mam takie pytanie, odnośnie kupna nowego akumulatora. Jaki moglibyście najlepiej polecić? chodzi mi o dobrego producenta i też żeby cena była w miarę. Może coś z tej listy? http://google.plauto-czesci/akumulator,audi,a4-8k2-b8-od-2007-11,2-0-tdi-150km,5-6418-59562-100042.htmlz góry dzięki za odp
-
Bujanie na boki
u znajomego było to samo.. tylko że jemu to stało się na jakiejś dziurze ;/ ale będzie starał się o odszkodowanie.. tutaj sobie poczytał na ten temat http://www.autoamortyzatory.pl/artykuly/jak-uzyskac-odszkodowanie-za-uszkodzone-zawieszenie,34/
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja ostatnio kupiłem stą http://www.motocentrum.pl/akumulator,opel,vectra-c,1-9-cdti-150km,84-4865-17942-100042,kp akumulator Centry 71Ah bo nie chce mieć problemów z odpalaniem w zimie. Słyszałem jednak bardzo różnie opinie o tej firmie.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam, zastanawiam się nad założeniem na przód takich klocków od TRW http://www.nowe-hamulce.pl/klocki,hamulcowe,komplet-trw-audi-a4,8d2,b5,1994,11,2001,09-1,9,tdi,90km/p,5,253,4618,100030,0,161,gdb826/ czy jest na forum ktoś, kto mógłby mi napisać coś na temat tych klocków? Czy nie piszczą, w miarę długo się trzymają no i z jakimi tarczami najlepiej współpracują, też TRW? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
-
Luźny Wentylator Chlodnicy
Jeśli nadal szukasz wentylatora to tutaj powinieneś coś znaleźć do twojej wersji auta: http://www.autochlodnice.com/wentylator-audi-a4,8k2,b8,od,2007,11-2,0,tdi,143km/l,5,6418,23301,100337/ Ja jak miałem problem z wentylatorem mechanik mówił zeby kupowac nowy, nie ma sensu bo luzy byly za duze, nie wiem jak w jest w Twojej sytuacji.
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Niestety korozja jest bezlitosna, mnie też niebawem czeka konserwacja bo na nadkolach już pojawia się nasza kochana rdza PS. Tak odnośnie tematu, gdyby ktoś się nudził http://www.autoparto.pl/poradniki/pokaz,24,jak-pozbyc-sie-rdzawych-plam-z-karoserii.html
-
Wymiana calej KLIMATYZACJI jaki koszt ?
Co do warsztatu Ci nie pomogę za bardzo, ale gdybyś potrzebował części to z własnego doświadczenia polecam http://www.autochlodnice.com/chlodnice,wody-audi/k,100103,5/ Szeroki wybór, ceny tez w miarę.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Też słyszałem wiele dobrego o tej firmie
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
a te chinskie bosche ile wytrzymaja?