Treść opublikowana przez Frodus
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Aaaa widzieliśmy, witaj Po głowie chodzą mi różne rozwiązania, chciałbym jednak uniknąć komunikacji przez GSM, z racji tego że nie jest to stablne i pewne źródło. A wiem co mówię, z pracy dostaję dziennie kilka sms'ow wysyłanych przez sterownik. Informują o parametrach pracy elektrowni wodnej, oraz o kilku innych pierdołach. Nie raz zdażyło się że sprzęt poprostu zamulił, a sms oraz połączenie wykonane było z bardzo dużym opóznieniem. Czasem bywało że sieć w której zarejestrowana była karta SIM podłączona do modułu GSM miała awarie, lub serwis (PLUS), czasem bywało że ja traciłem zasięg z różnych powodów. A wtedy taki sms informujący o kradzieży auta "wisi w powietrzu" Odnoszę takei wrażenie,że gdyby wspólnie posiedzieć na tym tematem, oraz zaangażować do dyskusji większe grono osób, możnaby było stworzyć dosyć ciekawe urządzenie, z różnymi wariantami zabezpieczenia auta i informowania właściciela
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
A podejdzmy do tematu z innej strony. Załóżmy że masz lokalizator z karta np T-Mobile. Jest burza, operator odlacza na jakiś czas maszty, tracisz zasięg. W tym czasie samochód jest kradziony. No i co dalej?
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Jeśli chodzi o kwestie elektroniczne, polecam forum elektroda.pl Nikt kumaty nie zakłada takich zabezpieczeń. Proszę, pierwszy lepszy temat: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic179577.html
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
No tak, tylko że producent chcąc coś sprzedać napisze że ten lokalizator nawet gotować potrafi. A tak juz serio, to każde urządzenie jest dobre do czasu aż nic się nie dzieje. W momwncie gdzie dochodzi stres, nerwy zaczynamy dostrzegać wady takich wynalazków. Coś co działa na pospolitym GPS/ GSM jest do obejścia. Takie jest moje zdanie
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Nie byłoby dużo roboty z tym. Stabilizator jest wielkości połowy paczki zapałek. A moduły który by przezucal napięcie trochę większy, ale wymiarami nie przekroczyło by to połowy kartki a4. Samochodów nie kradną amatorzy, a to na allegro to jest zabawka, gadżet. Ale Twoje wybór :-)
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Dużo za taniej, aby było dobre. Takie coś to bardziej dla monitoringu kierowców, przedstawicieli handlowych itd. Do lokalizacji skradzionych aut nie zda egzaminu
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Ominąć baterie. I zamiast niej zastosować stabilizator 7805. Tzn napięcie z aku będzie szło na układ stabilizujacy i następnie z niego na płytkę telefonu. Zastanawiam się jakby można rozwiązać kwestie zaniku napięcia, tak że w razie odłączenia aku, niewielki układzik na płytce PCB przezuci nam zasilanie z jakiegoś rezerwowego aku. Tylko ma to taka wadę ze co jakiś czas trzeba by sprawdzić stan tego akumulatora. Jeszcze jedno to moment zmiany źródła zasilania. Jakiś kondensator podtrzymujący musiałby być, ale z tego względu ze między zanikiem zasilania a zalaczeniem zasilania rezerwowego mij uułamek sekundy który spowoduje wyłączenie telefonu. Wybacz ze tak chaotycznie pisze, za dużo się u mnie dzieje ostatnio
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
DEV zerknij na maila. Tutaj mam problem z zasięgiem
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ja nasmarowałem, ale przy tych temperaturach panujących wewnątrz auta, zaczął strasznie luźno chodzić. No i się wysypał. Już zrobione ale jeszcze pomyślę jak to usprawnić
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
W wolnej chwili wezmę kawałek wałka teflonowego na tokarke i może uda się coś wymodzić
-
Strefa Śmiechu
Post nr #15925
-
Spotkania na drodze
okolice godziny 17. Bytów (wlot od strony Słupska). Czarne B7 avant. Blachy CRA, nie widziałem w lusterku klubowych emblematów. Panowie, przyznawać się
-
B7 Crew
A Jak sie sprawa ma z zaslepieniem? Przecież wtedy te spaliny przewidziane w dolocie bedą brakować, bo komputer nadal dostanie info z egr ze te spaliny sa w dolocie i komputer wtryskiem za dużo paliwa w stosunku do mieszanki powietrzno- spalinowej, której oczekiwał a która rzeczywiście jest.??? Bo EGR trzeba też wyłączyć programowo, koszt ok 200zł u tunera Będę musiał podpytać. Czekam jeszcze na 1 korekte programu, jak DPF'a się pozbędę (fizycznie), bo programowo już go nie ma, to i z tym EGR'em dało by radę. Oznaczenie silnika ma jakiś wpływ na to?
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Można kupić sam bolec który łączy siłownik z pokrywą schowka?
-
Strefa Śmiechu
Na ostatnim spotkaniu polonistów i językoznawców orzeczono, że "d*pa" piszemy przez U otwarte, żeby gówno wwyleciało
-
Strefa motocyklistów
Chodzi za mną CBR 600RR rocznik 2003-2004 ale trochę się boje Może na następny sezon uda mi się troche pieniędzy odłożyć, o ile A4 nie zrobi żadnych kosztownych niespodzianek
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Mnie mega podobają się lampy z "neonem" / "linią świetlna" Do B7 tylko jedne widziałem i one nie wyglądają za specjalnie. Można było to lepiej rozwiązać.
-
dokładka co sądzicie ?
dokładnie u tego gościa 6 lat temu kupowałem daszek do b7 avant do tej pory nic się nie rozwarstwiło ani nie uszkodziło. sam zamierzam kupić te dokładki. powiem więcej. kilka lat temu kupowałem różne dokładki do b4 i nic się nie działo. w a6 c5 avant też tam kupowałem daszek i klient, któremu sprzedałem w 2008 roku moją perełkę jeździ do tej pory i daszek jest ok. często widzę to audi bo serwisowane jest u mojego znajomego. powiem krótko - jak Ci się podoba to kupuj bo towar dobry i auto będzie ładnie się prezentowało. pozdrawiam Podrzucisz namiary na tego sprzedającego?
- B7 Crew
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego maluch ma podgrzewaną tylna szybę? Żeby było cieplej w ręce tym co go pchają
-
Strefa Śmiechu
Ja tam nic nie mam do murzunów, z chęcią bym kupił ze dwóch
-
Strefa Śmiechu
Co to znaczy jak ktoś znajdzie 4 podkowy? - znaczy to że gdzieś w pobliżu koń lata boso Chłopaki, już mi się suchary kończą
-
Strefa Śmiechu
Ulubiony program telewizyjny kanibali - surowi rodzice
-
Strefa Śmiechu
A kto wymyślił triatlon? - a no Cyganie. Na basen z buta, z powrotem rowerem
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi facet do jasnowidza. Puk puk - kto tam? - a ja pierdo*e takiego jasnowidza