Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Witaj na forum
  2. Witaj na forum
  3. Jak tam Trzeniek dupsko opalone ??
  4. Witam kolegów Trzenia i Iverson , życzę miłego wypoczynku i proszę o uiszczenie opłaty klimatycznej, w przypadku słuchania głośnej muzyki w trakcie wczasów, o rozliczenie się z ZAIKSem, nie zapomnijcie też zabrać ze sobą śmieci
  5. ....też byś tak chciał :gwizdanie: :gwizdanie: miałem zamiar ci siarczystą ripostę walnąć, ale pewnie byś ryczał do niedzieli i nici z dzisiejszego spota [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 17:49_________________________________________________Bardzo bym prosił osoby wybierające się na zlot o zerknięcie do wątku i przelanie zaliczki http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.120.html lub jeśli jest taka możliwość, przekazać pieniążki Fazemu na spocie, bo mnie dzisiaj nie będzie Jeśli ktoś już zaliczkę wysłał, to proszę o PW. Pozdrawiam
  6. Cześć Marcin
  7. Mnie niestety nie będzie Kilka zdjęć z manii, chwyciło na dwóch mojego busa ćwiartka i 2*s4 rs4 z Bytowa Jeszcze kilka zdjęć http://picasaweb.google.pl/ninior.gdynia/VWMania2009PruszczGdanski31Lipiec12Sierpien#
  8. xxx

    GILI odpowiedział(a) na blade13 temat w Inne marki
    Fajne autko widziałem je w Kościerzynie , niestety nie spotkaliśmy się na vw manii, byłem Multivanem stałem obok Bulego rocznik 60'. Śmiało wpadaj na spoty Tu taż możesz http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html
  9. 4 auta to naprawdę nieźle jak na pierwszy raz wiem coś o tym, bo nie możemy się rozkręcić w Kościerzynie mimo,że jest poparcie z 3city...
  10. Cześć Rajmund
  11. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    dobra wiemy o co chodzi
  12. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    A dzieki kolego napewno sie zjawie jakos na spociku w Koscierzynie, i pomyslimy nad spotem w Stezycy Ty byłeś miedzianą z grilem od esy ??
  13. Dziękuję wszystkim za udany spoto-zlot
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jak tam koledzy robimy spota dzisiaj ??? Jesteście on...więc pytam [br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 17:40_________________________________________________Pozdrowienia dla właścicieli A czwórek,rej. GKS... których widzieliśmy na VW Manii Czas pojawić się na spocie w K-nie :gwizdanie:
  15. Witaj na forum
  16. Mam dzisiaj zakwasy na brzuchu już dawno się tyle nie śmiałem, a przeciąganie Garbusa i i Mario na slipkach, :polew: kvrwa prawię się udusiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.