Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fatboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fatboy

  1. fatboy odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    mi się udało trafić regenerowane hitachi przez helle narazie ok działa
  2. fatboy odpowiedział(a) na Adamo8715 temat w Audi A4 B5
    Tylko wymiana na nowe żadnych polsrodkow
  3. fatboy odpowiedział(a) na kanaper temat w 1.8
    najlepiej ale cięzko będzie bo to chodliwy towar:decayed:
  4. tak z ciekawości zapytam co to za cudeńka są w tych słupkach?
  5. nic ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- ja zmieniałem z przedlifta z końcówką "L" na polifta z końcówką "E" na 3 przyciski podłączyłem kierunki do kabelków wychodzących z pompki odpowiadających za mruganie kierunkami i kierunki mrugają jedyny błąd jaki pompka pokazuje po podpięciu vaga to brak komunikacji can
  6. sprawdź szczelność połączenia na wyjściu z pompki może wężyk jest nieszczelny
  7. fatboy odpowiedział(a) na kanaper temat w 1.8
    PASSAT B5 AUDI A4 1.8 CEWKA ZAPŁONOWA 0221603003 (4282506929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w 1.8 masz coś takiego
  8. ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ---------- Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp. A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami Tapnięte z iphona Daruś to bierzesz sprzęciora czy nie bo jak nie to wypycham go na internety
  9. fatboy odpowiedział(a) na rysland temat w 1.8
    przepustnica musi mieć te same numery co stara inaczej możesz jej nie zaadoptować
  10. Wystarczy podpiac kierunki do kabli w pompce i mrygaja
  11. Winszuje Winszuje
  12. tak tylko ślizgi musisz mieć też z polifta
  13. powinien być raczej na pewno elektrohydrauliczny
  14. Się nie sprzeczam ale ja miałem uwalony glosniczek i tykaly kierunki
  15. Tykanie wydobywa się z wlacznika awaryjnych bo tam są wszystkie bebechy od kierunków
  16. o co się bedziesz starał ?
  17. Bedzie bedzie
  18. MONSTER GARAGE BY ARKADIUSH szlifierka w ruch i mamy....... takie cuś
  19. To teraz przesiadka na krawata
  20. alkantara sie przezarła juz nie modna
  21. do quattro a ktoś znaczek oderwał Bez znaczka są i tak mysle czym by to mogło sie zaślepic;) najlepiej znaczkiem kłatro:decayed:
  22. dobry prajs
  23. dostaniesz tyczką w kapelusza chociaż tobie do cinkola kapelutek pasuje jak ulał (bez urazy)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.