Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś ty we Wrzeszczu robił, tam są ino same bloki [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 22:24_________________________________________________alvaro,antonio łopata w dłoń i na wały http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pomorskie-przygotowuje-sie-do-fali-powodziowej,wid,12295863,wiadomosc.html :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.bokser.org/content/2010/05/23/000346/index.jsp
-
Liga Mistrzów 2009-2010
:polew:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
- Liga Mistrzów 2009-2010
Gdzie jest teraz Fazy i to jego 2:1 dla Bayernu- Liga Mistrzów 2009-2010
komentator,stwierdził,że zrobił,go jak dzieciaka na plaży w Pucku- Liga Mistrzów 2009-2010
2:0 dwa miesiące temu nikt mi nie chciał uwierzyć,że Inter wygra LM- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie wiem, czy słyszeliście o tym Panu, mój znajomy pochodzi z Czerska właśnie wygrał ważną walkę. Mieszka aktualnie w Hamburgu i mówi,że chce być jak Darek Michalczewski.. http://www.bokser.org/content/2010/05/22/214753/index.jsp- Liga Mistrzów 2009-2010
Na kanale 59 telewizji N jest transmisja 3D- Liga Mistrzów 2009-2010
Jak mawia mój koleś.. Kibicowanie niemieckim klubom powinno być w PL prawnie zakazane :decayed:- Liga Mistrzów 2009-2010
Jedna akcja- Spoty Kościerzyna
czyste powietrze Ci szkodzi- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Włochy albo któryś europejski zespół,może też zaskoczyć Afryka.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale jedz,jedz ..lamusy z ełu się ucieszą zaloguj się tam i daj znać,żeby rozwijali czerwone dywany [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 18:29_________________________________________________Strajkujecie ???[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:16_________________________________________________Łepski koleś miał dziś przywieść te graty,ale nie przyjechał. Wysłałeś,to do Jarka?- Spoty Kościerzyna
mam N-kę Polsat,zresztą też Dobra, spokojnie ,ale musimy dogadać się konkretnie na jakąś sobotę,tak,żeby się trochę ludzi zjechało- Spoty Kościerzyna
:gwizdanie: dobrze,że mówisz,bo całkiem o nich zapomniałem Przed chwilą zjadłem pysznego gryla na świeżym powietrzu,zapiłem całość Leszkiem. ...można tak w sobotę....., jak wam pasuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:10_________________________________________________ JUTRO OGNISKO !?!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Współczucia... Wielu się całe,życie dorabiało, a teraz ciach i wszystko pływa. Co najdziwniejsze na Pomorzu prawie wcale nie pada.- Cenne sugestie, uwagi potrzebne... portal o robieniu jedzonka :)))
Szukasz może pracy ?- Spoty Kościerzyna
Jest szansa,że w sobotę będzie ładnie :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobrze,że mówisz,bo właśnie chciałem wyjeżdżać- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Spoty Pomorskie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski prześlij, to psd do jarko. Przyjadę dziś na M-rnię i cię za to wszystko ucałuję- Liga Mistrzów 2009-2010
myślę tak samo- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko, jedna koszulka za free wystarczy Myślałem,że to wystarczy,ale ma to wyglądać tak jak tu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33999.0.html;msg1595885#new Wkleiłeś jpg czyli zdjęcie. A to ma być plik z PS czyli psd lub zrobiony w corelu. Chodzi o to żeby wszystko było zgodne z projektem, czyli tak jak chcemy. Ze zwykłego jpg może wyjść trochę inaczej... I nie musi to być projekt na koszulce tylko samego logo A tak ma wyglądać prawidłowe logo na koszulki Bez tego szarego paska Łepski nie podglądaj tylko działaj - Liga Mistrzów 2009-2010