Treść opublikowana przez Frodus
-
B7 Crew
Chłopaki, kupiłem silnik do swojej b7. Sprzedający był trochę nie ogarnięty jeśli chodzi o oznaczenie silnika. Wiem ze zdemontowany był z b7 2006r. Na silniku jest wybite 1.9 jednak jak dojść do modelu brb czy bke? Jakoś po numerach da rade? Auto z Austrii z przebiegiem niby 187tys. Podpalone zostało we Francji podczas niedawnych zamieszek. Zastanawiam się tylko jaki jest model silnika, łapek mówił ze BRK, ale przecież nie ma takiego silnika
-
obowiązek rejestracji auta z za granicy
Na myśli miałem to że ta "kara" była śmiesznie niska
- B7 Crew
-
obowiązek rejestracji auta z za granicy
Znajomy zapłacił karę, tzn odsetki od nieterminowego opłacenia podatku. Odsetki wyniosły 20 parę złotych za jakieś 4 -5 tygodni zwłoki :-P
-
B7 Crew
Noo za mną tez chodzi od jakiegoś czasu xenon Ogólnie to zwykle lampy mi nie przeszkadzały przyzwyczaiłem się, ale jak jechałem niedawno autem znajomego na xenonie to sobie powiedziałem ni ch**a musze zmajstrować swojej a4 takie lampy. Nawet nie ma co porównywać bo przepaść między zwykła lampa a xenonem jest ogromna Edit. Aaa chłopaki. Chciałby ktoś coca cole z jakimś własnym napisem na puszce? Nazwisko, dowolny napis?? Bo jest opcja żeby coś takiego wykombinować :-D
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Najpierw załatwić musze sprawę z silnikiem. Zderzak ze spryskami jest w trakcie załatwiania. Jakie mogą być przybliżone koszta jeśli chciałbym wstawić bixy, lusterko fotochrom z czujnikiem deszczu tak aby to wszystko szłolegalnie. Wiem ze samopoziom musi być, inny zbiornik na płyn do spryskiwaczy. A aby lusterko i czujnik deszczu działał jak należy to w co bym musiał zainwestować? Jaki sterownik?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Można powiedzieć że wszystko. Z miski olejowej wyciagnieto juz nie opiłki a kawałki stali wielkości 1/3 zapałki. Ciężko wałem kręcić, tzn jakieś 3/4 obrotu idzie dobrze, a dalej z dużym oporem. Tragedia normalnie. Ale gora silnika zdrowa, wałek rozrządu ładny. Tylko kawałek wtrysku się odłamał
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Instrumenty na jakich gramy
No tak. To wiem, bawiłem się jakiś czas tyrosem 4. Ale do tego trzeba być trochę ogarnięty i trzeba chcieć
-
Instrumenty na jakich gramy
Jacek, wiesz co miałem na myśli :-)
-
B7 Crew
Panowie. Potrzebuję pilnie silnia BRB. Ma ktoś z was coś w okolicy? Temat załorzyłem w dziale :kupię" jednak jeszcze tutaj wolę zapytać. Silnik goły bez osprzętu, bez wtrysków. Mój zakończył życie, niestety Tel kontaktowy do mnie 783-238-289, albo do DEV'a 693-456-699
-
Instrumenty na jakich gramy
No tak. Jak widzę na weselu 2 keyboard'y i wydobywający się z nich piekny podkład do konkretnej piosenki to nogi się uginają. Przecież keyboard'y nie mają fabrycznie styli które pasowały by do jakiejś tam piosenki np. Jesteś Szalona, tak aby brzmiało to jak oryginał. A grajki co na midach lecą, to tak się wyczuwają w grę i w aranżacje utworu ze głowa mała :-P
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Ja pojade się zmierzyć jak DPF'a się pozbęde zobaczymy co wyjdzie. Szakal, zerknij pod auto, będziesz wiedział
-
Instrumenty na jakich gramy
Na saxie z chęcią bym zagrał w zespole. A najbardziej mi się marzy wesela z taką "orkiestra" z prawdziwego zdarzenia. Nie tak jak w większości, ktoś puści MID'a i po sprawie. Tylko tak gdzie każdy gra"for live " + jeszcze wokal do tego :-) ahh kurde , rozmarzylem się
-
Skradzione audi!!!
Każdy się broni, ubezpieczalnia tez chce zatrzymać pieniądze dla siebie. Gdyby oni taki problem robili z wykupieniem AC. Ale jak zawsze, Panie - Zapłacisz my ubezpieczymy. Tylko co dalej? Ze jest na papieru, to super, ale co dalej??
-
okleina czarny połysk w atrapę
A hydrografika dałaby rade? Czy lepiej myślec o cczymś innym?
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Jeśli chodzi o wulkany to nasze auta wprowadzają 3 jak i nie więcej miejsc po przecinku tego co daje wulkan. No ale wulkanu nie można kontrolować ani nakładać mandatów, wiec na lini ognia jesteśmy my, kierowcy. Robero, duży masz zapas do Normy co2?
-
Szarpanie na autostradzie
Ja swoje juz przeżyłem i jeśli chodzi o szarpanie, sprawdź na VAG czy przeładowania nie miałeś. Druga rzecz to dpf i egr. Jakieś błędy musiałbyś podać, będzie nam o wiele łatwiej w pomocy