Treść opublikowana przez Frodus
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Bede Godzina która Ci odpowiada?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ta sobota odpadnie :/ na nastepną się pojawie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Powiedz gdzie Cię można namierzyć
-
Strefa Śmiechu
Matka wraca z pracy i pyta syna co się stało z jego tatusiem. Na to syn odpowiada: - Tata chciał iść na ryby, a że nie mógł znaleźć łopaty, to wbił w ziemie 2 elektrody podłączył faze i robaki wyszły. Ale tatusiowi było za mało, to podłączył drugą faze. Wyszło jeszcze więcej robaków + krety i nornice. Ale tatusiowi wciąż było mało to z transformatora podłączył "średnie". Z ziemi wyszli górnicy i tatusiowi wjebali...
-
moja Kobieta jak Lwica broni marki Audi :brawo:
Ja swojej powiedziałem że nie wpuszczę jej do auta, bo BYŁA zapaloną maniaczką BMW. Kiedyś ukratkiem gwizdnęła mi samochód i zmieniła zdanie mówiąc (i tutaj pamiętam dokładnie): "wiesz co, ludzie się cisną na różne hondy,srondy, bmw, ale jednak audi to audi. Klasa sama w sobie"
-
Honorowe krwiodawstwo
Jeśli chodzi o ciśnienie oraz o stereotyp, mówiący o tym, że jak oddasz kilkanaście lub kilkadziesiąt razy, to będziesz musiał już zawsze oddawać bo ciśnienie będzie wysokie - to pic na wode, pułapka umysłu itp. Co do ciśnienia w gaciach:grin: tez nie ma problemu. Po oddaniu 450ml, ten ubytek krwi zostaje "wyprodukowany" w ciągu kilku godzin, natomiast termin oddawania min. co 8 tygodni, to dlatego aby krew nabrała wartości odżywczych - tak mi mówiono w RCKiK. Natomiast mówiąc o hemoglobinie (która ma wpływ na gęstość krwi), wiadomo jeżeli HGB niskie to krew rozrzedzona, jeśli HGB wysokie to krew gęsta. Ma to wpływ na czas oddania - oczywiście wartość HGB musi mieścić się w normach ustalonych odgórnie. Swojego czasu miałem podwyższoną wartość HGB, w RCKiK dowiedziałem się, że dawca, dzień przed oddaniem krwi, powinien spożywać duże ilości wody (nie wódy:grin:), aby nawodnić organizm, co wpływa na zmniejszenie wartości hemoglobiny
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Chłopaki, mam pilną sprawę. Gdzie w słupsku, bądź też w okolicach można zregenerować turbinę? W sieci znalazłem kilka punktów, jednak nie wiem jaką one cieszą się opinią. A wiadomo, że jak już regenerować to tak, aby ktoś to zrobił dobrze
-
Strefa Śmiechu
Rozmowa dwóch pedałów. - Słuchaj stary, wczoraj spędziłem noc z Krzychem, nie uwierzysz... On ma hemoroidy jak cytryny - Oooo takie duże?? - Nie! Takie kwaśne
-
Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
Ile ja kiedyś wyklinałem, bluzgałem i rzucałem różnymi epitetami aby zdemontować nakładki... nie udało się. Dzięki kolego za informacje w końcu klamka nie dzwoni. Wcześniej to wkładałem wykałaczkę, i nożykiem ją wciskałem głębiej, aby nie było jej widać. Co prawda rozwiązanie druciarskie, ale nie miałem innego pomysłu jak sobie z tym poradzić
-
Strefa Śmiechu
Haha jak napisałeś o Majdanie, to myślałem że granaty na allegro sprzedawałeś
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Kiedys zastanawiałem się nad tym. Przeraził mnie tylko fakt, że jeśli zostawisz auto na kilka dni, akumulator moze byc w opłakanym stanie, z racji tego że układ cały czas pobiara jakiś znikomy prąd. Powiedz jak to działa w praktyce
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
A jak wygląda w tych lampach STOP i przeciwmgielne?? Taki sam układ jak w standardowych lampach?
-
Strefa Śmiechu
Galeria: Czytelnicy ostrzegają przed powypadkowymi złomami (1/5) - Autokrata.pl nawet dali link do otomoto
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Jeśli chodzi Ci o żelowe paski/ taśmy ledowe, to marny pomysł. Świecą zbyt słabo. a co do tych przednich lamp z kilku postów wyżej - MEGA!
-
Strefa Śmiechu
Te? http://m.allegro.pl/alufelgi-17-porsche-996-i3888493162.html A ja dotychczas myślałem, że nasi piłkarze nie śa powodem do śmiechu A z drugiej strony: -Mamo, daj mi ogórka kiszonego -A skąd ja ci o drugiej w nocy wezmę ogórka? -To co tak ciapieta?
-
perfumy
Mnie zaś najbardziej odpowiadają Armani Code oraz Armani Code Ultimate. W prezencie dostałem ostatnio jakąś La Coste w białej butelce (nazwy nie pamiętam) i też zapach niczego sobie. W sumie to kwestia gustu... Jeden z moich znajomych dałby się pokroić za jakiegoś Hugo Boss'a, chociaż mi zaden perfum z Boss'a nie odpowiada
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Koledzy, jakby ktoś miał do odsprzedania takową blende to chwalić się, a chęcią odkupie. Zamontowałem kamerę w miejsce lampki rej i jest tragicznie. Ledy zamontowane w kamerze nie dość że świeca b. słabo to jeszcze prawie że na zółto. Koszmar.
-
Strefa Śmiechu
- Muzyka w naszych autkach
Zawsze podobały mi się stare kawałki, nieco odnowione- Strefa Śmiechu
Jak pomyślę sobie że "to coś" będzie kiedyś pracować na moją emeryture...- Strefa Śmiechu
Swojego czasu znalezione gdzieś w sieci- Strefa Śmiechu
- Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
To jadąc na weekend tzn wjechać tam w piątek koło południa i wyjechać w niedziele wieczorem, to z torbami pójde- Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
A co koledzy powiecie na Tropical Island w niemcowni?? Był ktoś z was?- Odpalanie w zime, zimny silnik..
Dzięki wielkie Vito - Muzyka w naszych autkach