Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frodus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Frodus

  1. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chłopaki, kupiłem silnik do swojej b7. Sprzedający był trochę nie ogarnięty jeśli chodzi o oznaczenie silnika. Wiem ze zdemontowany był z b7 2006r. Na silniku jest wybite 1.9 jednak jak dojść do modelu brb czy bke? Jakoś po numerach da rade? Auto z Austrii z przebiegiem niby 187tys. Podpalone zostało we Francji podczas niedawnych zamieszek. Zastanawiam się tylko jaki jest model silnika, łapek mówił ze BRK, ale przecież nie ma takiego silnika
  2. Na myśli miałem to że ta "kara" była śmiesznie niska
  3. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nr 2. Zdecydowanie :-) A co do coli to puszka. Jakie ilości to nie wiem, musiałbym dopytac :-)
  4. Znajomy zapłacił karę, tzn odsetki od nieterminowego opłacenia podatku. Odsetki wyniosły 20 parę złotych za jakieś 4 -5 tygodni zwłoki :-P
  5. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Noo za mną tez chodzi od jakiegoś czasu xenon Ogólnie to zwykle lampy mi nie przeszkadzały przyzwyczaiłem się, ale jak jechałem niedawno autem znajomego na xenonie to sobie powiedziałem ni ch**a musze zmajstrować swojej a4 takie lampy. Nawet nie ma co porównywać bo przepaść między zwykła lampa a xenonem jest ogromna Edit. Aaa chłopaki. Chciałby ktoś coca cole z jakimś własnym napisem na puszce? Nazwisko, dowolny napis?? Bo jest opcja żeby coś takiego wykombinować :-D
  6. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli jak coś to mówić że szybę miałem oryginalną (dobrą) i syfu nie dam sobie wstawić? Do tego tematu jeszcze wrócę. Teraz mam niestety zmartwienie z silnikiem. Kombinuje żeby znajomy mi z niemcowni przywiózł motorek
  7. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://allegro.pl/nowa-szyba-przednia-czolowa-audi-a4-b6-b7-sensor-i4471634187.html Szyba niby pod sensor ale czemu tak tanio i to jeszcze nowa
  8. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kamień i zgłoszenie do PZU? :-D
  9. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Najpierw załatwić musze sprawę z silnikiem. Zderzak ze spryskami jest w trakcie załatwiania. Jakie mogą być przybliżone koszta jeśli chciałbym wstawić bixy, lusterko fotochrom z czujnikiem deszczu tak aby to wszystko szłolegalnie. Wiem ze samopoziom musi być, inny zbiornik na płyn do spryskiwaczy. A aby lusterko i czujnik deszczu działał jak należy to w co bym musiał zainwestować? Jaki sterownik?
  10. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No będzie ori :-) nic innego nie wchodzi w grę. Kiedyś podobały mi się te niby b8,ale zdrowy rozsądek wziął górę. Ile może kosztować układ poziomujacy
  11. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://ebay.com/itm/361030540497?nav=SEARCH Widział ktoś z was Panowie to na żywo?
  12. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zatarl się i jeszcze coś siadlo. Jak to zobaczyłem wszystko zdemontowane to aż mi się płakać chciało. Jutro napisze dokładniej bo ostatnio nie mam głowy do tego
  13. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Można powiedzieć że wszystko. Z miski olejowej wyciagnieto juz nie opiłki a kawałki stali wielkości 1/3 zapałki. Ciężko wałem kręcić, tzn jakieś 3/4 obrotu idzie dobrze, a dalej z dużym oporem. Tragedia normalnie. Ale gora silnika zdrowa, wałek rozrządu ładny. Tylko kawałek wtrysku się odłamał
  14. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko to by podlegało pod 1.9 czy już 2.0?
  15. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3R, wspominałeś wcześniej ze w miejsce BRB podszedł by silnik BPW.Dużo przerabiania by z tym było? Czy pasował by BPW w miejsce BRB normalnie? Oczywiście kwestia juz jest całego, kompletnego silnika
  16. No tak. To wiem, bawiłem się jakiś czas tyrosem 4. Ale do tego trzeba być trochę ogarnięty i trzeba chcieć
  17. Jacek, wiesz co miałem na myśli :-)
  18. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie. Potrzebuję pilnie silnia BRB. Ma ktoś z was coś w okolicy? Temat załorzyłem w dziale :kupię" jednak jeszcze tutaj wolę zapytać. Silnik goły bez osprzętu, bez wtrysków. Mój zakończył życie, niestety Tel kontaktowy do mnie 783-238-289, albo do DEV'a 693-456-699
  19. No tak. Jak widzę na weselu 2 keyboard'y i wydobywający się z nich piekny podkład do konkretnej piosenki to nogi się uginają. Przecież keyboard'y nie mają fabrycznie styli które pasowały by do jakiejś tam piosenki np. Jesteś Szalona, tak aby brzmiało to jak oryginał. A grajki co na midach lecą, to tak się wyczuwają w grę i w aranżacje utworu ze głowa mała :-P
  20. Ja pojade się zmierzyć jak DPF'a się pozbęde zobaczymy co wyjdzie. Szakal, zerknij pod auto, będziesz wiedział
  21. Na saxie z chęcią bym zagrał w zespole. A najbardziej mi się marzy wesela z taką "orkiestra" z prawdziwego zdarzenia. Nie tak jak w większości, ktoś puści MID'a i po sprawie. Tylko tak gdzie każdy gra"for live " + jeszcze wokal do tego :-) ahh kurde , rozmarzylem się
  22. Każdy się broni, ubezpieczalnia tez chce zatrzymać pieniądze dla siebie. Gdyby oni taki problem robili z wykupieniem AC. Ale jak zawsze, Panie - Zapłacisz my ubezpieczymy. Tylko co dalej? Ze jest na papieru, to super, ale co dalej??
  23. A hydrografika dałaby rade? Czy lepiej myślec o cczymś innym?
  24. Jeśli chodzi o wulkany to nasze auta wprowadzają 3 jak i nie więcej miejsc po przecinku tego co daje wulkan. No ale wulkanu nie można kontrolować ani nakładać mandatów, wiec na lini ognia jesteśmy my, kierowcy. Robero, duży masz zapas do Normy co2?
  25. Frodus odpowiedział(a) na witus83 temat w 2.0TDI
    Ja swoje juz przeżyłem i jeśli chodzi o szarpanie, sprawdź na VAG czy przeładowania nie miałeś. Druga rzecz to dpf i egr. Jakieś błędy musiałbyś podać, będzie nam o wiele łatwiej w pomocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.