Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frodus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Frodus

  1. 3:17 jakie to życiowe
  2. Dev, w czwartek miałbys czas aby podskoczyć ze mną w sprawie opon do T4? Jakoś znajomy nie jest przekonany do zakupu on-line, a to z jego budżetu leci, także nie będę się spierał
  3. Panowie, którego to widziałem wczoraj w Kępicach. B6 sedan (odpicowane maxymalnie) na blachach GKS?
  4. Dev, chcesz jabłek troche?
  5. Znam ten ból kolego. Sytuacja u mnie wyglądała podobnie, z tym że ja wymieniłem silnik bo uległ zatarciu. Dla ścisłości dodam, że nie oszczędzam na naprawie/serwisie tego samochodu. Silnik, turbo, ECU... świece, czujnik położenia wału. Troche już jestem przewrażliwiony na to auto. W swojej B6, masz DPF?
  6. Czekam na informację w takim razie
  7. Koledzy, ja może tak z nieco innej strony z pytaniem, jednak planuję budowę garażu, natomiast ceny suporeksu/gazobetonu są "śmieszne". Firma Prefabet, produkująca bloczki, z okolic Bytowa (pomorskie) nie sprzedaje towaru kilentom indywidualnym tylko dystrybutorom. Koszt 1szt (wymiar 24x24x59cm) u dystrybutora to 7,70zł. U mnie w lokalnej hurtowni materiałów budowlanych 9,20/szt. śmiesznym dla mnie jest fakt, że suporeks wyprodukowany na pomorzu i sprzedawany na pomorzu kosztuje 7,70, natomiast w skrajnej części polski kosztuje niecałe 5zł. Tutaj pytanie do kolegów z pomorskiego, czy macie jakieś namiary, znajomych którzy moga nieco zejść z ceny? Bądź też znajomych którym zalega kilka "zgrzewek"? Potrzeba mi 16-17 palet
  8. Ja jednak jeszcze się wstrzymam z 2 tygodnie. Rano -4, w ciągu dnia okolice 15 stopni. Ostatnio dosyć często zdarza mi się nocny wyjazd... na letnich trochę strach
  9. Jestem wegetarianinem. Tylko chmiel i tytoń
  10. Jak mam być szczery, nie każdy jest godny Audi A4. Kierowca BMW = kierowca bardzo małej wiary Ford g*wno wort. Chcesz mieć szrota kup peugeot'a Nie każda morda pasuje do forda aaaa, słyszałem jeszcze o podtlenku LPG
  11. Frodus odpowiedział(a) na numen1 temat w Audi A4 B7
    Neon giętki + przetwornice + trochę chęci i czasu.
  12. 22l na 220km po mieście, przy minusowych temperaturach to chyba jeszcze w normie. 10l/100km
  13. Dziś Słupsk ul. Szczecińska między elektrykiem a MC'Donald's koło godziny 14,ciemne B5 w sedanie z klubową wlepą z tyłu. Pozdrawiam kierownika
  14. To sa tylko postojówki z tego z pamiętam. Wstawiaj ORI bixy i nie zawracaj sobie głowy pierdołami
  15. Ten "niedziałający" kluczyk wsadź do stacyjki i odpal nim auto. Nie pamiętam czy po umieszczeniu tego kluczyka w stacyjce, nie trzeba było jeszcze nacisnąć któregokolwiek przycisku na pilocie.
  16. Frodus odpowiedział(a) na krisssx temat w Audi A4 B6
    Też jestem ciekawy jak to wyszło
  17. Marchewka podejdzie pod sokowirówke? Czy raczej zaklei całe sitko?
  18. Z tonacją to jest tak, że jeśli chciałbyś zagrać tak aby "stroić" z drugim instrumentem w innej tonacji to Ty musiałbyś dmuchać inny dźwięk niż kolega (w zależności od stroju instrumentu) A tak na chłopski rozum, to jeśli miałbyś harmonijkę w stroju np. C, natomiast kolega np. trąbkę w stroju Bb to razem z jednych nut byście nie zagrali. Straszny zdrzyt by był. O ile pamiętam (nie mam wykształcenia muzycznego a jestem samoukiem) pomiędzy Tobą a drugą osobą grającą wystąpił by INTERWAŁ Co do doboru harmonijki, najlepszą opcją (teoretycznie i wg mnie) jest strój C - ten podstawowy. Jeśli jestem w błędzie, poprawcie mnie chłopaki
  19. no fejk ale za to godny
  20. Jeśli chodzi o cytrusiarke / wyciskarke to piję albo samą cytrynę ( 6szt), albo cytryna (2szt) + grapefruit (1szt) + pomarańcz.(1szt) Sama cytryna dobra do wódki Co do soków ze sklepów, pamiętam kiedyś taką sytuacje chyba w tesco: 100% sok z owoców. Czytam skład a tam: sok 60%, woda x%, regulator kwasowości x%, i takie bonusy jak np. Aspartam itd itd
  21. Frodus odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    W wakacje chodził mi ten pomysł po głowie, tylko zamiast taśm ledowych zastosować giętkie neony + przetwornik do nich. Świecą słabiej, ale to tylko element dekoracyjny. Jednakże gratuluje wykonania ja na mój gust super to wygląda
  22. Frodus odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Widzę, że nie jestem sam z wyciekiem oleju. U mnie leje (stojąc przedem do auta) z lewej strony, pierwsza śruba,przy rozrządzie. A zdziwiłem się bo mam silnik 1.9 BRB na części różnią się tylko rocznikiem 2006 i 2007 i pokrywa już jest inna. Nijak nie idzie zatrzymać wycieku i najprawdopodobniej poleci nowa pokrywa. A co do zdemontowania tej pokrywy z głowicy w BRB, to jest tragedia
  23. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A no. Dziś, przy zmianie opon na zimowe zerknąłem pod samochód. Uwalona ta osłona od oleju i na bagnecie tez coraz mniej go jest, aczkolwiek jeszcze w normie. DEV, o której jutro jesteś w firmie?
  24. Frodus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, orientujecie się ile może kosztować pokrywa zaworów do silnika 1.9 BRB 2006r?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.