Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. jo! za 4 lata
  2. TAK Teraz przygotuj się na telefony, typu. Kiedy wymieniałaś olej dlaczego zapaliła się taka czerwona kontrolka i puka w zawieszeniu a mówiłeś że wymieniałeś :decayed:
  3. Tyle,że Hiszpanie strzelają po jednej bramce i to w końcówce. Z Portugalią ze spalonego,a z Paragwajem po nie uznanym golu w pierwszej części. Myślę,że jeśli nie sędzia to nikt im nie pomorze,bo Niemcy strzelają bardzo dużo bramek. Widać też,że Hiszpanów męczy już ten turniej, a kolejne mecze nie pokazały ich wyższości w piłce tylko niebywałego fuksa :gwizdanie: Mam nadzieję,że Holandia pokona Niemców w finale.
  4. gdzie ktoś pisał,że 1.6 ?mój był 1.8 na pełnym wytrysku model 93'
  5. Z racji,że mój wóz ma już prawie 230tyś. orientowałem się jak zrobić swap skrzyni. Najtaniej wyjdzie kompletny swap razem z silnikiem. Za wymianę, moje graty za BDG z szóstką+robota, koleś chciał 4tyś. Dla mnie była by to opłacalna przeróbka,bo wiedziałem co kupuję i dokładnie tyle stargowałem,a i tak cena wyjściowa była znacznie niższa od 1.9 z tym wypasem. Dałem sobie jednak spokój, bo skrzynia działa.
  6. co ty pier... rozjadą szwabów w pył czym?
  7. to nie wiedziałeś od lat są razem :gwizdanie:
  8. Co to miało być. :gwizdanie: Sędzia i flak ratują d*pę Hiszpanom. Gdzie są wielcy mistrzowie Europy?? Ochy i echy w studiu,ale przecież wygrali nie słusznie
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    po osiemnastej
  10. nie szwankował mu i kupił jeszcze dwa
  11. :decayed: :polew: :polew:
  12. on miał 2 letniego
  13. jest w nim zbyt ciemno i zdjęcia się nie udały
  14. Nie wiem czy mam wypakować,dmuchanego krokodyla i rękawki, bo rozumiem,że nie będzie basenu,ale mam nadzieję,że jest w okolicy jakaś woda?? :gwizdanie:
  15. Mam nadzieję,że Argentyna jutro pokarze Niemcom jak się gra w piłkę. Całe szczęście,że,Holandia, jedna z moich ulubionych drużyn idzie do przodu,bo druga Włochy ogląda mecz przed telewizorem przy piwku i paczce paluszków
  16. jak mi nic nieoczekiwanego nie wypadnie,to chętnie wpadne stawiam co najmniej kawę i mus truskawkowy [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:15_________________________________________________ znajomy kupił,właśnie z Pszczółek, myślałem,że to twoje tereny :gwizdanie:
  17. Sprzedałeś może w tygodniu 2 john deere do Stężycy lub okolic?
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jak tam klimat na jutro?? Może małe ognicho?? :gwizdanie:
  19. Ma ktoś ochotę przyjechać jutro na ognisko do Pypkowa?? :gwizdanie:
  20. Dokładnie te same kurczaki , które wcześniej oskubiesz i wypatroszysz :polew: :polew: i najpierw złapiesz :polew:
  21. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Alona w pierwszym poście jest pełen adres.
  22. Poczekacie co??? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.