Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:sesese:
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Schudłem tyle co miałem(94pas) od jutra walę w muły. Na początek na sucho, potem mega mass Na wiosnę chce mieć stówkę,a w lipcu, kaloryfer na brzuchu :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Michał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Łukasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kulig rozpoczyna się o 17.00, w Pażęcach jest to jakieś 3km ode mnie. Tak więc najlepiej jakby wszyscy zjawili się na 16.45 w Pypkowie Ze względu na spore zainteresowanie, nie było sensu kompletowanie osobnego zaprzęgu więc dorzuciłem nas do innej ekipy. Więc będą dwa zaprzęgi, a ze względu na porę będzie to kulig nocny z pochodniami,a po nim ognisko+kiełbaska i chleb ze smalcem Mam załatwione pokoje dla chętnych, dogadamy wszystko na miejscu.. Można wpadać niezapowiedzianie, byle na czas http://www.a4-klub.pl/smf/kaszuby_kulig_klubowy-t111929.0.html
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
a co to za świństwo ?? dla mnie to wygląda jak tabletki na wątrobę
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Jak się jeździ po mieście trzeba mieć naklejki z zaznaczoną normą emisji spalin jakie auto spełnia. Multivany 2.5tdi spełniają euro3 czyli naklejka jest żółta,a żeby wjechać do centrum niektórych miast trzeba mieć euro4 naklejka zielona. Tyle,że na żółtej nie było można wjeżdżać w niektórych miastach już od stycznia 2009. Mapa miast gdzie od kiedy z jaką naklejką
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Już oni coś wymyślą, to silnik na zwykłej pompie
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
T5 2.5tdi 174PS lata pięknie, jechałem Longiem 5 osobowym,oryginalna gródź między paką a kabiną miał fajne wnętrze i wyciszenie jak Multivan. Na Autobhanie wciągasz osobówki jak smarki, 150 na blacie,a obroty 2tyś z haczykiem 6biegów robi swoje.Sypią się 1.9tdi nie silnik,ale sprzęgła i skrzynie,niema się co dziwić bo napęd przeniesiony żywcem z Caddy i nie daje rady z masą busa. Jeździ się też tym dziwnie bo silnik potrzebuje wyższych obrotów,żeby jechać. Z zewnątrz T5 jest większy,a w środku taki sam jak T4, jednak znacznie bezpieczniejszy, bo konstrukcja nowsza o ponad 10lat. Dla mnie ta klasyczna sylwetka to jest to [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 08:28_________________________________________________Multivana z 2.5tdi pod maską tańszego jak 7tyś.euro omijaj z daleka.
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
na allegro miałby 68tyś. km Wiem,że takie są przekręcałem na jesień Niemca, żeby mi sprzedał swojego miał niecałe 80tyś, 03'' rok pełna opcja Highline komputer dwie strefy ksenony,totalny ful, gościu ma firmę gdzie serwisuje przyczepy i kampery, kasy opór,a nie chciał sprzedać i kupić coś nowszego,myślę,że coś jest na rzeczy
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
najważniejsze,że na tyle,rzadka że dała się łyknąć
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Tyle,że po co to 2.8 zobacz jak 2.5 lata, Golf 3 1.9tdi nie jest wolnym samochodem Volkswagen T4 TDI vs Golf 3 TDI ale tak to na prawde wygląda w realu,próbowałem się kiedyś ze szwagrem w MK3tdi i do 150 nie odszedł mi nawet na metr.
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
no VR6 często jeszcze z synchro,to dopiero ssak
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Taka sama benzynka jak masz w Audi tez jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
groszowa sprawa w sklepie w Stężycy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gdzie to? dzielnica gdzie mieszka Tomeks? Tu mydlo stoi przy tablicy na wlocie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_w_koscierzynie-t67425.45.html[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:52_________________________________________________Tomeks może skoczymy na rybki ? Łowiłeś kiedyś z pod lodu? Wiesz przyroda mróz termos,a w nim herbatka z wkładką ...ognisko na lodzie ...
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
W T5 są ale w T4 niema, ale już 102PS fajnie jedzie bo skrzynia dobrze dopasowana i moment 285Nm robi swoje. Nie wiem dlaczego tak piszą. Mój miał gratisu 13PSów http://wysokieobroty.moto.pl/auto/1,72135,2248128.html tu masz jakie były Widziałem kiedyś w Niemczech Policyjny 2.4TD,ale to prawdziwa rzadkość i nie wiem ile ma to koni. Multivany seryjnie miały diesle 1.9TD 68KM,2.4D 78KM. 2.5TDI 102KM(od roku 96) i 150KM(od roku 99) inne moce to już prywatna wersja piszących ogłoszenia.
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
to prawie to samo Multivan ma łóżko. Tyle,że ten był bity, albo nieźle skręcony przebieg,norma wśród handlarzy
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Żeby nie było T4 nie miało w sobie 1.9TDI żaden rocznik czy wersja(fabrycznie) a co ma Vito w środku,czego niema Multivan znajdz multivana z skóra albo pleumatycznym zawieszeniem viano pneumatyke ma kazde a i skóry bardzo czesto sie zdarzaja http://allegro.pl/item880487340_vw_t4_oryginalna_caravelle_skora_navi_automatic.htmlhttp://allegro.pl/item893691932_vw_t4_multivan_wnetrze_highline.html ta wersja miała prawie zawsze,często jasne do ciemnej blachy to jak s-line w Audi. Nie rozumiem po co w busie pneumatyczne zawieszenie tym bardziej,że jest mega wygodny i świetnie się prowadzi. Do tego miękka deska, a plastiki na najwyższym poziomie wytrzymałości. Po zatem mówimy tu o Vito,a nie Viano Ranking awaryjności http://www.autocentrum.pl/adac/rankingi_awaryjnosci_vany.html http://moto.pl/MotoPL/1,88389,4084925.html http://wysokieobroty.moto.pl/auto/1,72135,2248128.html Ogólnie to tak jakby porównywać A4 z Mercem C klasą. Przejedź się kilkoma i porównaj. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________ auto przed ostatnim liftem ma nowy pysk,a stare zegary zielone i trochę inną deskę jak mój.Silnik 102KM czips na 130KM najłagodniejszy, nie robi najmniejszego wrażenia na motorowni. W Multivanach były tylko 2 silniki 2.5 tdi 102 i 150 KM[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:24_________________________________________________W Polsce masz taniej http://allegro.pl/item880271122_caravelle_long_2_5tdi_131ps_xenon_hak_2500kg.html