Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzychu67

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzychu67

  1. Załóż jakieś lepsze te ledy, może Phillipsa. Problem powinien zniknąć
  2. Krzychu67 odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Mam zalany Liqui Moly Synthoil High Tec 5W40 - http://google.plczesc/olej-syntetyczny-liqui-moly-synthoil-high-tech-5w40-1-litr,1-222-2622-931219.html- czy jak do tego doleję Top Tec 5W40 to nic strasznego się nie stanie?
  3. To skoro mamy "forumowego ekspera" od świateł dziennych to ja mam pytanie i z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. http://swiatla-dzienne.pl/-> dół strony -> Światła do jazdy dziennej OSRAM LeDriving Fog '2 w 1' Czy takie światła 2 w 1 to opłacalna inwestycja? Tanie nie są, a ja nie za bardzo się orientuję w tych światłach DLR itp. I jak to jest z tą oszczędnością na paliwie, prawda czy mit?
  4. Czy tarcze Girling będą dobre? Gdzieś czytałem że firma ta robi dobre części układu hamulcowego, o chodzi dokładnie o te: http://www.nowe-hamulce.pl/tarcza,hamulcowa-girling-audi-a4,8k2,b8,od,2007,11-2,0,tdi,170km/p,5,6418,26836,100032,0,279,6048484/
  5. A lał ktoś do swojego auta takie coś: http://google.plczesc/plyn-do-chlodnic-castrol-radicool-sf-g12-1-litr,1-207-15109a-979803.html? Pytam ponieważ, mam okazję dorwać taką bańkę za dosłowne grosze, ale nie wiem czy zalanie A4 tym płynem to dobry wybór
  6. Dokładnie nie pamiętam jaką normę spełniał ten koncentrat ale swego czasu kupiłem czerwony K2 Kuler http://google.plczesc/plyn-do-chlodnic-k2-kuler-czerwony-koncentrat-1-litr,1-k2-t211c-979809.htmlmożesz śmiało zalać tym
  7. @mateusz233 właśnie dużo słyszałem o tym, że świece żarowe Boscha całkiem dobrze się sprawują i dużo osób mi właśnie mówiło o tym że silnik pracuje lepiej, nie ma tych nierównych obrotów pod odpaleniu, tak jak piszesz, ja w sumie za bardzo na tego typu częściach się nie znam więc zapytam wprost, czy te świece Boscha http://google.plczesc/swieca-zarowa,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-9-tdi-101km,5-4731-16261-100152-0-30-0250202022.htmlbędą ok czy brać może coś NGK? długość podana 92 mm wy piszecie tutaj o 97 mm, to znaczy że coś źle znalazłem?
  8. Krzychu67 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Mam takie pytanie, odnośnie kupna nowego akumulatora. Jaki moglibyście najlepiej polecić? chodzi mi o dobrego producenta i też żeby cena była w miarę. Może coś z tej listy? http://google.plauto-czesci/akumulator,audi,a4-8k2-b8-od-2007-11,2-0-tdi-150km,5-6418-59562-100042.htmlz góry dzięki za odp
  9. Krzychu67 odpowiedział(a) na ppa4 temat w Audi A4 B8
    u znajomego było to samo.. tylko że jemu to stało się na jakiejś dziurze ;/ ale będzie starał się o odszkodowanie.. tutaj sobie poczytał na ten temat http://www.autoamortyzatory.pl/artykuly/jak-uzyskac-odszkodowanie-za-uszkodzone-zawieszenie,34/
  10. Ja ostatnio kupiłem stą http://www.motocentrum.pl/akumulator,opel,vectra-c,1-9-cdti-150km,84-4865-17942-100042,kp akumulator Centry 71Ah bo nie chce mieć problemów z odpalaniem w zimie. Słyszałem jednak bardzo różnie opinie o tej firmie.
  11. Witam, zastanawiam się nad założeniem na przód takich klocków od TRW http://www.nowe-hamulce.pl/klocki,hamulcowe,komplet-trw-audi-a4,8d2,b5,1994,11,2001,09-1,9,tdi,90km/p,5,253,4618,100030,0,161,gdb826/ czy jest na forum ktoś, kto mógłby mi napisać coś na temat tych klocków? Czy nie piszczą, w miarę długo się trzymają no i z jakimi tarczami najlepiej współpracują, też TRW? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
  12. Jeśli nadal szukasz wentylatora to tutaj powinieneś coś znaleźć do twojej wersji auta: http://www.autochlodnice.com/wentylator-audi-a4,8k2,b8,od,2007,11-2,0,tdi,143km/l,5,6418,23301,100337/ Ja jak miałem problem z wentylatorem mechanik mówił zeby kupowac nowy, nie ma sensu bo luzy byly za duze, nie wiem jak w jest w Twojej sytuacji.
  13. Niestety korozja jest bezlitosna, mnie też niebawem czeka konserwacja bo na nadkolach już pojawia się nasza kochana rdza PS. Tak odnośnie tematu, gdyby ktoś się nudził http://www.autoparto.pl/poradniki/pokaz,24,jak-pozbyc-sie-rdzawych-plam-z-karoserii.html
  14. Co do warsztatu Ci nie pomogę za bardzo, ale gdybyś potrzebował części to z własnego doświadczenia polecam http://www.autochlodnice.com/chlodnice,wody-audi/k,100103,5/ Szeroki wybór, ceny tez w miarę.
  15. Też słyszałem wiele dobrego o tej firmie
  16. a te chinskie bosche ile wytrzymaja?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.